• NitkoBitan
    17k
    ak ce sutalo ic iz ajaxa ovo ljeto sigurno nece ajax zaraditi, tako da taj postotak ne znaci nista. Postotak od buduceg transfera gotovo u pravilu ide na zaradu, a ne na ukuonu cifru.Jaro

    Mislim da se radi o postotku na cifru prodaje, a ne profit. Kada se radi o prodaji obicno je 15%, a na profit 20%.
  • sport
    3.3k
    upsss
  • marcio amoroso
    36.4k
    A koja budala će platiti 6 ako ga sada može dobiti za 2,5sport

    Kolega priča o Perkoviću, ne o Petkoviću.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ništa nam upisao nisam...
  • Daliban
    1.6k
    Lens je za navedenog platio 9 milja €. Čovjek je prošle sezone zabio 16 golova u Turskoj na posudbi. Majstore, što ti misliš kakvog mi igrača možemo dovesti ako ne želiš da se s ovakvima povezujemo?Papastrumf

    Mislim da je Budimir prošle sezone zabio 17 u LaLigi pa nije napadač za Dinamo. Radije bi da dovedemo jeftinijeg napadača koji nam profilno odgovara i da stvorimo koherentnu i progresivnu momčad nego da potencijalna pojačanja paušalno sudimo temeljem površne statistike.
  • Bosskovitz
    11.7k
    To je lijepo , za njega. No koliko praktične koristi od toga ima Midtyland?
    Odnosno , posluju li (zbog svoje poslovne politike) u plusu ili on pumpa novac?
    Zagi

    To je vrlo relativno, vlasnici ne smiju "pumpati novac" u klubove prema financijskom fair playju. Ali vidim da čim je kupio klub, dodao je svoju reklamu na dres sprijeda iznad reklame sa sponzorom koji je višegodišnji. Ovako od oka, kladio bih se da će - kad taj ugovor istekne - njegova firma biti veliki sponzor na prsima.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Budimir nije napadač za DInamo? WTF
  • Daliban
    1.6k
    Budimir nije napadač za DInamo? WTFJos-Optimus

    Meni je muka kada gledam Budimira. Jako inteligentan u zatvaranju linija dodavanja, elementarna nepogoda u posjedu osim ko ga lopta posere u 16. Igrač točno za ekipe poput Osasune.
  • dinon7
    849
    Sami Mmae navodno na meti. Iz ferencvaroša. Istekao mu ugovor. Bar tako kaže germanijak
  • nemapredaje
    3.2k


    Budimir bi za Dinamo u HNL-u bio savršen napadač. Čovjek je idealan za razbijanje bunkera.

    Za europu gdje moraš imati napadača sa savršenom tehnikom koji mora primiti i zadržati loptu dok ne dođe podrška se slažem da Budimir nije taj. Tu je Petković idealan.
  • Vedraca
    18
    Ma neki Su teski biseri ovdje u Forumu....zive U oblacima ko tovari
  • Daliban
    1.6k
    Budimir bi za Dinamo u HNL-u bio savršen napadač. Čovjek je idealan za razbijanje bunkera.nemapredaje

    Zato je cijelu karijeru proveo u momčadima koje igraju bunker i ne zna se sastat sa loptom.
  • BBBaranja
    2.5k

    Nadam se da su u krivu, 27. godina mu je a ni kod njih nije bio standardan osim jedne sezone..dosta slab CV s obzirom da se najavljivalo da želimo jednog iskusnijeg stopera..
  • NitkoBitan
    17k
    Sami Mmae navodno na meti.dinon7

    Neki kolega i ja smo ga vec davno zazivali :cool:

    Edit: Na krivog mislim haha. Zabrijao sam da se radi o Mmaeeu, ali Ryanu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions