• don
    5.6k
    Igor Štimac: "Hajduk je postao Dom umirovljenika. Totalno promašena sportska politika."
  • Mr Anderson
    7.9k
    Treba mu dat državljanstvo da trči za Hrvatsku na duge pruge. Tu smo loši.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Opet ponavljam svoju izjavu.

    Neka samo dođe Rakitić i Džeko u Hajduk.

    Oni ne znaju da nas samo s tim još više motiviraju da svima njima i ove godine maznemo prvenstvo i dokažemo da smo najveći klub u ovom dijelu Europe i to cemo im maznut sa juniorima i klincima iz škole nogometa.

    Muku muče da nas spriječe spriječiti nas niko neće dinamo,dinamo!!!
  • badjibadara
    3.1k
    Kariuki je kenijski U18 reprezentativac koji igra za lokalni RainbowIvdzo11

    Jeben skauting ako nađeš lika iz jedanaestoplasiranog tima druge kenijske lige, koji je zadnju utakmicu izgubio doma od superjake Mombasa Elite.
  • Paggini
    19.7k
    Juniorski doprvaci LP, nula juniora uveli u seniore, dovode Džeku i Rakitića koji imaju zajedno tri tisuće godine.

    Svaka čast, masterclass sportske politike.
  • NKDZ86
    1.4k
    Mene samo zanima jel predsjednik bilić počeo jest meso jer ne znam kako će izdržati prve debakle
  • Brusa
    1.5k
    Piše slobodna da ništa od Džeke u hajduku. Moram priznati da mi je drago :grin: klasa je čovjek.
  • Mali Zeus
    12.7k
    A žena prala ljetne lancune i stavljala sliku šalice kave s natpisom Split. :gasp:
  • deda
    32.6k
    Dolazak Džeke tovarima je kao i sve kod njih, čista mitomanija. Svi ozbiljni ljudi, Džekini kontakti kažu da su šanse uvijek bile u promilima. Vjerojatno potpuno jednake kao da dođe i kod nas.
  • Paggini
    19.7k
    Ljudi dragi, pa gledamo ovaj film već 20 godina. Ljeto je, sunce prži, apartmani puni, kave do sutra, malo bućnut se u more - to je TA sezona.

    Dolaze nam takve njuške, takve zvijeri, Pretplate idu ko alva, dolazi Džeko, dresovi idu ko djeca niz tobogan, dolazi Rakitić, članstva idu ko pivo na 35 stupnjeva, dolazi nam Pašalić.

    I uvijek bude taj pljusak kad dođe zapravo neka Gzira. :)
  • bongo
    842
    Vezano uz tovare i cijelu priču.

    Inače mi Štimac nije ni blizu omiljenih likova, ali je uvijek za njih govorio bez dlake na jeziku. Jučer je gostovao u Podcastu i poslušao sam dio koji se referira na sam klub. Osim kritiziranja spomenuo je informacije koje su došle do njega da se klub za prošlu sezonu zadužio 30 milijuna eura i nazvao ih je staračkim domom te najavio odlazak Gattusa čim neće dobit prvu plaću...
  • deda
    32.6k
    Rekao je da su navodno moguće prodaje Pusktasa i Sigura već pod hipotekom.
  • DrawTube
    4.7k
    Nek odgledaju par videa pa će biti i za Gattusovu placu

    Screenshot-20240709-105927-Chrome.jpg
  • Ludovic IX
    7.2k
    i ako dođe njima voda do grla, izaći će na ulice i onda ce grad split platit dugove i opet sve ispočetka. nebi prvi put bilo.
  • sanjinlego
    3k
    IMG-0775.png

    PR, i jedan od najboljih prijatelja Edina Džeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.