• Dzgšb
    812
    Noa Mikić ponovno vrh
  • Paggini
    19.7k
    Jedino mi nije jasno zasto stoperski par nije Berny - Perkovic, a lijevo Jakirovic, to su najprirodnije pozicije svoj trojici.. opcenito bih volio perkovica sve vise i vise gurati na stopera, ali eto jakir ima druge planove ocito
  • Crni86
    3.5k
    tu se slazem da, i mali pavic im jako olaksava iznosenje lopte. Dok su ktc i raul bili ugl oslonjeni na sebe
  • Slush
    622
    Daj Ivanova za napadaca. Pa ovo u zivotu nebi pospremili trio petko/kule/brodic. :lol:
  • Time
    855

    Tko igra krila ?
  • Daliban
    1.6k
    Pavić i Mikić. :cool:
  • Crni86
    3.5k
    opcenito bih volio perkovica sve vise i vise gurati na stopera, ali eto jakir ima druge planove ocitoPaggini

    Ja iz tog razloga mislim da se na maura ne racuna najozbiljnije jer ne igra stopera, igra beka, a onda opet izjavljuje se da trazimo jos jednog lijevog beka…
  • sport
    3.3k
    Istina,naša vezna ali i još neki u prvom pol.su igrali poluaktivnu obranu.
  • hardek
    2.8k
    Pavić je čudo. Kolegu Bana, Bananu, Dalibana kako god se često sprda zbog Ivanovića ali treba reći da je među prvima ako ne i prvi skrenuo pozornost na Pavića
  • Nino Bule
    13.4k

    Desno mikic, a lijevo cini mi se horvat
  • Paggini
    19.7k
    Mislim da je sad svima jasno da je najbolji igrač Dinama u povijesti Noa Mikić u pripremnim utakmicama :cool:
  • Mr Anderson
    7.9k

    Najviše radiš drame i najviše zaključaka donosiš na osnovi prve pripremne utakmice. Daj se skuliraj malo. Ne idu svi isto niti ne grizu svi isto i ne podnose napore isto u ovoj fazi priprema. Uvijek bilo i biti će. Od amatera do profesionalaca.
  • miro
    4.4k
    Bome, ovi mladci su strašni
  • cibona
    2.9k
    Čim nema senatora predvođenih Ademijem i Ristovskim, bolje se igra.

    Ademi nema što raditi u veznom redu niti kao zamjena u HNL-u. Postoje bolji od njega i on to mora prihvatiti.
  • austrijanac
    4k
    Preslika zimskih priprema gdje su klinci iskakali u drugom poluvremenu.

    No, ovaj put Sergej kreće s clean slateom, bez pritiska rezultata. i vjerujem da ce bit više prilika za njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.