• serbus
    4.1k


    Vidio upise kad sam došao doma..
  • reziser
    6.8k
    trenutni broj članova je 33355 :up:
  • Šteco
    680
    Ture za stadion sada idu s druge strane ticket pointa pred samu turu.

    20240710-143352.jpg

    Moja godišnja je v žepu. Bio je neki problem kod plaćanja na rate preko Erste, ali Diners je prošao odmah. Možda je i do nove kartice od Erste, ali nije ni bitno, "vidimo se na tribinama".
  • NitkoBitan
    17k
    Netko je spomenuo primjer cini mi se Arsenala, odnosno da su onemogucili kupnju godisnjih navijacima koji nisu dosli na odredeni broj utakmica niti su prepustili mjesto u slobodnu prodaju ukoliko nisu mogli doc na utakmicu.

    Mozda moze i u nepopularno, ali uveo bih to i kod nas. Radi se o cistoj neodgovornosti... Infrastruktura je takva kakva je, potraznja premasuje ponudu i treba to nekako filtrirat.

    Jasno da neki ljudi ne mogu dolazit cesto na utakmice, ali nikakav problem ne bi trebao bit uzet si 2-3 minute vremena i poklikat par puta na internetu kaj treba.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Koja potraznja premasuje ponudu? Koja? Izbaci derbije i europu i reci koja..
  • NitkoBitan
    17k
    Koja potraznja premasuje ponudu? Koja?Efes Pilsen

    Potraznja za godisnje ulaznice naspram ponudi od cca 4000 mjesta.

    Btw. kad si vec spomenuo i manje utakmice... godisnjaci zauzimaju sredinu tribine. Ako ne planiraju doc na utakmicu onda bolje da prepuste svoje mjesto u sredini ljudima koji planiraju kupit kartu jer ce inace takvi zavrsit negdje na rubnim sektorima.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    potraznja mozda je, al hoce li se to prelit i na posjetu ostaje tek za vidjet. Il je potraznja jer je EL sigurna pa se racuna vec na to..
  • Dino
    2.6k
    Evo ekipa sad vam je poprilicno zgodno vrijeme za uzet godisnju. Pet ljudi u redu sve skupa
  • DrawTube
    4.7k
    33 449 članova

    100 novih članova u 5 sati. Lijepo to kapa
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Čak mi i onaj cilj od 42000 ne izgleda nedostižno.
  • ksapi
    2.8k
    50 članova dnevno trebamo do kraja godine da bi srušili 42 000 :)
  • seljak86
    2.5k
    Kad se godišnja kupi online, jel odma dostupna za podizanje na karatani?
  • bezvangori
    174
    U moru komentara i priča, može li mi netko objasniti zdravoseljački:
    a) u 2200 godišnjih karata za sjever nisu uračunati prošlogodišnji vlasnici godišnjih tj oni koji ovaj tjedan imaju prvotkup ili jesu pa je sveukupno npr za sjever pušteno 2200 godišnjih karata?
    b) spominje se Dekod, koji je proces kupnje online? Na klupskim web stranicama za članove gdje se npr podižu i inače kupuju karte ili?
    Unaprijed hvala na odgovoru!
  • Pop corn
    8.1k
    a) u 2200 godišnjih karata za sjever nisu uračunati prošlogodišnji vlasnici godišnjih tj oni koji ovaj tjedan imaju prvotkup ili jesu pa je sveukupno npr za sjever pušteno 2200 godišnjih karata?bezvangori

    Zdravoseljacki - 2800 ljudi može kupiti karte do subote jer je i lani imalo godišnju. Ako u subotu ih kupi 2345 onda više nema za nikoga. Ako kupi 1942 će razliku do zadanog broja moći kupiti novi članovi koji nisu lani imali godišnju
  • dapintar
    66
    Bok svima, jel se moze izaci sa nekom brojkom kupljenih godisnjih do sada. da znamo mi ostali moze li se cemu nadati ili ne.
    takoder, zasto se smanjio broj godisnjih za sjever, znam da je posjecenost vlasnika bila dosta losa prosle sezopne, ali svejedno zar se nije mogao staviti barem isti broj ili ga cak i povecati. za sjever ova prica sa kartama koje trazi uefa mi ne pije vodu.
    drugo, zasto se nije pustila godisnja za zapad gore? znam da zapad gore nije otvoren za svaku tekmu, ali na tim tekmama nikad nije ni rasprodan zapad dolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.