• FrenchMontana
    625
    Prodat Sucica za 8 milijuna u danasnjim novcima, a srali smo masovno Glavi jer je Kovacica prodao za 11 milijuna 2013….

    Ne znam samo tko bi trebao umjesto njega igrat u veznom redu? Tanki smo tu da nemremo bit tanji.
  • MarK
    621
    po meni ima jer i dalje fale 3-4 kapitalca( došao samo Pjaca), a ide se na pripreme. Znači glavni igrači neće biti na pripremama već na ljetovanjima u egzotičnim zemljama. 85 posto udarnih igrača treba ići na pripreme da to na nešto sliči. Još ako nam odu ova dva najbolja to će biti lakrdija koju će biti žalosno i komentirati.
  • Paggini
    19.6k
    Ma jebo Ligu Prvaka, to je ionako korporativno natjecanje, šmekeri i romantika su u EL :cool:
  • Jaro
    7.3k
    Mislim da svi malo previše paničare.Niko1986

    Poučeni iskustvom zadnjih 4-5-6 prijelaznih rokova, mjesta za paniku i jedino ima...
    Ranije sam i ja bio u spici: "Pa čekajmo kraj prijelaznog roka, ovo ono..."
    Imamo trenera kakvog imamo, SD mu oslabljuje momcad -> formula za uspjeh sigurno...
  • Captain America
    17.6k
    Ma jebo Ligu Prvaka, to je ionako korporativno natjecanje, šmekeri su u ELPaggini

    Ne bi mi vidjeli ni KL da nam se nisu poklopili rezultati s ovakvim željama i prodajama.
  • eol12
    588
    8+2 bih prežvakao pod pretpostavkom da je zamjena spremna kao sto sam prije napisao.
    Ali 6 milijuna plus eventualni bonusi, nikako. Nakon Bulata bi to bio još jedan klimav posao, ne znam, svjestan sam da nemamo para na bacanje, ali toliko navlačenja oko dolazaka, želim podržat ljude i struku u klubu, ali mi zaljuljaju povjerenje ovakvim potezima. No dobro, dajmo im tjedan, dva da isprave to.
  • Danko
    1k
    Pa izgleda da nam je financijska situacija u banani.
    Nažalost.
  • Keyser Soze
    10k
    Ako je 6m + bonusi onda drugi veliki minus za SD-a, prvi je bio davanje Bulata za džabe.
  • Droljo
    8k
    Zašto tako? Nije li onda pametnije tražiti 25 pa se naći na 17,5 :wink: :cool:xavier

    Absolutne se slažem kolega. Ali možeš ti to i bolje.
  • Crusades1986
    11.9k
    onda drugi veliki minus za SD-aKeyser Soze


    Jesu dva minusa plus ili?
  • sport
    3.3k
    Vidim da nitko nije gledao na pravu adresu pa da vam kopiram jer ovdje je bilo toliko gluposti i neistina napisano kao i ova o banani.


    Odnosno da preformuliram, je li odluka oko prodaje Sučića isključivo u domeni odgovornosti Zajec/Marić ili se nešto pita i IO?
    — Mališan

    Pop corn
    6.2k
    Da, mora biti sjednica Izvršnog odbora.
  • Jurki
    11.6k
    Svake godine ista prica, ali bas svake jebene godine.
    Prije pocetka prijelaznog roka.. idemo pojacati momcad za Europu.. kostur ekipe je dobar i idemo to nadograditi.
    S prvim danima ljeta.. cekaju se ta famozna pojacanja.. pa dobro ima vremena..
    i onda dojde jebeni mrtvi raspali srpanj.. prodaja jednog stozernog igraca, pa za tjedan dana ode drugi.. krajem srpnja ode jos jedan..
    kak je bilo lani tak bu i ove godine..
    krene sezona.. uf poraz ovde, poraz onde.. ajmo onda panic buy.. dopeljamo strupanog beka, drugi je perverzno pojacanje koje ne zna kak zgleda nogometni teren jer ga dugo nije videl.

    Ako prodamo Sucica za 6 milja.. onda mozemo prodati Baturinu za 10 i Petka dati za geschenk.
    A titulu poslati u Osijek.
    Nek bu samo bilanca zelena.. jebo joj ja mater zelenu.
  • Zvone92
    28
    Pozdrav ekipa, otprilike godinu dana Vas pratim i danas sam se i ja odlučio priključiti. Da ne dužim, moj stav je da je Sučić odličan igrač, ali da će Dinamo uvijek naći igrača koji će takvu poziciju nadoknaditi, tako je bilo i kad je odlazio Šunjić, Kova, Broz.... ipak, nadam se da je iznos transfera veći i podržavam stav velike većine da Barin igrač nije materijal za Dinamo. Ako dođe do transfera, očekujem jače ime od Elšnika!
  • CUCAK
    158
    da ste SD Dinama, da vam netko kaze da do 01.08. morate od prodaje igrača/smanjenja ugovora/posudbi osigurati 10M €... kako bi to napravili ?
  • Lihtmašinac
    173
    Poštovani gospodine Marić,
    ne prodavati Sučića!
    Ako baš želite dovoditi nekog Slovenca, okanite se Elšnika i dovedite Matjaža Keka.
    Hvala!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions