• Crni86
    3.5k
    Ako klub ne može prodati Bulata za bar 2m, Perkovića za bar 4m, Kulena i Špikića svakog po 2m, onda svi koji imaju veze sa ugovaranjem ulaznih i izlaznih transfera trebaju momentalno dobiti papire.Daliban

    Sve neki doktori ovdje, misle da je ovo manager pa je prodavat igrace zajebancija. Svi bi prodali bulata za par milijuna eura, samo ne znaju kome jer niko ne nudi ni 100k eura. Shvatite da ovo nije igrica, ovo je trziste. Ne mozes prodat nesto ako nema interesa za tim.

    Dizali bi se krediti, kao da banke daju lovu za dzabe. Kao da nemaju uvjete koje moras zadovoljit uopce da dobijes kredite.

    Svi gledaju tm i kolko neko vrijedi tamo. Prava cijena nekog igraca je koliko neko zeli za njega najvise platiti, ostalo su sve utopije i gluposti.

    Kaj vi mislite da ekipa iz kluba ne bi digla kredit jos jedan da moze i da je isplativo? Ili da ne bi prodala bulata za 6 milijuna eura da ima takvu ponudu? Da bi razmisljali o prodsji sucica a da za tim nema potrebe? Tim ljudima je u interesu kao i nama da imamo najjaci dinamo, a da klub opet opstane i moze dugorocno poslovat.
  • Daliban
    1.6k
    Pa nije ni EL nužno toliki problem ako se napravi momčad za LP jer bi se u tom slučaju nakupilo dodatnih europskih sredstava dobrim nastupima u EL: Problem je ako se napravi momčad za Konferenciju.
  • GaijiZG
    1.3k


    Ali ti gubiš novce jer Sučićeva cijena će samo rast. Da, neko mu može polomit nogu, al to je život. Financijski je gubitak prodati Sučića, a igrački da ne pričam jer ne postoji financijski isplativa zamjena. Prodo si Sučića za 7, doveo Čerina za 5. Čerin veća plača, lošiji il jednako dobar igrač, s nes ga prodat nikada za prek 7. Wau, super poso.
  • Crni86
    3.5k
    neces bit konkurentan ak neces postojat.
  • Daliban
    1.6k
    Sve neki doktori ovdje, misle da je ovo manager pa je prodavat igrace zajebancija. Svi bi prodali bulata za par milijuna eura, samo ne znaju kome jer niko ne nudi ni 100k eura. Shvatite da ovo nije igrica, ovo je trziste. Ne mozes prodat nesto ako nema interesa za tim.Crni86

    Ako mi ne možemo prodati Bulata ovo ljeto za 2 milijuna onda bi Olimpija nama trebala platiti da uzmemo Elšnika.

    Dajte, ljudi, nemojte me zajebavat.
  • Crusades1986
    11.9k
    Pa da je netko ponudio za njega 2 milijuna, sigurno ga se ne bi poslalo na posudbu nego bi se uzelo 2 milijuna.

    Čovjeka nije bilo više nego kaj ga je bilo zbog ozljeda.
  • Lynx17
    4.1k
    1720428718973_mara1.jpg
    "Nista, samo vas citam."
  • Paggini
    19.6k
    ↪Paggini neces bit konkurentan ak neces postojatCrni86

    Da, jer svi klubovi na svijetu posluju u apsolutnom plusu.
  • Crni86
    3.5k


    Ti si ocito menadzer pa eto znas da bi. Svasta.
  • hardek
    2.8k
    Nitko na ovom forumu ne zna koji je plan i ko će zamijeniti Sučića (ako uopće ode). Možemo mi pričati o gnjezdima i lješnjacima ali možda je prioritet netko sasvim treći. Meni bi ok bilo npr da se dovede netko za prvu postavu a Elšnik kao zamjena jer on kvalitete za startera (po meni) u Dinamu nema.

    Da se razumijemo, ja bi najsretniji bio da mi ne moramo prodavat nikoga, ali ako moram birati između Sučića i Baturine (pare od nekud moramo nabavit neće past s neba sve da i uđemo u LP)biram Baturinu. Ukoliko odu oba, e to je onda situacija di predaješ tovarima naslov.

    Ipak vjerujem da naši nisu toliko nesposobni i da će dovesti pravu zamjenu za Šučića ako do toga dođe
  • Crni86
    3.5k
    nemoras poslovat u plusu, al moras moc podmirit svoje obveze. Plus je najmanji problem dok ti mos platit sve svoje obveze.

    Ne dobi dinamo 1.1. sve novce za budget pa da raspolaze sa njima kroz cijelu godinu. Mi najvecu svotu budgeta punimo tek u 9/10 mj ligom prvaka ako se plasiramo, treba i do tad moc normalno funkcionirat isplacivat place i sl.
  • ShanKu
    733
    Nekako mi se počao svidjet prijelazni rok ali za ovaj potez s Sučićem, mislim da im ne mogu baš tako lako oprostit... jedan veliki :down:
  • čovjekjogurt
    617
    Prodamo li Sučića i jednog od dvojca Petković-Baturina onda je jasno da ćemo sljedeću sezonu biti još slabiji nego što smo bili u ovoj netom završenoj. Takvi igrači se sigurno ne mogu nadoknaditi za 2-3 milijuna koliko se vjerojatno maksimalno planira potrošiti na njihove zamjene.

    Ja sam mislio da je sezona 23/24 bila tranzicijska i da je u toj sezoni dotaknuto dno po pitanju igračkog kadra i da slijedi uzlet ali čini se da će nama svaka sezona biti tranzicijska i da ćemo u svakoj prodati 2-3 najbolja igrača (kostur ekipe). Žao mi je Jakira. Očekivanja navijača će ostati ista kao da su u ekipi Oršić, Majer, Ivanušec, Livaković, Šutalo a on će čini se morati izvoditi čuda sa sve skromnijim kadrom.
  • Paggini
    19.6k
    moras moc podmirit svoje obveze.Crni86

    Ti stvarno mislis da smo mi na toj razini da ne mozemo obveze podmiriti?
  • Daliban
    1.6k
    Pa da je netko ponudio za njega 2 milijuna, sigurno ga se ne bi poslalo na posudbu nego bi se uzelo 2 milijuna.Crusades1986

    Ti si ocito menadzer pa eto znas da bi. Svasta.Crni86

    Eto, samo mi nismo u stanju nikoga prodati ni po diskontnim cijenama nego moramo davati igrače besplatno. Možda je problem u nama, a ne u drugim klubovima ili tržištu.

    Najbolje da Dinamo za Bulata ne može dobiti 2 milijuna, ali Olimpija za Elšnika može.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions