• veselko tenžera
    2k
    Dok sam živ prva asocijacija na Takura bit će Gražov komentar nakon gola Lokomotivi. Tko je to propustio zakinut je do kraja života.

    Taki hvala na poštenom pristupu prije svega, sretno dalje!
  • Nolifer
    7.9k
    Hvala za autogram, sliku i dobre partije koje je pružao. Šteta...

    Arigato i sayonara.

    幸運を

    :cheer: :strong:
  • Dzoni
    571
    Hvala mu na svemu sto je napravio, pogotovo na jesen i protiv Betisa, iako je bio kratko, postao mi je jedan od drazih stranaca u klubu. Sretno mu dalje u karijeri
  • Nogo
    3.5k
    Screenshot-20240701-145314-Instagram.jpg

    Sayonara dragi Taki!
  • i more je plavo
    979
    Sofa mi danas javila da je Takuro potpisao za Kortrijk.
    Mislim da za tu lovu boljeg igraca necemo naci, ni karakterom a ni nogometnim znanjem i sposobnostima.
    Ali ocigledno je da Takuro nije sjeo Jakiru i Riletu i nije se ni pokusalo naci model igre gdje bi mogao pokazati svoj dribling, brzinu i udarac.
    Nadam se da grijesim, i da necemo gledati prema belgiji i spominjati kako bi nam dobro dosao.

    Sretno Takuro !!
  • Špicpapak
    23
    Baš ću sa zanimanjem popratit Takura u Belgiji.
    E sad da vidimo kolko će kurčeviti Ristovski imat muda za svaku svoju krivu loptu vikat na Pjacu.
  • Mali Zeus
    11.9k
    Je, Ristovski je kriv što Takuro nije uspio. Plus Pjaca igra na lijevoj strani.
  • Paggini
    18.5k
    E sad da vidimo kolko će kurčeviti Ristovski imat muda za svaku svoju krivu loptu vikat na Pjacu.Špicpapak

    Neće viknut nijednom vjerojatno, to ti mogu s popriličnom sigurnošću reći, osim ako ne ode na suprotni bok samo da vikne na Pjacu
  • Krizy
    42.2k
    Pošto je Kaneku prošla sezona druga najučinkovitija u karijeri, pitam se jel i u Japanu Ristovski igrao iza njega i vikao na njega :chin:
  • Špicpapak
    23
    Može Pjaca i desno al dobro, nije to poanta.
    Poanta je bila da mi je smiješno bilo gledat kak je opravdaval svoju lošu igru galamom na Japanca koji ga nije ni razumio.
    A za što Kaneko nije ostao.. ne mogu ulazit u to pošto ne znam. Kvalitetom mislim da je mogao još pomoć.
  • Paggini
    18.5k
    Mislim, da se razumijemo, nisam fan galame i slične komunikacije, ali nije samo Ristovski srao Kaneku, vidio sma nebrojeno puta i Baturinu da mu je ljut nešto signalizirao oko kretanja, Mišić i Petković također.

    Opet, nije da mi je to neka isprika, ali očito je Kaneko imao dosta problema s kretanjem na terenu, što me ne bi čudilo da ispadne istina iako ju nikad nećemo znati vjerojatno.
  • Mali Zeus
    11.9k
    Poanta je bila da mi je smiješno bilo gledat kak je opravdaval svoju lošu igru galamom na Japanca koji ga nije ni razumio.Špicpapak

    Shvaćam. Morao si ispoljiti svoju frustraciju Ristovskim negdje pa si to odlučio napraviti ovod.
  • Špicpapak
    23
    Stvarno ne. Nemam neko posebno mišljenje o njemu ali nisam ni frustriran njime. A jel po tebi on odigrao dobro prošlu sezonu? Igrački mi je prije bio odličan, prošle sezone mi nije bio.
  • Mali Zeus
    11.9k
    Nije odigrao dobro, ali nema potrebe da o tome dalje pričamo ovod.
  • Teofil Kateran
    1.3k
    Ma mislim da se pretjeruje ovo s Ristovskim i da zato Kaneko nije uspio. Dečko je na jesen jednostavno eksplodirao i onda u drugom dijelu sezone neobjašnjivo pao s formom, isko je imao dobrih trenutaka nije to dovooljno za prvo krilo Dinama. Smatram ga korisnijim igračem od Špikića prema naprijed zbog vrlo opasnih ubačaja, ali nije tolika razlika među njima da bi se plaćala odšteta kad je Špikić pod ugovorom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.