• Daliban
    1.6k
    Plus mu je Zrinjski matični klub.
  • Marcinko
    595
    onda moraš presjeć ali pitanje je oce li to Jakir napravitihardek

    U Zrinjskom je izbacio Todorovića i Filipovića(odigrali su oko 300 utakmica zajedno u Zrinjskom). U Rijeci je odmah izbacio Vrančića, Halilovića i Pavlovića, nisu senatori ali u tom trenutku su bili najjača imena u Rijeci.
  • Zagi
    7.6k
    Ali je u dinamu protiv Lokse započeo sa Zagijem, KTCom, Riletom i Ademijem u prvoj.
  • Daliban
    1.6k
    Ako šteka, tu je Marićev posao da treneru pogura ruku.
  • Marcinko
    595
    Isto tako je Zagija i Ademija izbacio kad su loši bili, i niti jedna nije igrao u najbitnijim utakmicama.
  • Nogo
    3.6k
    Dinamo traži krila, a baš su na tim pozicijama odlično odigrali mladići Mikić i Horvat.

    "Tražimo i dalje krila, konkurencija je ta koja te tjera naprijed, ali oni su budućnost Dinama. Ja Patrika Horvata, recimo, znam od zagića. Samo je bitno zdravlje, vjerujem da će se svi oni dobro razvijati."
  • OsamŠest
    3.3k
    Ademi nije vise ozbiljan igrac, a Pavica i Vrbancica bih radije poslao na dobre posudbe gdje ce igrati pod dobrim trenerom jer nisu jos ta razinaPaggini

    Misliš li, recimo, kada bi Dinamo izveo najjači sastav na Maksimiru, a umjesto Baturine igrao Vrbančić, ili umjesto Mišića Pavić (dakle samo po jedna promjena), i dalje ne bi bili "ta" razina?
  • Zagi
    7.6k
    Plus imaju to pravilo o min dva u21.
  • Paggini
    19.6k


    Pa Vrbancic nije razina Baturine, niti je Pavić razina Misica/Sucica, da. Jos uvijek nisu. Imaju potencijal biti, zato bi mi bilo žao da godinu provedu na klupi i dobivaju neke ogranicene minute.
  • Patrick1996
    61
    Sta mislite jel mozemo ponovno probat dovest ryana kenta ?
  • Orc123
    7.8k
    gledao ga danas protiv Hajduka. Bas se vidi da je klasa igrac ali mislim da mu mi ne bi bili interesantni, jedino ako bi usli u LP. Mislim da mu Murinho vjeruje i da ce kod njega igrati puno.....
  • Patrick1996
    61
    ah, bas bi bilo super ga dovest, pogotvo ako udjemo u LP
  • OsamŠest
    3.3k


    Nisam niti rekao da trenutno jesu, nego me zanima da li misliš da bi u najjačem sastavu jedan od njih dvojice izgledao dosta bolje nego sada kada još nisu "ta" razina?
  • Paggini
    19.6k


    Aha, na to se referiraš.

    Pa sigurno da bi, ali to se neće dogoditi i nije realno da se dogodi, svakako ce Rog, Ademi, Stojkovic a i Kacavenda ako dodje imati prednost ispred njih, uz Batija, Misica i Sucica koji ce pocinjati.

    Jedino realno je da dobivaju 20 minuta protiv slavena ako vodimo 3:0 i slicno, što opet ne znam koliko je to dobro za razvoj takvih talenata.

    Sad bi nam slovenska filijala sjela kao samarcina, samo ih posaljemo, igraju, razvijaju se, ali to ove sezone vjerojatno nece biti izvedeno.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da je Pavić ladno razina, Vrbi treba još iskustva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions