• Zagi
    7.6k
    No dobro, znači on im je pomogao ali klub posluje na zdravim temeljima.
    Prije 5-10 godina za taj klub nitko nije znao , a danas su jedna od najboljih akademija u europi.
    Po prodajama ne zaostaju za nama , dapače prestižu nas.
    Baš me zanima koliko troše ukupno. Dam se kladiti da je mnogo manje od nas.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nadam se da su u krivu, 27. godina mu je a ni kod njih nije bio standardan osim jedne sezoneBBBaranja

    U europskim natjecanjima je startao doslovno svaku tekmu u zadnje tri sezone. Ne znam gdje vidiš da nije standardan.?
  • Mihaljević
    9.8k
    1359412.jpg
    Top igrač i kapitalac, treba ga odma dovest.
  • E46
    634
    Bezvezna ironija, opet ponavljam tko je sposoban na trzistu od nekoliko stotina tisuca igraca moze naci igraca. Tko ne moze onda trazi izlike jeftine ovakve kao tvoje.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    I ti ga pretjeruješ naveliko
  • BBBaranja
    2.5k

    Posljednju polusezonu ima odigrano 300min sveukupno..brat mu je napadač i također je nekada bio u Fradiju sad je ako se ne varam u Stoke Cityu mi je bio top igrač,a Sammy je nekakav prosječan igrač po meni što sam ga gledao..
  • nemapredaje
    3.2k


    Jesi gledao koju utakmicu Osasune u zadnje vrijeme?

    Daleko su od momčadi koja igra bunker.
  • mali M
    5k
    nisu izlike stari pa gdje ti živiš!? pa ti bi dopeljao 25 novih igrača! i da imamo para to se ne radi jer dok ih uigraš i vidiš da li će se uopće uklopiti propada ti sezona!
    Neka tebi bude bezvezna ironija, ali tvoja politika bi nam klub pretvorila u južne susede u 2 sezone.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Posljednju polusezonu ima odigrano 300min sveukupnoBBBaranja

    A gle, vjerojatno nije htjeo produžiti ugovor pa su ga zaledili.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nisu ga zaledili, imao je problema s ozljedama dosta
  • Zagi
    7.6k
    Posljednju polusezonu ima odigrano 300min sveukupnoBBBaranja
    Ističe mu ugovor, valjda zato.
    Na razini cijele sezone 2050 min. Standardan u ključnim europskim utakmicama.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nisu ga zaledili, imao je problema s ozljedama dostaMlađi referent

    Onda profilno paše u našu momčad :grin:
  • Omake
    2.5k
    Mmaee djeluje solidno. Sto utakmica za Ferenc, od toga 24 europske, pola liga prvaka pola Europa liga. Bivši reprezentativac Belgije u mlađim uzrastima, sada seniorski Maroka. Šest golova u zadnje dvije godine je super s obzirom da nama stoperi baš i ne zabijaju.
  • don
    5.6k
    Ima 4 nastupa za Belgijsku u19, 6 za Belgijsku u21 i 10 za Morroca A reprezentaciju
  • BBBaranja
    2.5k
    Mislim da su ozljede u pitanju bile da,imam frenda Mađara koji navija za Fradi pa pričamo ono o nogometu,a i pogledam ih ja tu i tamo kad naiđem na njih na telki..po meni kažem prosječan igrač,ali vidjet ćemo ima li istine uopće u tome :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions