• Pop corn
    8.1k
    ↪deda deda, a zakaj su takva vremena obilaska? Dosta nas radi do 17h, i odluka da obilasci budu radnim danom u 11, 15 i 17 mi nema smisla. Dok vjerujem da će subota biti jako brzo zbukirana. Jel bi barem razmislili da u buduće radnim danom budu kasnija razgledavanja?mali M

    Morate shvatiti da je naš stadion istodobno i trening kamp i da je on u funkciji skoro svaki dan. Ovisno o mogućnostima na vrijeme će se komunicirati mogući datumi i termini obilaska tijekom sezonePop corn
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jel bio netko danas sa Zone? Kolko traje cca obilazak?
  • NKDZ86
    1.4k
    Zašto klub ne odgovara na poslane mailove vezano za obilazak
  • Dinamosaur
    1.5k
    evo stigla potvrda prije minutu. Poslao mail u pol 12
    (mozda su zatrpani mailovima)
  • Pop corn
    8.1k
    Zašto klub ne odgovara na poslane mailove vezano za obilazakNKDZ86

    Odgovara... :smile:
  • Pop corn
    8.1k
    Odaziv prvog dana za obilaske vrlo dobar. Bila je i obitelj iz Montreala, dvoje turista iz Meksika....

    Uvođenjem rezervacije termina na mail vjerujem da neće biti nikakvih problema. :smile:
  • NitkoBitan
    17k
    Bila je i obitelj iz Montreala, dvoje turista iz Meksika....Pop corn

    Kako su saznali za posjete stadionu?
  • Pop corn
    8.1k
    Kako su saznali za posjete stadionu?NitkoBitan

    Društvene mreže
  • Dinamosaur
    1.5k
    i koliko traje obilazak?cca
    Dolazimo sa Rta Dobre Nade :joke:
  • Pop corn
    8.1k
    i koliko traje obilazak?ccaDinamosaur

    40-minuta brijem.....
  • Plavi 9
    52
    Jučer sam bio na razgledu stadiona i mogu stvarno preporučit svakome, baš sam zadovoljan.
    Cijeli život gledam fotke svih tih mjesta na stadionu koja se obilaze, a sad imam i kompletnu sliku o svemu gdje se što nalazi i kako izgleda :up: .
    Puno se može saznati o povijesti kluba jer Miroslav koji je vodio stvarno zna znanje i pitaš što hoćeš. A bila je i neka dobra atmosfera od ekipe i naš razgled je trajao punih dva sata :grin: .
  • barbax
    184
    Kakvo je stanje sa studijom izvodljivosti? Mjeseci su opet prošli, rokovi opet očito dobro probijeni, vijesti nikakvih...
    Trebala je biti gotova do svibnja ...

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/studiju-izvodljivosti-novog-stadiona-maksimir-radit-ce-splitska-tvrtka/2541167.aspx

    Poslije je, prilikom potpisivanja sporazuma, i sam gradonačelnik Tomislav Tomašević pred novinarima istaknuo da bi ta studija trebala biti gotova do svibnja te da će se na temelju nje ići u izradu projektnog zadatka.
  • Twisted1
    537
    Poslije je, prilikom potpisivanja sporazuma, i sam gradonačelnik Tomislav Tomašević pred novinarima istaknuo da bi ta studija trebala biti gotova do svibnja te da će se na temelju nje ići u izradu projektnog zadatka.barbax

    Ključna riječ.
  • E46
    634
    Znaci na to onda komotno dodat +- 6 mjeseci na osnovu senfovog ljevicarskog nesposobstva.
  • Papastrumf
    12.2k
    Studija nije javni dokument. Gotova je i prezentirana onima koje se tice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.