• NKDZ86
    1.4k
    a jesi pametan, naručio sam da i to je jedino bitno. Ne odgovaraju na mail. Da sam znao da im treba 7 dana za predati glsu, sigurno bi otišao po robu, a ne naručivao
  • don
    5.6k
    moglo je to biti bolje odrađeno, po meni.
  • badjibadara
    3.1k
    moglo je to biti bolje odrađenodon

    Na koji nacin?
  • don
    5.6k
    na koji način bi moglo kad kažem po meni, po mom ukusu? A i vidim da nisam jedini
  • badjibadara
    3.1k
    na koji način bi moglo kad kažem po meni, po mom ukusu?don

    Da, na koji nacin bi to napravio. Vjerujem da svaki prijedlog dobro dodje.
  • don
    5.6k
    ja nemam ideju :confused:
  • Paggini
    19.7k
    moglo je to biti bolje odrađeno, po meni.don

    ja nemam idejudon

    A brate al ga i ti kenjaš. Klub ovo nije morao napraviti, ali je napravio, ali tebi nije dobro odrađeno to što nije trebalo biti odrađeno i ne znaš kako je trebalo biti odrađeno.

    Super je gesta što su uzeli fotku koju je fotkao navijač, prezimenjak našeg Vedrana Ćorluke, s kojom je osvojio i nagrade za natječaj, dizajn mi se sviđa plus cijena je fkt popularna, još sa članskim popustom milina.

    Ide u kolekciju, pohvala klubu.
  • NitkoBitan
    17k
    Skupljaju se soldi za pojacanja, ne kukajte i vadite peneze iz dzepova.
  • don
    5.6k
    ovdje izraziti svoje mišljenje je totalno nemoguće, koliko god neki tvrdili suprotno. Jesi čuo kad za ukus, osobni? Tko priča o tome jesu morali odraditi ili ne... Majicu ću naručiti čim stigne odgovarajuća veličina.

    edit: naravno da ide + klubu za ideju, ali ja pričam samo o osobnom ukusu.
  • javolimtebejako
    1.5k
    kom se sviđa naručit će, kom ne, taj će neku drugu i dobro.

    ja se slažem s donom, čudan je dizajn jer je fotka ful nisko na majici, ne viđa se to baš često. Osobno bi maknuo grb i dignuo print gore

    al fala bogu da imamo što više tog u shopu i da možemo birat kolko nas je volja
  • badjibadara
    3.1k
    ja nemam ideju :confused:don

    Mogu ja probati?

    1. Grb na fotku/grafiku, i sve skupa da je vise na prsima:

    vBhxiZA.jpeg

    ili

    2. Grb ostaje gdje je, sa prednje strane, a grafika ode na ledja. Ispod grba natpis "Noc za pamcenje"
  • don
    5.6k
    bome dobri prijelozi,
    možda malo više 2.
  • Paggini
    19.7k
    ovdje izraziti svoje mišljenje je totalno nemoguće, koliko god neki tvrdili suprotno. Jesi čuo kad za ukus, osobni?don

    Jedno je napisati "meni se ne sviđa" drugo je napisati "moglo se bolje odraditi".

    Prvo fokus stavlja na tvoj ukus, drugo fokus stavlja i implicira nesposobnost ljudi koji su radili dizajn i da ti imaš ideju kako se to moglo bolje odraditi.

    Primjer - dođeš kod nekoga tko je postavio pločice u kupaonicu i kažeš "moglo se to bolje odraditi". To izravno implicira da ti imaš ideju kako se moglo bolje odraditi, jel.

    Čini se kao semantika, ali nije, jebiga.

    Mogu ja probati?badjibadara

    Hm, prvi prijedlog mi ne paše jer ruši fotku koja treba biti fokus po meni. Drugi prijedlog mi je malo bolji, al nezz, opet bih radije ovo
  • don
    5.6k
    kad kažem moglo se bolje odraditi, mislim na ljude koji su plaćeni za to (ne kažem da mi se ne sviđa) a ne na mene da pustim maštu na volju.

    Ali ok, isprike :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.