• Patrick1996
    61
    kaj je s soticekom i cordobom?
  • nemapredaje
    3.2k


    Je, baš nam treba još jedno lijevo krilo
  • Paggini
    19.6k
    Pavić ladno razinaDaliban

    Složio bih se iz svega što sam vidio, a toliko si bio smarao s njim prije par mjeseci da sam iz inata počeo pratiti malog hahaha i stvarno je igrač, ali kažem - u ovoj garnituri igrača neće dobivati prilike, jebiga.
  • Orc123
    7.8k
    Jedna dobra stvar je ako bi se doveo Mmae ko free transfer mi bi rijesili pitanje stopera za 0 eura a dobili bi 2 jako dobra stopera i ostalo bi stvarno lijepa sredstva za ulozit u kriticne pozicije poput krila....
  • Paggini
    19.6k
    kaj je s soticekom i cordobom?Patrick1996

    Pricamo o pozicijama 6, 8 i 10, njih dvojica su krila jel.

    Šotiček bi mi svakako, ako dodje, igrao blaže HNL utakmice, a razvijeno desno krilo ozbiljnije utakmice.

    Ako se uzima Soticek, ne bih ulazio u trosak s cordobom, a mislim da nece ni klub
  • Nogo
    3.6k
    Iskreno vidjelo se danas da pogotovo Špikić, a onda i Ademi te Ristovski više nisu igrači za prvu ekipu, a i za Dinamo.

    Nebih se žalio da Rista ode bilo gdje pa Rpg i mali Mikić budu zamjene. Uvijek i Theo može uskočiti na desnog beka.

    Špiki hvala na svemu ali treba prihvatiti ako je i došla ponuda od 1,5m i reći zbogom. Ademi mora prihvatiti klupu ili se zahvaliti i njemu.

    Uzeti još jednog provjerenog stopera te 2 krila (Šotičeka i neki upgrade) te napadača ako ode Petko/Brodić.
  • Haza
    4.1k

    Ademi je stvarno u trećem mjesecu intenzivno tražio novi klub (jamčim sto posto), osim činjenice da nije igrao, i ulazio je u igru po 20 minuta ko neki junior, on osobno osjeća da više nije razina Dinama, i ne želi da ga publika pamti po lošem.
    Koliko znam, nije uspio naći klub, jer je sve odbila činjenica da se u Kini zadržao samo par mjeseci.
    On puno košta Dinamo, ali riječ je o legendi, tako da, ja bi ga zadržao u ekipi, on ima ono nešto, on mi je simbol šampionskog Dinama.
    Iako, ima samo 33 godine, stvarno ne znam di je problem, pa on bi morao još par godina trajati, možda se i digne ove sezone...
    Nadam se samo da nisu istinite kafanske priče, koje kažu da ne živi sportski...
  • Zagi
    7.6k
    u ovoj garnituri igrača neće dobivati prilike, jebiga.Paggini

    Zašto? Miško odigra skoro 5000 minuta po sezoni.
    Bar 2000 može odigrati Pavić, a deda Miško nek malo odmara.
  • Daliban
    1.6k
    A moguće, ali uzdam se u klub. Vjerujem da će pravilno raspodijeliti minute klincima koji ostaju s nama.
  • Patrick1996
    61
    al koga bi onda za LP/EL ako samo soticeka dovedemo?
  • scooniepenn
    3.3k
    Pa ne mozemo samo na Soticeku ili Cordobi ostati. Treba nam jos jedno vrhunsko desno krilo, razina Mmaea na stoperu ako ga dovedemo.
  • hardek
    2.8k
    Ja osobno mrzim način na koji mi dajemo priliku mladim igračima u zadnje vrijeme. Ono kad pošaljemo u kupu 4 klinca od 17 god i 7 rezervi na nekoj kaljuži u nekom selu i očekujemo da liče na nešto.

    Ne kužim zašto ne možemo kad igramo doma protiv ovih slabijih ekipa staviti 10 prvotimaca i 1 klinca. Nek jednom to bude Pavić, drugi puta Mikić, treći puta Vrbančić... Mislim da bi im to bilo puno korisnije za razvoj. Možda sam ja lud, ne znam
  • Paggini
    19.6k
    koga bi onda za LP/EL ako samo soticeka dovedemo?Patrick1996

    Pa ne bih da dovedemo samo Soticeka, kao nitko ovdje na Zoni. Soticek je potencijal, koji cemo razvijati par sezona, a uz njega nam treba vec razvijeni igrac, mislim vjerujem.da je to i Maricev plan.

    A sad, koga? Nemam pojma, nisam u tim FM pricama pa ne pratim tko bi nam odgovarao.
  • FrodoJePurger
    96
    Durdov igra desno krilo :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions