• Nino Bule
    13.4k
    Bome rpg i ogi bi bili vrlo dobri wing bekovi, problem je sto im nemas alternative al uvijek se mozes vratit u 4 nazad, rjesio si i pitanje krila ovako, bati i pjaca bi isto vrlo dobro funkcionirali oba su okomiti, znaju se ubacit u 16m, mali perkovic bi isto bolje funkcionirao u trojci iza (i u istri je najbolje partije u trojci pokazivao), svakako nesto sto se moze probat pa koristit po potrebi
  • Juznjak
    3.8k
    Po ovim objavama se stvarno čini da vlada top atmosfera među ekipom i to baš veseli pred početak nove sezone. Još samo da krenu s pobjedama i da mi navijači otvorimo sezonu na razini i mogla bi ovo bit još jedna baš lijepa sezona (samo se nadam s manje stresova :rofl: ).
    Ovim putem i pohvala za ljude koji vode društvene mreže!
  • Olmic
    3.6k
    a ovaj udarac kacavende lijevom hladno a on desnjak
  • Juznjak
    3.8k

    Meni je Kulenovićevo primanje broj jedan
  • Paggini
    19.7k
    Kad vidim Kačavendu koliko uživa u Dinamovom dresu, stvarno bi žao bilo da ne uzmemo. Zarazan je taj entuzijazam, a čini mi se da se ful dobro skombao sa svlacionicom.

    A i španer je, da se i to ne zaboravi...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ma Kača zrači pozitivnom energijom i teški je fakin. Samo da Bog da zdravlja kompletnoj momčadi i ima da gori i krava i štala.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Meni ovo sve baš izgleda kao izvođenje cijelog kluba na pravi put.
    Prije svega sportska politika, rješava se polako onih koji ne zadovoljavaju kriterije Dinama kakav bi trebao biti. Neću reći da mi je ijedan od tih igrača mrzak, ali godine ho-ruk rada i kojekakvih interesa pri dovođenju igrača su klub doveli u situaciju da se treba riješiti 15 igrača + hrpe preplaćenih klinaca.
    Polako i s malo sreće, prije svega kod oporavljenika od teških ozljeda i imat ćemo ekipu i jaču od 2018. sa zdravim teneljima za još veći iskorak.
  • Klenx
    5.6k
    Netko od kolega forumaša je napisao na temi transfera zanimljiv komentar, da trenutno imamo strašno širok kadar.

    Kada se razloži po pozicijama, uz pretpostavku dolaska Mmae-a, to nije daleko od istine.

    Nevistić (Zagorac)

    RPG (Rile) - KTC (Max) - Mmae (Torrente) - Ogi (Perković)

    Sučić (Rog) - Mišić (Ademi)

    Novo krilo (Špikić) - Baturina (Stojković) - Pjaca (Hoxha)

    Petko (Kule)

    Nisam tu još uzeo u obzir i Kačavendu s kojim ne znamo kako će se odviti situacija, potencijalni dolazak još jedne špice (ako Brodić ode), klince (Mikić, Vrba, Pavić) sam također malo ostavio po strani te sam ostavio prostora za novo desno krilo.

    Puno je tu upitnika, više zdravstvenih (dosta je načetih koljena) nego igračkih (ako smo pogodili s jednim od dva stopera na konju smo), ali uz malo sreće Jakirović će imati slatke brige.

    U obrani imamo mišiće i tehničku finoću. Lijeve i desne noge.
    Sredina nam je pokrivena svakakvim profilom igrača, od umjetnika do box to box veznjaka. Lijevo krilo nam drže dva reprezentativca svojih država, desno je tanko, ali će se vjerujem pokriti.
    Petkovića spominjati ne moramo, Kulenović je “mandžukićevski” tip napadača, još bi nam odlično sjeo jedan killer da i naprijed imamo raznovrsnost.
    Imamo dobre klince, imamo igrače u najboljim godinama, imamo iskustvo i igrače koji su se naosvajali i igrali velikih utakmica.
    Profilom možemo 4-2-3-1, možemo 3-5-2, možemo 3-4-2-1, možemo 4-3-3.

    Na sve ovo volio bi vidjeti rizik upravljačkog kadra, ako se desi da Petković ne ode da stavimo rampu na sve izlazne transfere do kraja 4.pretkola.
    Pa da nas vidimo.

    Ukoliko trener ne zakaže, usudio bih se reći da imamo najširu ekipu još od doba Bjelice i da smo svi skupa spremni za pisanje novih lijepih stranica plave povijesti.
  • NORTE
    11.4k
    Prijalzni rok još dugo traje, ali previše je tu upitnika trenutno.

    Mmae još nije potpisao, Petku još 3 dana traje ona klauzula u ugovoru.
    Na zadnjim veznima smo zapravo jako tanki. Ademi ne ulijeva neko preveliko povjerenje u smislu kvalitete koja dinamu treba, realno, igrač koji je još prije Kine presušio u Hnl konkurenciji.

    Desno krilo nemamo.

    Srojković ozlijeđen, Špikić (nije on za ovaj dinamo) i Brodić u kuloarima oko odlaska.

    Trenutno pričati o širini kadra nema smisla, ali nadam se da će uskoro zaista biti tako.
    5.8. je za danas Dan D, ako izbjegnemo Galatu puno prilika nam se otvara.

    S trenutnim kadrom najvažnije nam je pobijediti šarane u gostima.
  • OsamŠest
    3.3k
    Ako ekipa ostane na okupu i ostvare se dolasci najavljenih igrača, usudio bi se reći da bi mogao biti jedan od najjačih rostera Dinama..

    Impresivno djeluje ofenzivna linija..
  • Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da Bruno ne ide nigdje, 3 dana do isteka klauzule ništa se ne piše o odlasku.
  • rioda
    4.8k
    Trening je završio, a igrači su još dobrih pola sata ostali samostalno raditi na završnici. Sučić bi čvrstim pasovima proigravao svoje suigrače, a Petković, Baturina, Pjaca, Kulenović, Pavić, Kačavenda... "raketirali" s 16-18 metara. I opet, su golmani imali sjajnih obrana, ali bilo je tu i ozbiljnih eurogolova.

    Ovo sve govori o atmosferi u ekipi... :ok:
  • Mihaljević
    9.8k
    Ove sezone bez problema možemo imati 10 reprezentativaca Mmae (Maroko) , Cordoba (Kolumbija) , Ogiwara (Japan) , Hoxha (Albanija) i ostali naši Pjaca, Sučić, Perković, Baturina, Petković, a nije i za ne očekivati da iskoče neki od naših juniora Horvat, Mikić, Jakirović, Vrbančić... Mislim da nakon one sezone 20/21 napokon imamo ozbiljnu ekipu za postići nekakav ozbiljniji rezultat u Europi.
  • Daliban
    1.6k
    Trening je završio, a igrači su još dobrih pola sata ostali samostalno raditi na završnici. Sučić bi čvrstim pasovima proigravao svoje suigrače, a Petković, Baturina, Pjaca, Kulenović, Pavić, Kačavenda... "raketirali" s 16-18 metara. I opet, su golmani imali sjajnih obrana, ali bilo je tu i ozbiljnih eurogolova.rioda

    Mišića su poslali pod tuš jer im se nije dalo skupljat lopte po kampu.
  • Captain America
    17.6k
    Nema potrebe izvlačiti preuranjene zaključke o današnjoj ekipi i uspoređivati ju s ekipama iz zadnjih nekoliko sezona dok ih ne vidimo na djelu bar 10ak utakmica.

    Mi smo zadnjih 6 godina u ekipi imali prvotimca Manchester Citya, najboljeg igrača finalista EP, igrača koji je zabijao hat-trick Atalanti i Tottenhamu uz pobjedonosne golove Sevilli, West Hamu i Chelseaju, najboljeg vratara SP, buduće nositelje reprezentacije Šutala, Majera, Ivanušeca...

    Rijetki su gledali utakmice Torrentea, Mmaeea i Cordobe. Tek trebamo vidjeti u kakvom su stanju oporavljenici od teških ozljeda Kačavenda, Stojković i Rog. Ogiwaru se može uvrstiti među nepoznanice s obzirom da ima tek 2 utakmice u prvih 11. Previše je ovdje varijabli i ne trebaju se donositi preuranjeni zaključci o ekipi.

    Imali smo bolesnu koncentraciju kvalitete za klub Dinamovih financijskih mogućnosti, a sad Marić ima jako nezahvalan zadatak za napraviti rebuilding. Očekivanja su velika, a financijske mogućnosti su po svemu sudeći ograničene. Prate se (i dovode) zanimljivi igrači, ali ovako zahtjevan proces ne ide preko noći.

    Temper your expectations.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.