• Đeki Ćen
    37
    Tko je uopce Aranitovic? Taj ne bi moga igrat ni u sestoj srbijanskoj postavi, a da nas pojaca. Doveli smo iz Beograda Smitha i raspali se, bio je najgori. Pogresnog, trebali smo Yaga ili Cabocla, ali oni su Brazilci i razbili su danas Latviju, posebice Caboclo. Imat cemo eto Acu u Parisu, branit ce tamo cast propale hrvatske kosarke, a proc ce i skupinu.
  • Nolifer
    8k
    Gledo sam, nisam previše razočaran, već mi je drago da su se naši borili. Protiv ovakvog neprijateljskog domaćina, nije bilo puno šansi nažalost.

    Skoro 20 godina unatrag kad gledam nisu se ovoliko digli i solidno igrali. Baš mi je žao iskreno, jer ostavili su pozitivan dojam košarkaši i nadu da će bit nešto, šteta da im ne pošalju pozivnicu, jer ova generacija je OI baš zaslužila... Ako ništa, imaju sad više nego dovoljno vremena za popravit neke stvari....
  • Mali Zeus
    12.4k
    Nema veze za poraz, Grci su odlična ekipa. Najvažnije je da je naša momčad na dobrom putu.
  • austrijanac
    4k
    Drzava i HOO moraju mijenjat sto u sustavuĐeki Ćen

    Nakon debakla timskog sporta na zadnjiim olimpijskim, predstavnici svih saveza koje si nabrojao su se našli u ministarstvu gdje je država odobrila milijunske iznose za spas timskog sporta.

    Poslije toga, konkretno rukometni savez, "oprašta" klubovima licence za igranje svojih liga te ih tako "nagrađuje" s par tisuća kuna.

    Isto tako, poziva klubove koji nemaju lopte ili neku opremu, da se jave te je svaki klub dobio 10 markera i 5 lopti.

    Nakon te farse gdje su spremili veliku količinu novaca, ja dajem otkaz i idem radit u Austriju na nekim drugim sportskim projektima.


    Hrvatski savezi su čista gluma za javnost, dok se ne promjeni garnitura i stranačka/politička vladavina, ništa od toga.
  • Đeki Ćen
    37
    Potpis i hvala na ovoj tvojoj osobnoj digresiji
  • Kreten
    114
    Hrvatski savezi su čista gluma za javnost, dok se ne promjeni garnitura i stranačka/politička vladavina, ništa od toga.austrijanac

    Veći problem su ljudi i hrvatsko društvo u suštini stranačka i politička garnitura je samo odraz toga. Svi žele zajebati sve druge da dođu kaj lakše do love. Kad smo već na temi košarke ovdje najbolje ti je pogledati Cibonu to je klub koji niti u jednoj kombinaciji nikad nije trebao bankrotirati s obzirom na nekretnine i zemljišta koje su imali. Al onda ti dođe ekipa u upravu i zajedno sa gradom sve pronevjeri zbog svog džepa.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pričao sam s njim ima par mjeseci o tome ..rekao je da bi pristao ...Samo mu je bilo pitanje hoće ljudima smetati njegovo mjesto rođenja ..Al dečko je čudo ..u 1. mjesecu imao ponudu iz njemačke lige i odbio je ..Rekao je nije u redu da sad napustim klub ..Plus zavolio je grad na najjače i nada se uskoro povratku ovdje ..Al garantiram da bi dečko ostavio tu srce na terenu isto
  • NitkoBitan
    16.9k
    Ozbiljna nam reprezentacija, nema sta. Koliko decke boli ona stvar za OI i ispadanja od Grcke :rofl:
    Zao mi vas koji se zivcirate zbog tog sporta.

    https://www.index.hr/sport/clanak/zubac-i-saric-se-tukli-sa-zastitarima-u-klubu-u-grckoj-pojavile-se-snimke-i-fotke/2580633.aspx
  • flexXy
    2.3k

    Moram ti probit neke iluzije ali vidio sam i nogometase Dinama i Hrvatske nakon poraza u nocnim izlascima.
  • NitkoBitan
    16.9k
    nogometase Dinama i Hrvatske nakon poraza u nocnim izlascima.flexXy

    Koje igrace Dinama, nakon kojih poraza?
  • Batigol
    59
    pa dali su sve od sebe....hebi ga,Grcka jaca a jos i domacin...
    Trebali se sada valjda ukopati...
  • Dinamosaur
    1.5k
    nije bas pametno stvarat konstrukcije dogadaja prema onom kaj ti grci dostave kao dokaz da su krivi krvozedni Hrvati
  • Time
    855

    Samo molit boga da netko nije izboden nožem tu noc u Ateni,znamo kako to zavrsi.
  • masacusec
    3.5k
    Neigranje u Parizu je još jedan veliki neuspjeh hrvatske košarke.
  • serbus
    4.1k
    Meni je drago da su izašli bolje nego svatko u svoju sobu i doviđenja. Tako se gradi to povezivanje za kojim se nariče jedini minus mi je gdje su ostali dečki u toj "tučnjavi"...

    Šarić mrtav doletio druge ne vidim a i Zubac bi malo energičnije kao i pod košem trebao nastupati..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.