• GOAT
    1.2k
    Prvo je bitno da se rijesimo deadwood igraca i oslobodimo placu. E sad imamo vise opcija i možemo nuditi vece place i biti jos vise privlačniji strancima.

    U zonu skautiranja necu ulaziti ali vjerujem da se moze naci pojacanje i za ispod 5, ali za pravo krilo koje ce nam raditi razliku nije puno ni tih 5 milijuna jer mi jednostavno ne proizvodimo takve igrace
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Sori, kako mozes usporedit jednog bockaja i reprezentativca pasalica?Patrick1996

    Pašalić je reprezentativac samo jer je konkurencija na desnom krilu nikakva do nepostojeća, a na širem popisu reprezentativaca ne postoji niti jedan igrač koji bi zauzeo tu poziciju pa je Pašalić na popisu. On je reprezentativac iz nužde, a ne iz ekstremne kvalitete. Pašalić je doslovno Bilićev Tomislav Dujmović, lik kojeg je Slaven vodio na EURO ne zato jer je bio kadar za reprezentaciju, već zato što u tom trenu nije imao niti jednog zadnjeg veznog. Kao Klinsmannov Gerald Asamoah 2006. godine.

    To je lik koji je u 30 utakmica zabio 6 golova i imao 4 asistencije, od 6 golova 3 je zabio od 3. kola do 6. kola HNL-a, još dva je zabio u 28. kolu i 29. kolu. Odlučio je ravno dvije utakmice u prvenstvu, od toga jednu protiv Gorice, a u početku se nazabijao golova jer je jako puno pucao, kasnije kad su ga igrači prostudirali, njegovo izvlačenje na nogu pa na šut je zatvarano, pa se nije nazabijao pored HNL obrana.

    Dečko je daleko od lošeg igrača, relativno je mlad i ima kvalitete, no da je netko za kog će se iskrcati masu love, nije. Trenutno je za Dinamo premija jer imamo Špikića na desnom krilu, no u nekakvom idealnom Dinamu je on samo rotacijski igrač, a za takvog ne daješ 3-4 milijuna eura. Uostalom, indikativno je da je ponuda za njega stigla iz pustinjskih liga, a ne europskih liga ili očito skauti nekakvog "Al-Šabana" vide nešto što europski skauti ne vide.
  • Orc123
    7.8k
    neusporedive su pozicije, neusporedivi je potencijal, neusporedivi je utjecaj na igru. I sam si rekao covjek u 24 godine ima 1 seniorsku sezonu u kojoj nije bio toliko dominantan da bi kostao 4 ili 5mil eura, a kamoli 6 koliko je misko rekao! Tko garantira da ova sezona nije bila samo izuzetak i da ce se vec ove vratiti u prosjecnost. Zar moramo svakog igraca u hnl koji poveze par dobrih utakmica preplatiti? Zar stvarno ne uciđomiz pogrrdka ala Atienwen, koji je imao slicnu sezonu, jos i bolju ili Bockaj?! Ovdje cak govorimo o duplo vecoj odsteti nego sto su ovi placeni a ispostavilo se da su promasaji. On je u repki iz prostog razloga jer mi klasicno desno krilo nemamo! Pa i Ivanovic je bio na predpozivu....
  • Patrick1996
    61
    Spikic mora otic i onda obavezno po kapitalca i krilo za rotiranje...
    A kapitalac sigurno nije neki kolumbijac za kojeg jos nikad nismo culi nit smo ga vidili....
  • Vedraca
    18
    A Koji to kapitalac moze doc u Dinamo?! Tj. Koji Igrac bi po tebi npr. Bio Kapitalac?
  • Zvone92
    28
    Ima u Scout službi tu na forumu dosta kapitalaca koje se može dovesti za okej novce, samo treba bacit oko malo na tu temu više
  • Patrick1996
    61
    Pa ne znam ja ko bi bio najbolje rijesenje..al sigurno ne neki kolumbijci za koje nitko nezna jbg ... Treba neki igraci koji su se vec uspili nametnuti u europi... a ne koji trunu u nekim divljim ligama
  • Orc123
    7.8k
    a sta je Kolumbijac trebao igrati u Realu sa 20godina...daj mi reci gdje je taj Marco Pasalic bio s 20 godina? Kad se to pasalic uspio nametnuti u Europi i koliko ima europskih utakmica u nogama?
  • Patrick1996
    61
    ima ih sigurno vise od tog kolumbijca... taj da je tako dobar, nebi igrao tamo di sad igra, nego bi igrao u europi... A gdje je pasalic igrao sa manje od 20 godina mozes i sam pogledat :-)
  • miro
    4.4k
    mislim da ne možemo, ali kažem da ćemo ostat bez svih opcija na desnom krilu, pa ćemo kemijat s igračima kojima to nije prirodna pozicija. Špika kao zamjena/povremeni starter, koji odgovorno igra i obranu, mi je ok opcija za 350k godišnje.
  • Orc123
    7.8k
    ajd javi se kad se naucis raspravljati argumentima i cinjenicama a ne kao, moj tata je jaci od tvojeg tate..... Marco ima 35 seniorskih utakmica u 24 godine...ovaj s 20 ima preko 40.....i bas me briga jel ce dovesti tog Kolumbijca vec to dajem primjer. Ali sigurno necu navijati da moj klub iskrca 5mil eura za igraca od 24 godine sa 35 seniorskih utakmica i 6 seniorskih golova!
  • Patrick1996
    61
    A uz to bi ja uvijek preferirao naseg decka s nasih prostora kojeg smo vec vidli i kojeg znamo osim naravno ako mozemo nekog zvijera dovest iz lige petice koji vec ima recimo EL/LP igre u nogama... a to taj kolumbijac sigurno nije
  • Patrick1996
    61
    Pa koji argument ti imas za dovodenje kolumbijca osim sto ga mozes dovest za 1,5 miljuna? .. Sta si odma uvreden? Nitko od nas nemoze imat ni jedan jedini adekvatan argument u vezi kolumbijca, zato sto ga ne znamo i to je to .. A uzimat neke igrace samo zato sto ih mozes dobit za malo novaca, to je za mene losa politika... nekad se treba ici u rizik i malo vise para stavit na stol (To nemora bit Pasalic) al barem netko iz lige petice
  • scooniepenn
    3.3k

    ako mozemo nekog zvijera dovest

    Što je "neki zvijer"? :gasp:
  • Patrick1996
    61
    Jos pogotovo stojimo korak do Lige prvaka...mislim blize takvoj lovi nismo jos nikad bili...Mislim da se isplati uc u neki rizik...jel ako izvuces galatu onda ti nece pomoc kolumbijci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions