• Paggini
    19.7k
    Ma drugo poluvrijeme ce biti simfonija
  • Crni86
    3.5k
    ne znam kaj ti gledas, jer vecina komentara za ogija je tu pozitivno
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jos mu Misic gura loptu a ovaj nemre ni dupli pas odigrat
  • Paggini
    19.7k
    Ogi i Kacavenda su jako zanimljiva kombinacija...

    Dajte Soticeka nek dodje na pripreme, pa dogovarajte transfer, samo da spikica ne gledam
  • Orc123
    7.8k
    Da sumiramo Kacavenda, Ogi i Kule najbolji iako i to nije sad jos na nekom nivou. Spikic sramotni lose, bez zalaganja, bez volje! Ademi i Vrbancic isto jako lose, ocekivao sam bar vise zelje od Vrbe ali on nije pokazao bas nista. Stoperi nista krivi, Rile prema iza ok, prema napred nista. Midic kriv za gol ali jedini sudjeluje od veznih u igri. On iza sebe treba jednog pravog zadnjeg veznog.....razocaran sam malo prustupom i ne vidim nista novo u igri, nema visokog presinga, nema uigranih akcija s treninga....nije to to. Je prijateljska ali sumiram ono sto vidim. Bugari bolji u 1. Pol....
  • Crni86
    3.5k
    Ovih 45 minuta je pokazatelj zasto se ne bi smijo prodat sucic. Upravo ta energija nam falila u prvih 45 minuta.
  • don
    5.6k
    bože dragi, prvi trening smo odradili prije 2 dana...
  • miro
    4.4k
    Znam da je samo 45 min, ali ja bome Kačavendu ne bih vraćao u Lokomotivu, radije bi im Vrbančića posudio
  • Dinamosaur
    1.5k
    u tom i je problem
    Ne gledam ga kao igraca za lijevo krilo nego za lijevog beka. Na krilu ce igrat drugi..
  • hardek
    2.8k
    Jako puno nerealnih ljudi ovdje. Prva utakmica, pripreme tek počele, noge ne mogu bit teže. Igrači se doslovno kreču kao da noge iz život blata vade a ovdje se očekuje neka igra. Bugarima ovo 3. tekma, oni uskoro imaju i kvale za konferencijsku ligu I normalno da će biti u boljem fizičkom izdanju.

    Mariću danas odmah riješi Kačavendu, taj dečko može biti ogromno pojačanje ove sezone ako bog da i ozljede ga zaobiđu. Kača doslovno može pokriti sve pozicije na terenu što ga čini još vrijednijim igračem za imat u rosteru.
  • din
    442
    ma kakve veze ima, očito smo morali povesti 4 0, i izgledati ko city, i nema veze opće da ovi 2 tjedna već treniraju
  • Peškaman
    4.2k
    Ogiwara jako dobar,Vrbančić nevidljiv,Torrente oke.
  • Paggini
    19.7k
    bože dragi, prvi trening smo odradili prije 2 dana...don

    Da hahaha, a cekaj sad kad krene na temelju ove tekme sizofrenija "TREBA NAM DESET IGRACA BAREM OVO CE SVE OTICI U KURAC LJUDI SPASAVAJTE DOK JE VRIJEME"
  • Nogo
    3.6k
    Evo naš Miro s Zone s Kuletom priča :rofl:
  • čovjekjogurt
    617
    Ogiwara se krivo postavljao i ispadao u obrani non stop ali to ionako nitko ne gleda, važno da je imao rolicu naprijed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.