• Nogo
    3.6k
    Germanijak kaže da bi Petko za koji dan trebao otići i da je došla jedna, a idućih dana će i druga ponuda za Baturinu.

    Ja se samo nadam da nismo valjda luđaci sve prodati šta valja!
    Amen
  • Captain America
    17.6k
    Jakir je sigurno blizak s Perom kao što je Bjelica bio s Livijem. Možda ga može uvjerit da neće transfer nigdje pobjeć kako je Bjelica Livija uvjerio.
  • Captain America
    17.6k
    Ja se samo nadam da nismo valjda luđaci sve prodati šta valja!Nogo

    Ima u Sloveniji igrača, kaj se brineš?
  • Niko1986
    91
    Germanijak od 15 vijesti totalno promaši 17...
  • Daliban
    1.6k
    Sto smo mi ograniceni samo na igrace s balkana ili bivse igrace Dinama. Za 10 mil € se nade juznoamerikanac da ubija. Nadajmo se da uprava ima nesto spremno ako ode Sucic i to je to. Neka zasluze svoje pozicije u klubu ako su sposobniPetar86

    Eto, žalili smo se na HNL pojačanja i neuspjele povratnike pa se SD prebacio na mnogo širi slovenski bazen da nam udovolji.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ako nekome nije lijepo da se proda/izgubi Sucic, jel to znaci da je histeria? Jel to znaci da se ne vjeruje struku/Marica/itd.?Lynx17

    Ovdje je svaka kritika = histerija.
    Eventualna prodaja Sučića za 10 milijuna je sranje, a sad ispada da nije ni 10 nego 6.
  • austrijanac
    4k
    Elšnik nije pojačanje ni Osijek, kamoli nas.

    Doduše isto mislim i za Šotičeka, no očigledno svako ima svoje mišljenje.


    Jedino, i najviše čemu se nadam, je da se igrači ne dovode jer ih Sergej forsira. A Šotiček mi se čini takav.
  • Daliban
    1.6k
    Jedino, i najviše čemu se nadam, je da se igrači ne dovode jer ih Sergej forsira. A Šotiček mi se čini takav.austrijanac

    Ne znam je li me više strah toga ili toga da su Marićev pik.
  • Jurki
    11.7k
    Ovdje je svaka kritika = histerija.
    Eventualna prodaja Sučića za 10 milijuna je sranje, a sad ispada da nije ni 10 nego 6.
    San Lorenzo

    Od 10 milja kaj je katastrofa.. bit ce 6.. za kaj je armagedon blaga rijec.
    I ja budala se nadal jacoj momcadi nego kaj je bila lani. Jebo me konj glupi.
  • Niko1986
    91
    Mislim da svi malo previše paničare. Danas je 8.7., a dojam je kao da se sve raspada. Treba vidjeti kako ćemo izgledat za jedno dva tjedna pa onda komentirati. Do tada nema smisla ovoliko paničariti. Barem po meni.
  • Peškaman
    4.2k
    Prema Večernjem Como je poslao ponudu od 6milE i 2milE kroz bonuse.
    Bilo je 8+2,sad je već 6+2.
    Pristanu li na ponudu (6+2), stvarno im treba čestitati.
  • don
    5.5k
    gle medija kako iskaču iz paštete.. poslije Sučića odjednom došle 2 ponude za Baturinu i 1 za Petka...

    ako prodamo još nekog kapitalca (Baturina, Mišić) kojeg ne moramo prodati (Petko) onda možemo ključ u bravu sa Elšnikom, Šotičekom i takvima. (Ali naravno da se to neće desiti, hipotetski samo)
  • sebenico
    552
    Po meni, Sučić je esencijalni dio ekipe i ne bih ga prodao osim za ponudu koja izuva iz cipela, a to sigurno nije 7-8 milijuna. On u budućnosti može postati samo bolji, u novom ciklusu će sigurno biti u krugu reprezentacije i cijena će mu ići gore. Uz to, naša ekipa ionako kronično pati od manjka fizikalija i trke u veznom redu, a on je najpotentiji što se te faze igre tiče. Jakirov nogomet je do dolaska u Dinamo prvenstveno bio naslonjen na reakciju, trku, duel i okomitost, a to je upravo što nam Sučić donosi, dok ostali vezni igrači nisu tog tipa. Što se mene tiče, veliko NE za njegovu prodaju. Čak bi mnogo lakše podnio odlazak Petka jer smatram da sa nekim drugim tipom napadača i desnim krilom koji radi razliku možemo znatno unaprijediti igru.
  • austrijanac
    4k
    Nas je Sučić zadužio i tih 6 milja je odlična ponuda, samo vi to ne razumijete.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da svi malo previše paničare. Danas je 8.7., a dojam je kao da se sve raspada. Treba vidjeti kako ćemo izgledat za jedno dva tjedna pa onda komentirati. Do tada nema smisla ovoliko paničariti. Barem po meni.Niko1986

    Daj prestanite. Prodaja Sučića mi na kraj pameti nije bila, Ako prodamo njega, nakon što smo Bulata besplatno poslali u Belgiju btw., onda više uopće nisam uvjeren ni da Baturina ostaje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions