• Blueshadow86
    1.6k
    Adidas je tovarima uvalio staru robu. Svu onu robu koja je na outletu (sniženju) i koja si nije mogla rasprodati prije iz ovog ili onog razloga. Adidas sada proizvodi isključivo robu s novim znakom koji sadrži samo 3 crte, bez natpisa "Adidas" ispod njega. Tovari imaju svu NOVU robu koja je ustvari STARA. Čestitam. :grimace:
  • GOAT
    1.2k
    Zato je meni Castore top. Dresovi su mi vise nego okej, sigurno smo im veci prioritet nego sto smo bili adidasu (sto se tice narucivanja dresova, predstavljanja) i jos ako je istina da nam placaju godisnje gdje ces bolje
  • Mrvica
    3.9k
    Ne mogu reć da nismo imali dobrih stvari od Adidasa, ali kad ovo vidim bude mi neizmjerno drago što smo prešli na Castore. Nevezano za to što ne volim Hajduk ni najmanje ali ove majice šta imaju su blago rečeno užas. :rofl:
  • Marcinko
    595
    Posebno je smiješna ova bijela majica s velikim natpisom Adidas na sredini i hajdukovim grbom, ne znam jesam li to ikad u životu vidio. Oni sve to gutaju jer je Adidas i još se kao hvale kako su bolji dresovi nego kod nas.
  • javolimtebejako
    1.5k
    to je njima vrhunac mode, nema dalje

    8wl2ru.jpg
  • vjeko1701
    8k
    Dugo se nisam ovako nasmijao xD
  • DrawTube
    4.7k
    Godišnje ulaznice za Slaven Belupo

    Nenaktribeni dio tribine 140€, natkriveni centar tribine 200 € :rofl:
  • Blueshadow86
    1.6k
    Gledao upravo RTL vijesti, sportski dio...novinari rade spektakl zbog pobjede tovara na pripremnoj tekmi protiv Fenerbahcea...kažu kako se jasno vidi rukopis Gattusa u igri, kako je euforija u Splitu, da imaju razloga za euforiju... bem te živote... :grimace:
  • dZg1986
    505
    Ne samo to, još navode Livajin obračun kao nešto pozitivno, da je i to neki novi ratnički Hajduk pod Gattusom..
  • Praskaton
    2.3k
    Novinari su crvi i njihov posao je da napale maloumne na istu foru svake godine.Sreća kod tovara takvih ne fali.

    Poznajem dosta njihovih navijača,štovise s obzirom da sam s juga odrastao sam s njima i družim se, mogu reći da nakon prošle sezone razočarenje je veliko i očekivanja su manja.
    Bas smo ih dotukli.Sad samo ne smijemo padat.Nastavit dominaciju pa nek crvi dižu tiražu na nadama i snovima bilog puka
  • reziser
    6.8k
    gledam rtl sportske vijesti, opet euforija u splitu - ovaj put s pokrićem? dajte najte....
  • MarK
    621
    Hehe svaki put kad pomisle da su moćni doleti šamarčina. Svaka čast novinari samo pumpajte atmosferu
  • DrawTube
    4.7k
    RTL tovarska tv :vomit:
  • Captain America
    17.6k
    RTL tovarska tv :vomit:DrawTube

    Ne možeš zbog jednog novinara cijelu televiziju označiti tovarskom. Vargek i Brkić su glavni ljudi u sportskoj redakciji. Za Vargeka znam da je dinamovac. Brkić mi ne djeluje da je tovar.
  • DrawTube
    4.7k
    ne znam je li rtl direkt pod rtlom, valjda je

    kažem vecinom zbog njega i gnjomire
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.