• MM17
    243
    Pozdrav,
    Još jednom isprike ako je negdje bilo pojašnjeno. Kako da povežem članstvom maloljetnom sinu? Hvala unaprijed.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Zna li netko jeli sad gužva na karatani?
  • Marley
    1.6k
    Desetak ljudi trenutno
  • Mr Anderson
    7.9k
    Godišnje su obnovljene. Dobro doći ovak pred kraj radnog vremena, samo jedan čovjek ispred bio.
  • Papastrumf
    12.2k
    2.254

    SD 1.329
    ZD 925
  • ksapi
    2.8k


    U zadnja cca 24h dobili smo 223 novih članova! Sada smo na 33.578.
    Podsjećam, treba nam tempo od cca 50 dnevno do kraja godine da dođemo do 42 000 :strong:
  • reziser
    6.8k
    treba biti realan, sad je vrijeme za ucljanjivanje, što će ipak stati s prestankom prodaje godišnjih karata i kako godina ide kraju....

    možda se opet pojača pred početak evropskih tekmi, pogotovo ako uđemo u LP... :up:
  • ksapi
    2.8k


    Jasno da ce padati ritam, ali ovo je brutalno :)
    A mislim da nisu samo godisnje razlog, ionako je vec dobar dio ljudi uclanjen koji planira po godinju (barem ja tako mislim, ne znam nijednu osobu na sjeveru da nije clan vec odavno).
  • miro
    4.4k
    Kad ritam posustane, treba neku promociju/nagradnu igru - tko se učlani u bubanj pa se vuče godišnja, pa dres itd...

    Treba držat tenziju konstantno
  • bezvangori
    174
    spominje se Dekod, koji je proces kupnje online? Na klupskim web stranicama za članove gdje se npr podižu i inače kupuju karte ili?bezvangori

    Molim vas odgovor, ako nije tajna.
  • deda
    32.6k
    Odeš samo na portal ulaznice.hr i pod Dinamovim tredom imaš i godišnje i učlanjenje.
  • Pop corn
    8.1k
    Kad ritam posustane, treba neku promociju/nagradnu igru - tko se učlani u bubanj pa se vuče godišnja, pa dres itd...

    Treba držat tenziju konstantno
    miro

    Do kraja godine će klub imati dva Dinamova kao event, prijateljsku utakmicu u Trnju i u Mostaru s Plavom noći i slične akcije....
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jasno da ce padati ritam, ali ovo je brutalno :)ksapi

    Još će biti 4-5 "toplinskih valova" kaj se tiče učlanjivanja do kraja godine koji će sigurno biti skokovi u odnosu na standardni tempo: još dva Dinamova u Zagrebu (prvo u Dubravi je odlično prošlo), sve što se planira oko gostovanja u Hercegovini, pretkolo za LP i još više ako uđemo u LP, prijateljska na Trnju, u postupku osnivanja su neke udruge navijača Dinama po Hrvatskoj koje će zasigurno privući određeni broj ljudi... ide to lijepo :)
  • Peškaman
    4.2k
    Trebalo bi spojit više svadbenih sala na području Hercegovine,jedna će biti malo :joke:
  • Dinamosaur
    1.5k
    kaj vise nema nogometnih igrališta dole? Ili se bas mora sala rezervirati ko za svadbu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.