• Slavonski Plavi
    40
    Tako se gradi to povezivanje za kojim se nariče jedini minus mi je gdje su ostali dečki u toj "tučnjavi"serbus

    vidio sam tu i Tina Jedvaja, drago mi je što je i on bio s njima.
  • Mali Zeus
    12.1k
    Ozbiljna nam reprezentacija, nema sta. Koliko decke boli ona stvar za OI i ispadanja od Grcke :rofl:
    Zao mi vas koji se zivcirate zbog tog sporta.
    NitkoBitan

    Zamisli, momci su izašli van. Evo ja sam šokiran.
  • db-izbjeglica
    15.2k
    općepoznata stvar je da bi sportaši nakon poraza minimalno 7 dana trebali klečati na kukuruzu u kutu podruma (bez prozora) neke zgrade, bez hrane i vode, sve kako bi razočarani navijači dobili svoju satisfakciju zbog boli nanešene porazom u utakmici.

    sram ih bilo što su nakon odrađenih priprema i 3 utakmice u 4 dana izašli van!
  • Mali Zeus
    12.1k
    općepoznata stvar je da bi sportaši nakon poraza minimalno 7 dana trebali klečati na kukuruzu u kutu podruma (bez prozora) neke zgrade, bez hrane i vode, sve kako bi razočarani navijači dobili svoju satisfakciju zbog boli nanešene porazom u utakmici.db-izbjeglica

    Baš me zanima kad netko od ljudi koji komentiraju doživi neku lošu stvar ili osobni neuspjeh isto tako rade. Sjede doma u zatvorenoj sobi u mraku i gledaju u zid.
  • austrijanac
    3.9k
    šokiranMali Zeus

    Jel šokeran ili šokiran?
  • Mali Zeus
    12.1k
    Jel šokeran ili šokiran?austrijanac

    Šokeran definitivno. :D
  • austrijanac
    3.9k
    Danas Donna Vekić u 14h na drugom terenu Wimbledona, protiv poluhrvatice.


    Iako se i na centralnom terenu igra odličan meč, zna se da je Donna veliki pobornik Dinama (i futsala), tako da bi bilo dobro ispratit.
  • Đeki Ćen
    37
    Ne kuzim, al jel ove nase decke imalo sram? Otisli se natjecat za olimpijske igre, igrat kosarku, a tam se tukli dripacki i uz to ih nalupali grcki pijanci. Ne mogu bez tucnjave, barabe ostaju barabe. A predstavljaju drzavu..
  • Mali Zeus
    12.1k
    Nalupali ih? :D

    Kako da ne.

    Pretjeruješ.
  • Đeki Ćen
    37
    Pa jel Saric patosiran? Je. U biti da li su ih drugi mlatili ili oni druge, nema razlike, sramna slika hrvatskih reprezentativaca koji su se odvojili od ostatka momcadi i HKS i tulumarili, dok su ostali letili redovnom linijom doma. Ni momcadi, ni zajednistva, ni discipline, niceg. Sirotinja postiva propise igrajuc za Hrvatsku, a milijunasi prave pizdarije ponasajuc se kao da su iznad momcadi.
  • Mali Zeus
    12.1k
    Kao što sam napisao. Pretjeruješ.
  • Paggini
    19k
    A stari moj i oni su ljudi kao i svi mi. Tko se nije u izlasku pošibao, jel taj izlazio? I većinu vremena nisi imao izbora nego se pošibat jebiga.

    Siguran sam da su ih ti cigančuge razjebali potpuno, nijedan ni drugi nisu seljačine koje idu okolo i dijele šamare po klubovima, al sad glumit moralne vertikale bez konteksta i detalja je kretenizam.
  • austrijanac
    3.9k
    Nemam pojma, ovako na prvu mi drago to vidjet.

    Tako se ekipe stvaraju, a sumnjam da su tip ljudi koji sami traže probleme.
  • Đeki Ćen
    37
    A cuj nek se sibaju tijekom godisnjih odmora, izmedju sezona, na privatno odabranim destinacijama, nitko im ne moze nis osporit. Ali u drzavnoj ekspediciji ovo radit je nezrelo, neozbiljno, amaterski i tuzno gledat.
  • Mali Zeus
    12.1k
    Mislim da bi ih trebalo tužiti za veleizdaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.