• BBBaranja
    2.5k
    Pisao sam nedavno o ovome kako bi bilo lijepo opet uvesti praksu obilaska stadiona,svaka čast :up:
  • Brusa
    1.5k
    baš dobro :up: nadam se da će se nastaviti s tim,dečki su mi sada na moru, inače bi odmah zapalili
  • Marley
    1.6k
    Komentari na drustvenim mrezama su show, pa nevjerojatno koliko ima ljudi kojima apsolutno nikad i nista ne pase.
  • rioda
    4.8k
    Ima dosta fejk profila koji su još uvijek aktivni iz nekih prošlih "bitki", a onda se na takve nakače još ovi standardni svakodnevni fejs seratori pa oni normalni ostanu u manjini, iako je situacija u stvarnosti obrnuta
  • Nino Bule
    13.4k
    Ma fejs i instagram su teska psihijatrija, ljudima jednostavno treba profesionalna pomoc
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nemojte se uopće obazirati na takve stvari, 99% tih ljudi iz komentara stadion ne vidi nikad ili možda samo na ponekom derbiju ili ligi prvaka, ne kupi u shopu ništa, sjeća se dobrih starih vremena kad su na stadion mogli besplatno, a kad zahladi glavu griju kapom Dinamo-PAOK da vide ljudi da su Dinamovci. Pogledajte im profile, velika vecina su ili lazni profili, ruralni boomeri i beskarakterni klošari. To je samo slika društva u kojem bi svi sva prava, a nitko ne bi odgovornosti. Svi oni bi da je Dinamo bogat kao Manchester City, ali da je sve za euro ili manje - i još ne mogu razumjeti zašto to nije tako i krive nekog trećeg za to.

    Stvari se mijenjaju u pozitivnom smjeru i dug je put pred nama, no neke nikada nećemo uspjeti promijeniti. Can’t teach an old dog new tricks.

    Samo treba biti svjestan toga i ne razbijati time glavu.
  • Mrvica
    3.9k
    Kakav god da je, naš je! Stvarno pohvale ljudima u klubu za sve stvari koje su odradili i koje će odradit da približe klub navijačima. Ovo je stvarno veliki + i nadam se da će ideja zaživit da razgledavanje bude na dnevnoj bazi.
  • Marley
    1.6k
    ma sve to stoji, ali ja se nikad ne mogu suzdrzati od dublje psihoanalize takvih ljudi. Ono, svaki put se iznova zapitam, koliko moras biti frustriran i nezadovoljan vlastitim zivotom, da jeeeedva cekas nesto popljuvati. Ili jos gore, nekoga. Jer vecina te ekipe to radi samo zato, jer ih ponizavanje nekoga/necega, ispunjava necim, sto god to bilo.

    Isprike na offtopicu, ali to mi je bas slaba tocka.
    Evo neki dan objava Kule produljio ugovor, lik kenja o njegovoj vjeroispovijesti i ne znam ni ja cemu. Pa kako se necu ici kacit onda s takvima, mozda se barem mrvicu posrame.

    Sad se nazivcirah opet, aj vidimo se u Maksimiru ljudi :lol:
  • ShanKu
    734
    ono kaj je netko u komentarima spominjao, da je netko njegov musliman?
  • Marley
    1.6k
    ma da. Samo da pokvari objavu s nepotrebnim komentarom, koji veze nema ni sa cime. A lijepi video je bio, bas mi je bilo krivo kako se uvijek neki kreten nadje.
  • Pop corn
    8.1k
    Tko želi obići stadion će doći i obići. Tko ne želi, neće otići. Tko obiđe bit će sretan, imat će vrijednz uspomenu.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Hoće li se ovakva praksa obilaska nastaviti i poslije ove prve ture, pošto neko vrijeme nisam u Zagrebu (do kraja 8. mjeseca), a nisam imao priliku obići stadion i unutrašnjost stadiona
  • Pop corn
    8.1k
    Morate shvatiti da je naš stadion istodobno i trening kamp i da je on u funkciji skoro svaki dan. Ovisno o mogućnostima na vrijeme će se komunicirati mogući datumi i termini obilaska tijekom sezone
  • deda
    32.6k
    ❗OBAVIJEST O OBILASCIMA STADIONA MAKSIMIR❗

    Molimo sve koji su zainteresirani za razgledavanje stadiona da se unaprijed prijave na mail , te da u prijavi navedu termin u kojem bi htjeli razgledati stadion te broj osoba koji bi došao na razgledavanje, te ime, prezime i datum rođenja svake osobe. U slučaju da je vaš termin prebukiran, ponudit ćemo vam sljedeći slobodan termin za razgledavanje stadiona.

    ➡️ Iz tehničkih razloga ulaznice za razgledavanje stadiona kupuju se uoči samog razgledavanja, najranije 15 minuta uoči termina koji su organizirani od 9. do 17. srpnja na dnevnoj bazi u tri fiksna termina: radnim danima u 11, 15 i 17 sati, u subotu, 13. srpnja, u 9, 11 i 13, dok će u nedjelju ipak biti zatvorena vrata.
  • mali M
    5.1k
    deda, a zakaj su takva vremena obilaska? Dosta nas radi do 17h, i odluka da obilasci budu radnim danom u 11, 15 i 17 mi nema smisla. Dok vjerujem da će subota biti jako brzo zbukirana. Jel bi barem razmislili da u buduće radnim danom budu kasnija razgledavanja?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.