• Facke
    3.6k


    Sa slavenem se nije mogel oko place dogovoriti, za sad. Mozda se nada Rijeke.
  • Nogo
    3.6k


    Čisto summjam. Rijeka je u jako velikim financijskim problemima.

    Sve je tamo na prodaju.
  • hardek
    2.8k
    Otkad to? Na Tribini su pričali da im je budžet 12 milijuna eura i da će im trebat 1-2 transfera za to popunit. Prodali su Labrovića za 3, Pjacu za tih 750 000 to je već skoro 4 milijuna eura. Ima tu televizijska prava, ulaznice + imaju šansu izborit i Europu.
  • Nogo
    3.6k

    Ne guram se ja kao neki i ne znam naše transfere osim šta čujem ali neke stvari u nekim prvoligašima znam iz prve ruke.
    Ugl. Miško je sazvao svu ekipu marketinga...i pitao šta misle o ulaznicama i svi su rekli da je puno i da ne smiju tako pred ljude, a on da će pustiti ovako i da ga ne zanima ništa.
    Oko Pjace je bilo da žele novce odmah a ne u ratama. Isto to žele za Pašalića jer novaca nema.
    Itd, ima toga još.
  • hardek
    2.8k
    Ja znam još manje od tebe :lol:

    Nego me začudilo kako odjednom jer su izgledali da su u dobroj situaciji
  • deda
    32.6k
    Luka Hujber napustio Istru 1961 i pridružio se Ivanu Prelecu u Vejleu.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Ivan Santini novi igrač Šibenika.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Sudeći po X objavi kenijskog novinara Ole Teya, Hajduk bi trebao dovesti 17-godišnjeg mladog kenijskog reprezentativca Tyrona Kariukija koji je, navodno, danas otputovao za Split i u narednim danima bi trebao potpisati ugovor s Majstorom s mora.

    Kariuki je kenijski U18 reprezentativac koji igra za lokalni Rainbow, a već ga je vabila španjolska akademija Nastic Sports, no nije uspjela postići dogovor s Kariukijevim klubom. O domovini ga, piše se, smatraju ga jednim od najtalentiranijih igrača u svojem godištu i nazivaju ga 'tinejdžerskom senzacijom'.

    :lol:
  • Captain America
    17.6k
    Taj je vjerojatno Džekino godište.
  • DrawTube
    4.7k

    Hajduk : "dovodimo u18 reprezentativca"

    U18 reprezentativac u pitanju:
    Screenshot-20240708-224128-Facebook.jpg
  • NORTE
    11.4k
    Oteli ga Romi!
  • Paggini
    19.7k
    A mi smo se rugali što su dvaput poslali skaute u Afriku....
  • rioda
    4.8k
    Zbog tih troškova je upitno kako će im juniori ove sezone na dalja HNL gostovanja...
  • Paggini
    19.7k


    Da se optimiziraju troskovi, ovaj kenijac ce morat trcat na gostovanja lol
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Privuklo ga je kad je procitao da je Split Afrika sa strujom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.