• Pop corn
    8.1k
    Jutro, da li se može platiti karticom za stadionsku turu i da li ima u shopovima novu majicu?NKDZ86

    Nova majica je u shopovima, za kartice ne znam....
  • marcio amoroso
    36.4k
    ❗OBAVIJEST O OBILASCIMA STADIONA MAKSIMIR❗

    Molimo sve koji su zainteresirani za razgledavanje stadiona da se unaprijed prijave na mail , te da u prijavi navedu termin u kojem bi htjeli razgledati stadion te broj osoba koji bi došao na razgledavanje, te ime, prezime i datum rođenja svake osobe. U slučaju da je vaš termin prebukiran, ponudit ćemo vam sljedeći slobodan termin za razgledavanje stadiona.

    ➡️ Iz tehničkih razloga ulaznice za razgledavanje stadiona kupuju se uoči samog razgledavanja, najranije 15 minuta uoči termina koji su organizirani od 9. do 17. srpnja na dnevnoj bazi u tri fiksna termina: radnim danima u 11, 15 i 17 sati, u subotu, 13. srpnja, u 9, 11 i 13, dok će u nedjelju ipak biti zatvorena vrata.
  • ivanzg
    129
    Ne znam jel bilo postavljeno pitanje pa se unaprijed ispričavam ako je a nisam ga vidio.

    Zanima me kakva je situacija sa ponudom na stadionu odnosno konkretno pitanje da li novci idu direktno klubu ili je dana koncesija nekome za određenu cifru pa je klubu svejedno kakav je promet za vrijeme utakmice.
  • Pop corn
    8.1k
    Ne znam jel bilo postavljeno pitanje pa se unaprijed ispričavam ako je a nisam ga vidio.

    Zanima me kakva je situacija sa ponudom na stadionu odnosno konkretno pitanje da li novci idu direktno klubu ili je dana koncesija nekome za određenu cifru pa je klubu svejedno kakav je promet za vrijeme utakmice.
    ivanzg

    Klub je osnova tvrtku kćer koja se time bavi....
  • jedan u nizu
    8.2k
    "Vlada će Saboru uskoro predložiti Prijedlog izmjena Zakona o igrama na sreću kojim bi se bitno strože nego dosad reguliralo oglašavanje, smanjila dostupnost, onemogućilo ilegalno organiziranje igara na sreću i klađenja na internetu, a objedinila bi se i lista samoisključenih kockara koju bi trebao sačiniti HZJZ", najavio je konačno ministar financija Marko Primorac dugo očekivanu zakonsku promjenu u igrama na sreću.


    Nadam se da ovo nece puno utjecati na naseg novog sponzora kada vec pisu o reguliranju oglasavanja.
  • austrijanac
    4k

    Neće ni najmanje jer Favbet ima sve moguce licence u Hrvatskoj.

    onemogućilo ilegalno organiziranje igara na sreću i klađenja na internetujedan u nizu

    Ovo se vec sad provodi.

    Vlada će Saboru uskoro predložitijedan u nizu

    Ovo je bitan dio. Hoće to oni vec duzi niz godina, ali hrv sport se vecinski financira od kladara. Njima je najveci problem klađenje na stranim kladama gdje se ne placa porez. Tu najviše žele promjena jer hoce kolacic.

    Ugl niš novo i niš sigurno, a to govorim iz prve ruke.
  • ZgDLions
    395


    Da li odjeća od Castorea ide klubu ili pošto su ti ugovori zaostaci iz prošlog sistema ima neka firma tipa Vlatka i sinovi, pa preko njih klub uzima robu za shopove?
    Nije da si neću ponešto kupiti, ali čisto me zanima jel hobotnica još živa.
  • Omake
    2.5k
    Volio bih ove godine Bernauera vidjeti na šestici. Gledao sam mu sinoć statistiku, zadnje dvije sezone u drugoj francuskoj ligi je po StatsBomb bazi podataka bio jedan od najboljih izvođača kornera van liga 5, kao i jedan od najprogresivnijih igrača, što dodavanjem, što driblingom.
  • NORTE
    11.4k
    Prodaja Špikića je jedna od većih vijesti za dinamo uopće.
    Nadam se da će to što prije biti realizirano i tu nam se onda otvara prilika dovesti pojačanje na desno krilo.

    Špika je sve svoje kredite potrošio, ne kažem da je bezvrijedan i da ne zna, ali upravo sad je krajnje vrijeme za riješiti ga se.
    Mislim ja bih ga dao besplatno koliko me nanervirao zadnje vrijeme, ali znao je on prije dobro odigrati.

    Otišao i Kaneko, a Stojković navodno ozlijeđen, stvara se velika prilika i prostor za neko desno krilo europskog kalibra.
    Ajmo dinamo!
  • Paggini
    19.6k
    Špika je sve svoje kredite potrošio, ne kažem da je bezvrijedan i da ne zna, ali upravo sad je krajnje vrijeme za riješiti ga se.
    Mislim ja bih ga dao besplatno koliko me nanervirao zadnje vrijeme, ali znao je on prije dobro odigrati.
    NORTE

    Slažem se se sa svime. Dobar je dečko, ali toliko amaterskih grešaka, toliko glupih odluka za igrača od 25 godina, koje ne bih oprostio ni klincu s 19 godina.

    Ako će se prodati Špiku za milju i po i taj novac uložiti u milju i po za Šotičeka, to je jeben, jeben deal.

    Plus naravno, neko već razvijeno desno krilo.
  • reziser
    6.8k
    https://gnkdinamo.hr//hr/Novosti/Clanak/gnk-dinamo-usao-u-poslovno-partnerstvo-s-pizzerijom-frankos-pizza--bar

    Bas neki dan bio tamo...preporuka za pizze
    Budemo imali kakav popust kao članovi?
  • austrijanac
    4k
    Kad god idem u ZG u ured, uvijek tamo jedem.

    Široka ponuda, sve ukusno pa čak i salate, i ono najbitnije, jako zanimljiva pivska ponuda.
  • Zagi
    7.6k
    preporuka za pizzereziser

    +1 odlična pizza
  • PlavacZRima
    289
    Jel se zna kaj oko mogućeg kluba partnera/filijale, na početku je bila neka prica oko slovenaca al vec dugo nema niš?
  • Marley
    1.6k
    E koji nam je ovo cetvrti golman na pripremama, ovaj mali?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.