• Teofil Kateran
    1.4k
    Ovo mi je nevjerojatno da im je Adidas dao, ali neka :)
  • Mali Zeus
    12.7k
    Uremović.

    Gattuso.

    Koji citati. :lol:

    VIdim da se Gattuso već udomaćio, po onome što brlja.
  • NKDZ86
    1.4k
    Strašno kako ružna roba, od majice do dresova, nije za njih adidas
  • vjeko1701
    8k
    Ostale stvari još nekak ali ova prva majica ko da je sa švercerskog placa.

    Plus, znam da oni furaju svoje do suludosti al bi po meni ponude u službenim dućanima uvijek trebale koristiti književni hrvatski a ne da piše "Mali balun".

    Dođe mi da ako se ikad igrom prilika nađem tamo da ih trolam "a kakav je to balon?".
  • xavier
    12k
    al bi po meni ponude u službenim dućanima uvijek trebale koristiti književni hrvatski a ne da piše "Mali balun".vjeko1701

    Ponude u službenim shopovima trebale bi koristiti izraze koji privlače više kupaca, zar ne? Radi o trgovini kojoj je cilj privući kupce i prodati što više artikala.
  • vjeko1701
    8k
    Ja sam mislio da se za njih navija u cijeloj Hrvatskoj...al ako nije tako onda moja greška.
  • Mali Zeus
    12.7k
    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/stucne-home-23-24/

    Za Dinamo se navija u cijeloj Hrvatskoj, ali je klub iz Zagreba pa recimo nemam problem da ovo ide pod štucne, dapače, kako veli @xavier korištenje lokalnih izraza više privlači ekipu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    A nas asortiman Adidasa je bio punoooo veci, pogotovo par dana nakon stupanja ugovora na snagu :shade: dajte najte

    Mi jos u nasem shopu nemamo nista osim dresova castorea, a seremo po drugima jer imaju 5 artikala ...

    Ako za godinu dana i dalje bude ista ponuda druga stvar, ali sad se smijati tome ....
  • brile86
    12
    Imamo. Jučer sam bio u fan shopu ispod zapada ima nešto opreme od Castorea. Sigurno će se ponuda još više povećati kroz mjesec dana.
  • nemapredaje
    3.2k


    Naš asortiman adidasa je bio strašno mali, ali je bio originalno napravljen od adidasa.

    Ovo izgleda kao sa štanda na nekom placu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Samo kazem da bi pricekao sa ruganjem, tek je pocela sezona.
    A postoji vjerovatnost da ce tovari vise kupovati adidas od nas, pa makar im asortiman bio slabiji. Bar im je do sad prodaja bolje isla.
    Tek kad ih nadmasimo mozemo nesto govoriti, a ne da bude 'rugala se sova sjenici'.
    Nismo isti!
  • Yovitssa
    624
    Presmiješno! Izgleda kao da je Adidas očistio skladište iz decedesetih i zalijepio Hajdukov grb... :lol:
  • Blueshadow86
    1.6k
    Nije ni Adidas što je nekada bio...počevši od samog logo-a koji je novi i izgleda kao roba s placa.
  • GOAT
    1.2k
    Nije ni Adidas što je nekada bio.Blueshadow86

    Dobar je adidas i rade jako dobru opremu za top klubove sto ovi ocito nisu
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Slažem se, ali činjenica je da se Adidas fokusira očito na najbolje europske klubove i reprezentacije dok za ostale očito ne bude toliko truda i prostora. Smatram da naša Adidas ponuda nikako nije bila dobra, ali ovo šta sam vidio na slici od Hajdukovog fan shopa mi je nevjerojatno, pa to su doslovno neke hudice šta su im bile višak sa prišivenim grbom, fakat izgleda ko da je s placa, mene bi bilo sram da su to nama npr. poslali, ali koliko god ponuda nije bila na nivou nikad nije bila ovako loša. Pa bolje da su onda čekali da im izrade nešto pa kakvo god bilo nego da ovo stave u shop. Užas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.