• Ijayi Atiemwen
    1.2k
    20240708-183713.jpg

    Como slaže ozbiljnu momčad, ali po njihovu žalost, morat će bez Sučića. On je naš! :strong:
  • Crusades1986
    11.9k
    Očigledno ne može kad nije dobio ponudu od 2 milijuna.

    Ne treba završit fakultet da bi shvatio da ne možeš dobit 2 milijuna ako ti ih nitko ne nudi. Ili možda treba?

    U trenutačnoj situaciji, Elšnik je igrao na EURU, Bulat je bio ozlijeđen i nije igrao gotovo cijelu polusezonu.

    Tko će prije dobiti ponudu od 2 milijuna, Elšnik ili Bulat?
  • Crni86
    3.5k
    to znaju samo ljudi u klubu, ja samo pisem da ima sigurno neki razlog zasto se nesto radi i da nije sve prihod/rashod kako si napisao. Kljucan je cash. No money, no party.

    Vjerujem da je ljudima u klubu u interesu nikad jaci dinamo. Ako se prodaje sucica, iza toga ima jasno zasto. Nije iz nicijeg hira, vec ima sigurno cvrsti razlog zasto smo to napravili (ako cemo uopce napravit).
  • miro
    4.4k
    e pa ne dolaze ni obveze odmah, a da ne kažem kako se u financijskom izvještaju ne vidi nikakva crna rupa...nešto čudno se događa, jedino ako mali želi van, ali to mi je najteže za povjerovat, jer mi izgleda kao pametan dečko s nogama čvrsto na zemlji
  • Lynx17
    4.1k
    U vezi novce, i prije Eura skoro sigurno je bilo da ce se prodati Olmo ovo ljeto, a kamoli sada. Stize nesto sigurno.
  • Omake
    2.5k


    Ima klauzulu od 60 mil do 15.7. Romano je pisao da je City agresivno zainteresiran.
  • Jurki
    11.7k
    Tu se prica o prodaji igraca pod mus jer nemamo za biber.
    Ok nemamo za biber.
    A kaj mislite kak budu zabari platili Sucica?
    Bank transfer to Gnk Dinamo Zagreb 6.000.000,00 eura?
    Malo zutra.. to pe u milijardu rata.
    Tak da prica o nuznosti prodaje zbog cash flowa padaju u vodu.

    Ovakav posao se nemre opravdati na niti jedan moguci nacin.

    Edit: u ozujku kad se kurcimo sa financ izvjescem.. jebeni plus.. a 4 mjeseca kasnije nemamo za biber.
  • Crni86
    3.5k
    ne dolaze, ali isto tako nisu ni na 31.12 prikazane sve obveze koje ce dospijeti u iducoj godini ( place igraca, organizacije tekmi, putovanja i slicno). Na 31.12. su samo prikazane brojke obveza iz 2023. Bilo bi zaninljivo vidjet koliki je trosak placa igraca i podijelit sa 12. Da vidimo koliko casha mi svaki mjesec moramo imat na raspolaganju kako bi podmirili place, di su tu obveze mozda jos za neke rate za ulazne transfere i sl. A da ne pricamo tu o ostalom osoblju, i drugim troskovima kojih vjerujem da se nakupi. Plus bile su navedene jako velike obveze posrednicima. I ako me sjecanje dobro sluzi kratkotrajna imovina nam je bila manja od kratkorocnih obveza sto nije bas najbajniji pokazatelj.


    Edit: na 31.12 kratkrocne obveze su duplo vece od kratkotrajne imovine ( 32 na prema 16 milijuna eura) znaci u 2024. vec u startu moramo nadoknadit 16 milijuna eura.
  • Paggini
    19.6k
    Daj bože da samo juniori ne odu daleko u LP jer tko će ta putovanja poplaćati majko draga :pray:
  • Slush
    621


    I nadam se da cemo po novome prati ove Castore dresove iza 10 navecer kad je struja jeftinija. :pray:
  • Daliban
    1.6k
    Očigledno ne može kad nije dobio ponudu od 2 milijuna.Crusades1986

    Pa prijelazni rok je tek počeo. Možda bi do kraja roka došla i ponuda od 4 milijuna. Čemu takvo brzopleto donošenje zaključaka? Čemu histerija? Ima vremena, mogli smo strpljivo pričekati kvalitetniju ponudu, mogli smo pogurati menadžere da mu nađu novi angažman za 2m jer na njega ne računamo.

    Nije li to ona špranca kojom danonoćno davite ljude? Schrodingerov prijelazni rok. Ima vremena za dolaske, čemu histerija, ali ako formalna ponuda nije sjela do 3.7. onda za Bulata nema apsolutno nikakvog interesa i poslat ćemo ga besplatno na posudbu u Belgiju jer nije dovoljno dobar.
  • Dinamouberalles
    218
    Sucic je top igrac , i sve ispod 10 mil je lose . Al isto tako uz dolazak sunjica i otkup roga lakse bi prihvatio njegovu prodaju .
  • miro
    4.4k
    pa dobro, zato je dignut kredit da premosti taj dio sezone. Imaš 100% zagarantirano 15 milja plus Olmo 6 milja na nekih 99%. Ne znam zakaj bi bili u gabuli?
  • skener
    873
    Zanimljivo je da nitko osim nasih novinara ne spominje prelazak sucica u como
    Za ovog Laporea mi se tesko oteti dojmu da prati nase forume i onda po tome slaze svoje objave
  • Jaro
    7.3k
    a ko ce Como peatit medijski :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions