• Patrik11
    164
    mmaee-u odma milju to je igrac koji je level iznad svih nasih defanzivaca odma ga uzeti
  • hardek
    2.8k
    Palac gore za Mmaea, iako ga nikad nisam gledao po profilu i statistici mi djeluje zanimljivo.

    Ono što mene zanima je šta ćemo s Perićem? Nigdje ni slova o njemu a sigurno ima "poštenu" plaću. Stvarno se nadam da nije u nikakvim kombinacijama za rotaciju na stoperu.
  • Patrik11
    164
    inace mmaee je zabio za pobjedu protiv crvene zvezde 2022 bio bi instant pojacanje tu se nema sta cekati jos i ako je istina da je zainteresiran za dolazak isplati se dati mu malo vecu placu
  • OsamŠest
    3.3k
    Zanima me što mislite o bekovskim pozicijama,na desnoj strani imamo RPGa,Rileta i MoharramiaPeškaman

    Nemoj mi Mikića zaboravljati :smile:

    Vrlo brzo će se taj dečko pobrinuti da se u A reprezentaciji ponovno ne dogodi nečuvani Zaccani..
  • Orc123
    7.8k
    Ako je tko pratio Fredi on je svojim dolaskom tamo stabilizirao obranu. Mislim da sam cak prije 2 godine pisao da gdje ih Fredi samo nađe, takve igrace za kikiriki a top igraci....iznimno je mocan u zraku i na nogama...bas ono tenk ko ktc ali bolja tehnika....
  • Zagi
    7.6k
    Zato sam ja iskusno prekomandirao Rileta na stopera iako mi ga se ni tamo ne gleda.
    Minutaža desno jednostavno mora biti podjeljena na RPGa i Nou inače ništa nema smisla.
  • OsamŠest
    3.3k
    Što se tiče Mmaeea tiče, fenomenalan je igrač i pravo je čudo da je toliko dugo bio u Ferencu.

    Možda se neki sjećaju sa SNeta, ali dosta često sam pisao o njegovom bratu Ryanu, koji inače igra poziciju krila/napadača.
    Prošlo ljeto je za 4m eura otišao u Stoke City, također fantastičan nogometaš..

    Bit će to sve dobro, samo strpljenja..
  • Orc123
    7.8k
    mislim na Ferencvaros
  • OsamŠest
    3.3k
    koji Fredi?Patrick1996

    Bobić.

    I nije Fredi, nego Fradi.
  • Peškaman
    4.2k

    Sve oke ali izgledno je da će minutažu dijeliti Rile i RPG,Mikić će vjerojatno dobijat neku manju minutažu u kupu ili u nekoj već 'gotovoj' utakmici.
  • Patrick1996
    61
    Vidim dosta ih pisu da je vrhunski igrac...
    Znaci da nista oko njegovog dovodenja... Barem sudeci po tome kakve prijelazne roke smo prebolili.
  • Patrick1996
    61
    @Haza/Miro: Da li ima istine o dovodenju Mmae-a
  • Zagi
    7.6k
    Ako tako bude Marić i Sergej mogu u drugi sport. Ovaj nije za njih i bok.
  • Patak
    2.9k
    Ne bi volio da ode Brodić, pogotovo ako ode Petković. A posebno ne bi volio da ode Sučić. U svakom slučaju trebati će realizirati i neke ulazne transfere onda. Ozbiljne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions