• Navijač Dinama
    8.4k
    Nije ni ova koreografija loša...hmmm


    Halland dva gola,ali ovaj drugi.....morat će počet nosit oružani list za mitraljez u lijevoj nozi
    Attachment
    FB_IMG_1582061415909 (98K)
  • Dudu
    2.6k
    Haaland zabio deseti gol u Ligi Prvaka i to kakva golčina. Momak nije normalan :yikes:
  • Neki tip
    21.3k
    u prvih 7 utakmica za Borussiju - 11 golova. Ne pamtim da sam čuo za takvu statistiku ni na školskom igralištu, a ne u ligi petice i LP.
    Nestvarno.
  • Dudu
    2.6k


    Još nestvarnija je sveukupna statistika za ovu sezonu, a ima još da se igra 15ak utakmica.

    29 utakmica
    39 golova
    8 asistencija
    48 minuta za gol
    svakih 40 minuta gol ili asistencija
  • deda
    32.9k
    Vrsnih napadača sam se nagledao u životu, ali da neko ima ovakvu statistiku sa 20 godina, to ne pamtim. Messi možda i Pele, ali njega ne pamtim. Mali je to uzorak, ali brojke su za respekt.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Je sam ja jedini koji misli da je Stjepan Balog najveći kriminalac što se tiče komentiranja......
    Kad je sinoc izjavio RB Salzburg iz Leipzeiga....htio sam ga za mošnje objesit
    .
  • xavier
    12.1k


    Ubije mi svojim komentiranjem volju za gledanjem.

    A završava prvo poluvijeme i kaže on: "prvo poluvrijeme završava vodstvom Leipziga (stanka) dobro, nisu zapravo zabili gol" :grin:
  • Neki tip
    21.3k
    Lako za greške, to bih još nekako zanemario, da ima imalo života u njemu..

    Taj bi, da Hrvatska s urednim HNS-om iza sebe, u finalu SP u Berlinu, npr., protiv Njemačke u 93. minuti zabija za pobjedu 3-2 rekao nešto tipa - "Evo ga, ipak gol.". Tonom kojom se u TV prognozi najavljuje nastavak toplog vremena.

    Ne treba mi dernjava, ali ne možeš nešto što toliki broj ljudi prati s toliko strasti komentirati kao da prenosiš berbu maslina.
    Dobar komentator bi i tu berbu učinio zanimljivom, a dosada od Štefa je u stanju i najuzbudljiviji događaj pretvoriti u melankoliju.
  • xavier
    12.1k


    Inače je dinamičan kao da prenosi sprovod, ali najgore od svega je što kad pokuša malo "podići" tu svoju dinamiku, zvuči još gore nego kad je monoton.
  • LovroZG
    1.3k
    Vrhunac večeri je bio golman "Gulaši", jedno pol sata mu je trebalo da skuži kak se izgovara. :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    kad pokuša malo "podići" tu svoju dinamiku, zvuči još gore nego kad je monotonxavier

    Slazem se, tesko je s energijom parene ribe biti osobito dinamičan. :confused:
  • Eduardo
    20.4k
    Barca dobila dopuštenje kupovati izvan prijelaznog roka i to su iskoristili tako što su Levanteu uzeli najboljeg igrača. Znači, aktivirali su klauzulu i ovi su ostali nemoćni. Naravno da se ovi sad bune, s potpunim pravom. Bore se za ostanak u ligi, a ovi ih opljačkali u suradnji sa savezom.

    Kao razlog za vanrednu kupovinu neveli činjenicu da su ostali bez napadača zbog teških ozljeda i odobrena im je kupnja. Sad je zbog njih bez napadača ostao drugi klub, ni kriv ni dužan, ali njima naravno nije dopuštena vanredna kupovina. :vomit:
  • deda
    32.9k
    Ne želim ni pomislit da se tako nešto dogodi u Hr.
  • xavier
    12.1k
    Meni osobno to nema nikakvog smisla. Imaju dovoljno igrača, nek prilagode sustav odnosno formaciju. Ne piše nigdje da moraju igrati s centralnim napadačem plus dva krila.

    @deda

    Ne može se to kod nas dogoditi. Mislim može teoretski ovaj dio kao Barci, ali ne može ovo što se dogodilo Leganesu jer kod nas igrači u pravilu nemaju "release fee" klauzule tako da klubovi ne moraju prodati igrača ako to ne žele.

    U Španjolskoj ih moraju imati. Sad će netko reći da zašto ne stave uvijek nekoliko stotina milijuna. Pa mogu teoretski, ali igrači ne žele jer je to zaštita njima (a ne klubu kako neki misle) da ih klub ne može nikako zadržati ako žele otići, a netko je spreman platiti taj iznos iz ugovora.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Zanimljivo da se sada europskoj ligi ipak daje puno više značaja.
    Pročešljao sam malo sastave i skoro sve momčadi igraju u najboljim mogućim sastavima, do prije 2, 3 godine to uopće nije bio slučaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.