• NitkoBitan
    17k
    Ponuda adidasa u web shopu jednog Maribora... Kad smo mi imali ovako raznoliku i personaliziranu robu od njih? Nikad... A veci smo klub od Maribora i imamo puno vecu navijacku bazu. I bolje da smo otkantali adidas.

    https://www.vijolcnabajta.si/si/shop/adidas-tekstil/9-cat.html
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Prijedlog za shop..

    wielershirt-striped-807399.jpg
  • Draž
    1.3k
    Kad smo mi imali ovako raznoliku i personaliziranu robu od njih?NitkoBitan

    Koliko vidim nije ovo adidas pesonalizirao artikle za Maribor nego je Maribor personalizirao (i to jebeno dobro) adidasove artikle za sebe.
  • Tercel
    457
    Još jedan prijedlog za dodatak dječjoj ponudi. Bilo za Ilicu ili za službeni shop. Naljepnice beba u autu. Može se napravit sigurno par brutalnih dizajna. Lijepi dodatak zastavici.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Još jedan prijedlog za dodatak dječjoj ponudi. Bilo za Ilicu ili za službeni shop. Naljepnice beba u autu. Može se napravit sigurno par brutalnih dizajna. Lijepi dodatak zastavici.Tercel

    Odlična ideja. Recimo i auto zavjesa za djecu bi bila pun pogodak.
  • Marley
    1.6k
    e da, ono sto se zalijepi na prozore! Samo ne smijes koristiti kad ides na more, za to imas drugu na Mickey Mouse ili Pepu Pig :sweat:
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus e da, ono sto se zalijepi na prozore! Samo ne smijes koristiti kad ides na more, za to imas drugu na Mickey Mouse ili Pepu Pig :sweat:Marley

    Da, da, to bi bilo samo za zagrebačko primorje i Istru. :D
  • Marley
    1.6k
    pokusavam zamisliti da ostavljam parkiran auto u centru Splita s nasim rekvizitima, zesci avanturizam.

    A posto ne nalazim na webu, evo prijedlog i od mene, novcanik za klince (zapravo i nije nuzno samo za klince) onaj od tekstila obicni.
  • NitkoBitan
    17k
    pokusavam zamisliti da ostavljam parkiran auto u centru Splita s nasim rekvizitima, zesci avanturizam.Marley

    Pravi Dinamovac nikad ne ide u Split nit im dolje ostavlje solde :wink:
  • badjibadara
    3.1k
    evo prijedlog i od mene, novcanik za klince (zapravo i nije nuzno samo za klince) onaj od tekstila obicni.Marley

    Sa čičkom ili bez?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pravi Dinamovac nikad ne ide u Split nit im dolje ostavlje solde :wink:NitkoBitan

    Čini mi se da ćemo uskoro morati izdati bilten 'Pravi dinamovac' pa da ljudi znaju koji su uvjeti koje treba ispuniti.
  • Marley
    1.6k
    :lol:
    Nisam bas tako radikalna, ne mogu se kompletne obitelji odreci :wink:

    Nemoj mi rec da radije ne bi uopce odveo djecu na more, nego ih odveo u Dalmaciju...?
  • Marley
    1.6k
    sto uopce postoje varijante bez cicka :sweat:
    Ma te obicne mislim, na cicak.
  • austrijanac
    4k
    Stigle majice nakon 6 radnih dana, dost brzo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.