• Brusa
    1.5k
    al i za slaven kod nas je karta 20 eur za zapad ...
  • vjeko1701
    8k
    sta nije bilo da je brojka prodanih dresova 28 tisuca.. kak sad 40 000?Efes Pilsen

    Ma malo kreativnog zaokruživanja. Nije im strano.
  • Mali Zeus
    12.7k
    U SN-u uspoređuju Durdova s Yamalom.

    :lol:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Na samo to, već su krenuli sa naslovima i crnim prognozama.

    Tako je naslov za dinamo:

    Bliži se dinamov "Dan D" Jakirović bi mogao ostati bez dva najbolja, nenadoknadiva igrača.
    Podnaslov: lista odlazaka sve duža

    Naslov za magarad:

    Ibričić o SENZACIONALNOM transferu koji je san svih hajdukovaca: Napravio sam sve što sam mogao
    Podnaslov: vruća tema u splitu


    Opet retorika, u dinamu ništa ne valja, svi će otići, sve je crno....a kod magaradi sve cvjeta, svi daju svoj maksimum i sve je savršeno.

    Napomena: dinamo je u ovom transfernom roku već doceo hrvatskog reprezentativca i igrača iz španjolske lige. Magarad apsolutno nikoga!
  • Papastrumf
    12.2k

    Svake godine isto i svake godine isto završi. Samo neka nastave, nemam nikakvih problema s tim.
  • Jaro
    7.3k
    jedino sto ja ne kuzim je ovo kukanje nad novinskim clancima i naslovima iz godine u godinu. Svi ti portali nisu tu kako bi prenosili vijesti i informacije vec kako bi vlasniku donosile prihode. Prihode donose reklame kojih ce biti vise ako ima vise klikova.
    U svemu tome mi ne mozemo nista posebno - tako visemanje funkcionira 90% svjetskih portala, ostalo su neki fanatici koji bas iz uvjerenja furaju svoju agendu.
    Ono sto mozemo - ne klikati na tekstove s takvim naslovima, ne otvarati 5 clanaka dnevno napisanih od strane "novinara" za kojeg i djeca u vrticu znaju kako pise gluposti izmislja "vijesti", dojave ili najblize novinarstvu, prepoisuje poluinformacije anonimnih korisnika foruma.
  • rioda
    4.8k
    Tako je, zato je pun pogodak tema za vijesti o transferima na zoni. Otkad postoji, prestao sam portalima poklanjati velik broj klikova. Dođem na temu i vidim sve, uopće više ne čitam portale
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪db-izbjeglica jedino sto ja ne kuzim je ovo kukanje nad novinskim clancima i naslovima iz godine u godinu. Svi ti portali nisu tu kako bi prenosili vijesti i informacije vec kako bi vlasniku donosile prihode. Prihode donose reklame kojih ce biti vise ako ima vise klikova.Jaro

    Tako je, a Hajduk je čitan, tako da je to zatvoreni krug. Ovo ostalo si dobro rekao, svake godine je isto, a na nama je da mi sami ne doprinosimo klikovima.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Gledao upravo RTL vijesti, sportski dio...novinari rade spektakl zbog pobjede tovara na pripremnoj tekmi protiv Fenerbahcea..Blueshadow86

    Razumijem komentar, ali ima tome već skoro 20 godina kad smo u prijateljskoj utakmici pobijedili Glasgow Rangerse, ako se ne varam negdje u Kanadi i isto 1:0, i onda je bilo uzdizanje toga kako je Dinamo dobar, kako je jak, padaju velikani, jer to je onda bila ozbiljna vijest s obzirom da smo sezonu ranije igrali tadašnju ligu za bedaka.

    Ono kaj hoću reći je da mi je drago kaj više nismo klub oko kojeg se radi spektakl zbog pobjede nad ozbiljnim klubom u prijateljskoj utakmici na početku priprema.
  • veselko tenžera
    2.1k
    tako je, a strijelac Teo Kardum je bio etiketiran Bokšićem u nastajanju.
  • Eduardo
    20k
    tekma o kojoj pričate odigrala se na današnji dan 2005. na Sveučilištu u Torontu.

    Dinamo; Turina - Ješe, Drpić, Cesar - Buljat, Mamić, Tomić, Čale - Modrić (Ljubojević), Mitu, Bošnjak (Kardum).
  • Klenx
    5.6k
    tome već skoro 20 godina kad smo u prijateljskoj utakmici pobijedili Glasgow Rangerse, ako se ne varam negdje u Kanadi i isto 1:0Bosskovitz

    Ljeto 2005. Mislim da se taman negdje ovih dana igrala utakmica u Torontu. Točno ih razumijem kako se osjećaju jer znam kako sam se ja tada osjećao kao istraumatizirani klinac nakon sezone lige za bedaka. Nakon pobjede 1:0 protiv Rangersa euforija je bila blaga riječ. Gol je dao “sin vjetra” Teo Kardum koji je dobro igrao i u toj ligi za bedaka pa smo sanjali da imamo novog napadačkog superstara. Kasnije je jedino ostao upamćen da je zabio za Solin gol Futsal Dinamu.

    Koliko god da je iritantna tovarska euforija, a stvarno je iritantna, nije nužno loša. Bizarno da 20 godina padaju na iste fore i da im se prodaju iste priče, ali neka padaju na to.
    Njihova euforija probuđuje i kod Dinamovih navijača inat i prkos da ćemo im još jednom pokazati gdje im je mjesto. Na kraju to sve bude i duplo slađe kada se tako desi na kraju.
    Gušt je kad su na -30 i kolju se međusobno, ali meni osobno ipak je slađe kad se dižu, pušu do pred sam kraj, slave unaprijed i onda kihnu kad ne treba. Koliko god bili iritantni na tom putu.

    Nogometno oni imaju još dosta posla za bilo kakvu utemeljenost te “euforije”. Gattuso će im donijeti sigurno neki napredak u odnosu na Karoglana, vjerojatno će se i bradati srbin malo stesati i vratiti formu.
    Međutim oni su trenutno na gubitku cijele jedne kvalitetne rotacije. Kleinhesler, Brekalo i Dajaku bi u formi bili prvotimci ili šira rotacija bilo kojoj ekipi u ligi. Benhraou, Odjidja možda, dok ajde Mikanović i Ferro sigurno ne bi.
    Žaper je još polomljen, Melnjak se tek vratio. Kada uzmemo u obzir da će Pukstas sigurno odlepršati imaju oni dosta posla na igračkom planu do bilo kakve utemeljene “euforije”.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Joj ta 11-orica iz 2006.

    Turina - Čale, Drpić, Ćorluka, Etto - Modrić, Chago, Mamić, Buljat - Bošnjak, Dudu. :heart:
  • Paggini
    19.7k
    Koliko god da je iritantna tovarska euforija, a stvarno je iritantna, nije nužno loša. Bizarno da 20 godina padaju na iste fore i da im se prodaju iste priče, ali neka padaju na to.Klenx

    Točno, najviše me strah da odrastu i krenu stvarati neku dugoročnu priču uz prihvaćanje da će rezultat patiti kratkoročno. Ovako je gušt, Gattusso priča o Real Madridima, Džeke, Rakitići, novi Durdovi koje će uništiti svojom patološkom boleštinom, zilijun članova, osamsto trilijuna prodanih dresova...

    Najgore kod te njihove ljetne euforije jest što ju ne možemo gasiti na jedinom relevantnom mjestu - na terenu. Ovako oni laju, laju, laju jer znaju da Dinamo ne može uništavat u HNLu, oni ne mogu gubiti u HNLu.

    Prvaci priprema 20. godinu zaredom!
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ocigledno im za euforiju treba sve manje i manje.
    Nekad je bilo par pobjeda na pocetku sezone, preskoceno jedno pretkola nekog europskog natjecanja.

    Sada su ocito kriteriji splasnuli i dovoljna je pobjeda u prijateljskoj par dana nakon pocetka priprema :)

    The bigger they come, the harder they fall!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.