• Patrick1996
    61
    Nikaj Pjacu na desno krilo stavljat… on je za lijevo… a za desno trebamo 2 pojacanja (soticek i jos jedan za LP)… a spiki se zahvalit
  • Izet Hajrović
    2k
    ne znam, pojačanje u rangu RPG-a, igrač s renomeom za kojeg možemo sigurno reći da je bolji od Špikića i Kaneka. Asano, Ounas, Diangana, Tekpetey, Traore, Rick, Vidal su neki od primjera.
  • Brusa
    1.5k
    možda Despodov? :wink:
  • Time
    855

    U ligi prvaka ces svakako 99 % igrati 5 3 2 tako da ce u napadu igrati petko i pjaca,a hnl spikic i npr soticek mogu bez problema igrati.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Zašto se svi kao pijan plota hvatate Pjacine brzine? Pa on nikad nije bio tip krila kao Oršić koji bježi u prostor i traži loptu iza leđa obrane. Dapače, vrlina mu i jesu kombinatorika, dribling, igra na postavljenu obranu i šut.

    Čovjek sve radi s loptom u nogama, i to radi jako brzo, konkretno i kvalitetno. Nisam primjetio da je u Rijeci tako "teretan" kako se ovdje forsira konstantno. A niti su ga operacije, od kojih se očigledno kvalitetno oporavio, natjerale da od Adame Traorea dođe do brzine koju ima Vidović.

    Uostalom, gotovo svi treneri, pa i naš, defanzivnu igru svih devedeset minuta koncipirali su na njegovoj neutralizaciji. Ne znam o čemu pričate?

    Igrao je dobru prošlu sezonu, uhvatio lijep kontinuitet, ako ga zdravlje posluži, lijepo će ga se tempirati i osvježavati uz Hoxhu/Stojkovića, u to sam siguran.

    Da nema ta dva loma iza sebe, danas bi igrao u Bayernu, tako da...
  • emilperska
    5.4k
    Jos 6 dana do kraja Brunine klauzule..
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Dugih 6 dana, očekujem svakakve izmišljotine medija gdje će Petko sve ići
  • dinon7
    849
    Daj boze da netko zakapari Olma pa da nismo prisiljeni prodavati (ako uopće i jesmo)
    Za Petka vjerujem ako nitko nije ništa ponudio do sada, neće ni idućih 5,6 dana
  • marcio amoroso
    36.4k
    Cigani ovdje sigurno nisu tema i ne spamajte bzvz.
  • Patrick1996
    61
    Adama Traore bi bio super pojacanje…
    A bome i Asano… Odrastao sam u Njemackoj i pratim Bundesligu od malih nogu…
    Asano brutalno krilo kod Bochuma, a mislim i da ne bi bio preskup
  • Patrick1996
    61
    Al jbg, vidim da je otisao u Mallorcu….
  • Zagreb1992
    1.7k


    Traore , Asano ...buraz nije ti ovo Football manager haha
  • Chempers
    115
    Danas miran dan na temi :rofl:
  • Crni86
    3.5k
    TraoreZagreb1992

    Mislio je vjerojatno na onog iz fradija, sta nas je sa sherifom unistio. Ulazi u zadnju godinu ugovora s madarima.
  • E46
    634
    Obrazlozi svoj komentar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions