• Patrick1996
    61
    ne bih se htio ponavljat… nadam se da rijeka ispada rano… i da se odnos s barom malo popravi i onda kaj bude :D
  • GOAT
    1.2k

    Jel imamo postotak na njemu?
  • Orc123
    7.8k
    Mi sigurno necemo cekati da Rijeka ispadne iz Europe....siguran sam da kroz tjedan do max dva dolazi krilo i to ne Soticek ili Cordoba nego startno krilo. Nije bezveze Maric rekao da ga traze vani. Cak si mislim da bi iz Francuske mogao on nesto napikirati.....


    Pisalo se nesto 15%, ali mislim da je Ajax objavio sluzbenu cifru transfera i nigdje nije spomenuto 15%.
  • Zagi
    7.6k
    Ma može to i više. Tko će se u ovoj ligi nametnutu Paviću, Vrbančiću i Rogu u vezi? Neće ni ova tzv velika četvorka, a kamoli ostali klubovi.
    Sjećam se da je tu na Zoni netko prije tekme sa Rudešom napisao kak će se Ćorić poigravati sa našom neiskusnom vezom.
    Pa ga je Pavić strpao u džep, lagano.
  • Peškaman
    4.2k
    Pitanje je je li imamo 15% na iduću prodaju Šutala ili na dobit Ajaxa kao kod Olma/Leipziga.
  • Patrick1996
    61
    Nekad se pitam kako osijek npr. uspije dovest u roku recimo 10 dana 5 nova igraca a mi ni jednog haha
  • Daliban
    1.6k
    Ma to su postoci na dobit, ništa od toga. Daj Šutala na posudbu, lol.
  • Praskaton
    2.3k
    Nekad se pitam kako osijek npr. uspije dovest u roku recimo 10 dana 5 nova igraca a mi ni jednog hahaPatrick1996

    Nekad se pitam jel ljudi samo trolaju ili moraju napisat ovdje svaku misao koja im dode na pamet
  • Zagi
    7.6k
    Te klase igrača bi mogli dovesti 30. Gomilanje kvantitete nam nikada nije bio problem.
  • nemapredaje
    3.2k


    Takvih igrača kakve je doveo Osijek možemo dovest i 20.

    To nisu pojačanja.
  • rakurs
    215
    Nekad se pitam kako osijek npr. uspije dovest u roku recimo 10 dana 5 nova igraca a mi ni jednog hahaPatrick1996

    Ja se nekad pitam jel bi ljudi rađe da se dovede 10 novih igrača upitne kvalitete u roku 5 dana ili pričekali prava pojačanja sredinom ili krajem roka
  • Daliban
    1.6k
    Te klase igrača bi mogli dovesti 30. Gomilanje kvantitete nam nikada nije bio problem.Zagi

    Drugim riječima, gomilanje kvantitete nam je uvijek bilo najveći problem.
  • Patrick1996
    61
    Aj ti meni sad reci, odakle ti znas da to nisu pojacanja? Aj to mi sad reci
  • Juznjak
    3.8k

    Kako ti to nije problem, a dižeš se na zadnje noge kad se spomene Kolumbijac i pametuješ da ga nitko nikad nije gledao, nitko nije čuo za njega i nitko ne zna kakav je on, a mi ćemo ga dovest? Aj to mi sad reci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions