• skener
    873

    Evo par postova iznad nitko drugi nego Romano
  • NitkoBitan
    17k
    Edit: u ozujku kad se kurcimo sa financ izvjescem.. jebeni plus.. a 4 mjeseca kasnije nemamo za biber.Jurki

    Dobro i kakve to ima veze sa ovom poslovnom godinom? Tim plusom ce se eventualno nadoknadivat gubici iz buducih poslovnih godina. Taj "enormni" plus od 4,5 milijuna nije niti 10% proracuna za ovu godinu.
  • Jaro
    7.3k
    on objavljuje po placanju agenata
  • Lynx17
    4.1k
    Tko je ovaj novi? Koja pozicija? I zasto Pjaca mu nosi dres? Faubet, valjda neki francuz.


    PXL_080724_117259545_c3f47b84-a3a1-4af6-a669-8a33f74e44ba_1200x799.jpg
  • sebenico
    552
    Tko će nama opće igrati u sredini ako ode Sučić? Mišić je jedan, ali ni on ne može iz sezone u sezonu 50+ utakmica igrati. Ademi pao u formi i ne može izdržati poluvrijeme u hnl-u, rog se oporavlja još od ozljede koljena, Pavić nije odigrao još utakmicu s prvom ekipom, Vrbančić ima 3 utakmice s prvom ekipom. Nama je i sa Sučićem trebao veznjak, a s njegovim odlaskom to bi postalo kritično jer bi nam trebala dvojica i to praktično prvotimaca, a upitno je koliko je Marić to spreman dovesti do početka hnl-a.
    Sada treba pokazati gard i postaviti neka pravila pri prodaji igrača isto kao što se postavilo pri sklapanju ugovora s klincima.
  • Pavinho
    37
    Igra sredisnje krilo
  • Crni86
    3.5k
    nezz na koliko je dignut kredit. To je samo ono kaj je trebalo nadoknadit iz 2023. godine, a di je jos ono sta je mozda nastalo u 2024?
    Trebao si za prvih 6 mjeseci sigurno i za igracke place jedno 10tak milijuna eura.

    Ja sam iskarikirao razlog jer se krenulo pricat kak poslujemo s plusom kao da je to jedino bitno, dok nitko se spominje negativan cash flow za 2023. godinu od milijun i nesto eura (i mnogo vece kratkorocne obveze od kratkotrajne imovine) i kao da to kaj smo ostvarili prihod odmah znaci da smo i lovu dobili.

    Vjerujem u ljude u klubu i da ce sve bit okej te da ce sve odluke donijeti u najboljem interesu kluba. Na kraju krajeva kolega Sport je napomenuo kako se izlazni transfer iznad nekog odredenog praga mora odobriti na IO tako da nema nikakve panike da bilo koja odluka nece biti donesena u interesu kluba.
  • Niko1986
    91
    Nije mi jasno što to Bulat ima (osim vrijednosti na Transfermarktu) da bi trebali za njega moći dobiti puno više. Čovjek je prošle sezone započeo 13 utakmica u HNL-u i bio ozlijeđen dobar dio nje...
  • sebenico
    552


    Bulat je s 22 godine odigrao 100 hnl utakmica, bio redovan reprezentativac u svim mlađim uzrastima reprezentacije koja je osvojila medalje na zadnja dva svjetska prvenstva, prošle sezone participirao u 37 utakmica (preko 2000 minuta igre), 7G i 4A u klubu koji je osvojio dvostruku krunu i igrao osminu finala konferencijske lige - malo li je to...
  • Jurki
    11.6k
    ima veze sa ovom i onom proslom i onom iza nje.
    Konstantno smo u plusu, al kad dojde prva ponuda za nekog igraca odmah se prodaje.. pa makar i za čik. A to se opravdava time da nemamo za biber.
    Znaci stalno smo u plusu.. a nemamo nikad za biber.
    Cak bi progutal ovakav retardirani posel da nismo uspjeli uci u Ligu prvaka.. pa jbg moraju se nekak pare namaknuti.
    A sad mjesec dana prije playoffa nema veze nikakve.
  • Lynx17
    4.1k
    Meni je ta pozicija/uloga (Sucica) mozda i najbitnija u momcad. Pogotovo za nas i kako mi igramo (tu mislim i na Dinamo, i na reprezentaciju). Uvijek igramo bolje kada imamo ti "link-up" igraci koji diktiraju tempo. Kada nam oni falu, onda to se itekako utjeca na nasu igru. Vise nego na neke druge momcadi koji igraju na drugaciji nacin.

    To ne znaci da oni moraju biti "najbolji" ali svakako jedan od najvrijedniji. Nasa blago je sto uvijek stvorimo takvi igraci. To je nasa snaga. I stvorit cemo jos takvi. Ali problem bi mogao biti u trenutnost. AKO odlazi Sucic, moramo nac dobru zamjenu. Mi ga trenutno nemamo. A i nije to bas lako za "nac." U Maric we trust, ali nije tako jednostavno.
  • Daliban
    1.6k
    Nije mi jasno što to Bulat ima (osim vrijednosti na Transfermarktu) da bi trebali za njega moći dobiti puno više. Čovjek je prošle sezone započeo 13 utakmica u HNL-u i bio ozlijeđen dobar dio nje...Niko1986

    Čovječe, pričamo o 2 milijuna eura, ne o 20.
  • NitkoBitan
    17k
    Taj kumulativni plus je minoran u odnosu na proracun za jednu godinu. Ne mislis valjda da se iz tog plusa moze temeljit cijelokupno poslovanje... Matematika je jednostavna.

    Zamisli situacije da nas spopadne Galatasaray u play-offu ili neka nesretna okolnost poput penala/crvenog kartona koja nas posalje u EL, i uz to nikog ne prodamo i dode tu i tamo koji bonus. Mi cemo tako bit na nekih 20 milijuna eura, gdje je jos 30? Pa kad bude belaja tamo krajem kolovoza i hitnih prodaja po nizim cijenama!
  • emilperska
    5.4k
    Najbolje da prodamo i Sucica i Petka i Baturinu i da kazemo da cemo premocno osvojit naslov.

    Ako prodajes buduceg startera repke jer ti je ponuda nemoralna, onda Baturini i Petku dajes novi ugovor da ostaju barem ovu sezonu i dovodis kapitalca za zamjenu.
    Kapitalac nije free agent iz ligue 1 ili championshipa.

    Marić mora napravit taj iskorak kao SD da ce dovest kapitalca u trenutku kad raspolaze lovom.
    Pod kapitalca mislim neprikosnovenog startera na krilu, centralnom veznom. Ne stoperu, beku itd.

    Prodaja Sučića i onda krpanje nekim Moufijima koje smo doveli besplatno, znaci da postajemo jogurt i da Marić nije SD za napad na LP.

    Ocekujem od njega velike stvari ulazno ako je ovo na vlastitu inicijativu napravio..
  • Captain America
    17.6k
    Je li prekasno da Castore makne jednu prugu s domaćeg dresa?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions