• Zagi
    7.6k
    Jel bar brz?
  • Krizy
    43.1k
    Top igrač i kapitalac, treba ga odma dovest.Mihaljević

    U zadnjih 15 dana si spomenuo 14 igrača koje moramo dovesti :rofl:
  • BBBaranja
    2.5k

    Pa za jednog stopera može se reći da je,sad vidim podatak da je visok 185cm..
    A igra s glavom mu je najjača strana koliko sam ja uspio primjetiti..
  • Olmic
    3.6k
    Ako ode Brodic, nadam se onda bas jakoj spici

    Ako se realziraju odlasci spika broda sucic pa mi trebamo jos 4,5 igraca odmah
  • Ivdzo11
    4.2k
    A sad su dvije stigle za - Frana Brodića. Napadač Dinama na stolu ima ponude iz MLS-a i Mađarske, tamošnji su klubovi spremni za 27-godišnjaka platiti milijun eura, a Zagrepčani bi uz to dobili i određene bonuse. Mađarski klub kojeg želi dokazanog napadača i dalje je velika nepoznanica, dok ga u MLS vabi - FC Austin!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ma @Papastrumfopusti se vidis da lik spama od pocetka. Ovo ni djete zalutalo na forum ne bi napisalo. Adam je igracina kakvog jos nismo imali i killer , reprezentativac Poljske . Meni je drago upravo sto smo ga scoutirali i sto se sa najvise police ganjaju igraci. Respekt i naklon
  • scooniepenn
    3.3k

    Odličan stoper, brz i jako skočan, dobar u igri nogom. Podržavam njegovo dovođenje.
  • wolfgang14
    1.4k
    Ako brodic ode, neovisno o petkovicevom odlasku zelim miereza
    (cekam i nadam se da ce neki insajder rec da se radi na mierezu)
  • Mlađi referent
    12.3k
    Onda profilno paše u našu momčad :grin:marcio amoroso

    Da, ali ne bih bio grub prema tom transferu ako ga gledamo

    Atletičan je i fenomenalan za build up, dešnjak je, a obje stoperske pozicije je igrao za Ferencvaros. Ne bi bio loš partner Torrenteu, vjerujem
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ma zezancija je bila. Po onome šta se da iščitati iz sofe je apsolutno pojačanje. Brojke su mu top (posebnu pažnju sam obratio na procenat osvojenih duela i točnih dodavanja u europskim utakmicama) i vjerujem da bi bio dobar dodatak našoj momčadi.
  • Dinaminjo
    929
    Kako bi se tek s ovim Mmaee lomili jezici..
  • scooniepenn
    3.3k
    Umjesto Dinamo aleeee pjevalo bi se Dinamo Maeeeee
  • Dinaminjo
    929
    Ako je Mmaee cb, koju poziciju igra ova "Upss" koji se idto spominjao?
  • Omake
    2.5k


    I FBREF profil većine sezona mu je jako dobar, pogotovo igra glavom i dodavanja svih duljina
  • Daliban
    1.6k
    Eto, klubovi za Brodića nude preko milijun, a mene ovdje ljudi uvjeravaju da za Kulenovića nitko ne bi bio spreman platiti minimalno 2.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions