• NORTE
    11.4k
    Ovo je stvarno prešlo svaku mjeru. Biden je na NATOvoj konferenciji pozvao velikog čovjeka, predsjednika Ukrajine, gospodina Putina. :monkey:deda
    Ovo je sad već neviđeno blamiranje.
    Mislim lik čita tekst, ne znam šta mu zapravo piše...

    S njim idu u siguran poraz i dolazak Trumpa na vlast.
    Tad se jako puno toga mijenja za Ukrajinu, vjerojatno siguran poraz uz velike vojne pa i teritorijalne gubitke...

    Ako uskoro smjene Bidena i dovedu neko ozbiljno ime onda možda imaju nade.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim lik čita tekst, ne znam šta mu zapravo piše...NORTE

    Ne znam jesi li vidio snimke govora na kojima čita tekst s onih prozirnih blesimetara, ali pročitao i opaske, pa recimo umjesto da pauzira - on pročita "short pause". Strašno.
  • Kreten
    114
    Francuza mi neće biti žao jer im se ovo događa zbog beskičmenjaštva. Prije 70 godina su palili i uništavali po Alžiru i Vijetnamu da zadrže francuski utjecaj, a sad se boje zatvoriti granice i deportirati ljude. Isto tako mi nije žao niti jedne države koja ima problem sa migrantima (uključujući nas) jer je politka beskičmenjaštva je dovela do toga.

    Kolonizacija je teži skill issue tako da mi je smiješno kad ekipa govori da francuska, španjolska, engleska itd zaslužuje ovo zbog kolonizacije.
  • Bosskovitz
    11.7k
    aslužuje ovo zbog kolonizacijeKreten

    Ne da zaslužuje, nego da ih ne žalim. Veliki broj francuskih stanovnika iz Magreba i Afrike je direktna posljedica francuske kolonizacije tih prostora. Ne govorimo tu o nekim prastarim vremenima, 18. stoljeću i ne znam čemu - donekle fun fact je da kad se osnivala Europska unija, 9. svibnja 1950., dobar dio Sahare je bio u Europskoj uniji jer je bio integralni dio Francuske, kao danas npr. Korzika, a graničio je s francuskim kolonijama u Africi koje su imale površinu veću nego što cijela EU ima danas.
  • Krizy
    43.2k
    Mala pobjeda
  • jedan u nizu
    8.2k
    donekle fun fact je da kad se osnivala Europska unija, 9. svibnja 1950., dobar dio Sahare je bio u Europskoj uniji jer je bio integralni dio Francuske, kao danas npr. KorzikaBosskovitz

    Drugi fan fact, najveci nacionalni park europske unije se nalazi u juznoj americi. Skoro 50% Francuske Gvajane je podrucje nacionalnog parka i povrsinom ja najveći u svim zemljama clanica EU.

    Treci fun fact, najduza kopnena granica koja francuska ima je ona sa Brazilom. :D
  • DrawTube
    4.7k

    Loša odluka Finaca

    Ispaštaju na barem 10 ili 20 doktora i inžinjera sa slike
  • Bosskovitz
    11.7k


    Francusko koloniziranje svijeta je blago za pub kvizove :D

    Ovo za najduzu granicu sam znao, za nacionalni park nisam.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Pokusavaju se rjesit Trumpa.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nije propaganda :rofl:

    Je li moguće uopće da ovakav naslov završi gore

  • Dudu9
    813
    Ovo je igrokaz Trampa ili bas da ima neki pijanac promaši ga cijelog, da je pravi atentat nebi taj promašio sigurno
  • bluelions
    320
    Nebi bilo prvi put da se dogodi promašaj.
    Trump ih jako žulja.
    Samo jako Donalde, ne daj se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.