• Facke
    3.6k
    Moram reci da mi se vise gadi ova tema. Pa ak klubu pase ponuda (sigurne se bude jos i pregovarale) i Sucica se svida to kaj mu Como nudi v cemu je problem? Pa nije ni prvi ni zajni transfer. Si mi oceme jak Dinamo al dejte se male smirite. I mene se ne svida da bi Sucic mogel prejti iz kluba. Pa valjda bume zamjenu imeli spremni. Treba i Maricu dati vremena. Nek se pokaze. Sad sam uprave pogledal presicu s Pjacu. Odma se primeti da je Maric dusa od coveka. Najte histeriju tu delati.
  • Izet Hajrović
    2k
    odbijanje transfera od strane IO bio bi pucanj u nogu sportskom sektoru, a i financijskom sektoru jer sigurno takav transfer ne odrađuje samo SD. Ima tu više faktora koji odlučuju o tome je li to dobro za klub, a suprotna odluka IO-a bila bi pokazatelj nepovjerenja tako da ne vjerujem da će se IO protiviti.
  • Peškaman
    4.2k
    Bulata pošalješ na posudbu i onda prodat Sučića,ne znam.
    Razusmijem dobra cijena,možeš zaraditi ali ne vidim poentu ako nemaš spremnu zamjenu za tog istog Sučića,u Elšniku ja ne vidim zamjenu za Sučića,ako misle dovesti AGZ onda okej ali mislim da nije realan i da će otići u jednu od liga 5ica.
  • GaijiZG
    1.3k


    Normalno da se treba raditi histerija ako se na očigled svih radi glup transfer. Ovo je glup transfer, dečko je novi Marcelo Brozović. Kako je već neko ovdje rekao, Zajec i Marić moraju sjest pred navijače i objasnit ovu odluku. Kukavički potez kakav si Dinamo ne smije priuštit.

    Ponavljam, nadam se da će klub odbiti ili već je odbio ovu jadnu ponudu.
  • Daliban
    1.6k
    Čerin je već sada lošiji igrač od Sučića i ljudi su poludili za njim na konto Eura. Problem je što nama ni taj Čerin neće biti zamjena za Sučića nego neki još veći anonimus iz slovenske repke.

    Imamo više sreće nego pameti što nam mali Pavić nadolazi pa možemo Mišića pomaknuti na osmicu i tako krpati uz nadanje da neće biti ozljeda. Najgore od svega bi bilo da dovedemo Elšnika i onda malog Pavića zakucamo na klupu jer forsiramo Slovenca.

    Razumijem da nemamo para, razumijem da ovo para što imamo štedimo jer "održivi razvoj", ali dajte barem taj novac umjesto u Sloveniju pošaljite put Bosne i uzmite malog Buljubašića iz Sarajeva. Ako već moramo gledati nedoraslu zamjenu za Sučića, onda neka to bude talentirani klinac koji u budućnost može dorasti i koji ipak ima nekog vica u igri.
  • Lynx17
    4.1k
    Ako nekome nije lijepo da se proda/izgubi Sucic, jel to znaci da je histeria? Jel to znaci da se ne vjeruje struku/Marica/itd.?

    Ako vama nije neki big deal izbubiti Sucica (jer niste u njemu prepoznali taj kvalitet), onda lako vama. Ali nama koji vidu sto on znaci za nasu igru valjda imamo pravo to diskutirati na DINAMOV FORUM.

    Ili sam ja skroz izgubio kompas i odlutao negdje drugdje?
  • deda
    32.5k
    Bi ja digo kredu, ali neda žena. Veli da sam previše dao Dinamu da još dižem.kredit za njega. :cool:
  • Nogo
    3.6k
    https://www.transfermarkt.com/adam-buksa/profil/spieler/267160

    Po večernjem ovaj je trebao doći na posudbu ali su dobili ponudu od 4,5m pa je posao stao.

    Ipak tražimo napadača pa time je mogućnost Petkovog odlaska veća.
  • rioda
    4.8k
    Biste li pristali na prodaju Sučića za 7-8 milijuna te dovođenje Šunjića bez odštete i top desnog krila?
  • Jurki
    11.6k
    Ako smo tak lose s parama.. onda treba reci Comu.. isplatite 20 milja u dva šusa ili fuck off.
    Ovak ako se taj transfer i napravi za 10 milja.. to pe na 500 000 rata.
    Ostali bumo bez Sucica.. a peneze bumo vidli na kapaljku.
    katastrofa od posla.
    Nit smo rijesili mozebitni problem financija niti nist.
    Samo smo se oslabili.
  • IceMan
    2k
    Sučić nam treba i to je igrač koji će sigurno još rasti, bez dileme.

    Da netko nudi 13-14 ajde, razmislio bih.. Ovo oko 7-8 mi se u ovome trenutku čini puno premalo.
  • MarK
    621
    da ali samo ako je Sučićev transfer već gotova stvar
  • Daliban
    1.6k
    Biste li pristali na prodaju Sučića za 7-8 milijuna te dovođenje Šunjića bez odštete i top desnog krila?rioda

    Pristao bih na prodaju Sučića ako bismo doveli Pašalića, Dahla za beka i izvukli besplatnog ali solidnog stopera odnosno kupili klasnog stopera i doveli besplatnog lijevog beka, plus da popunimo kadar jeftinijim i potcijenjenim mlađim rješenjima ala Buljubašić za vezu i onaj mali Lisica iz Istre za desno krilo.

    Ako prodamo Sučića za ovu siću i onda spiskamo budžet koji imamo na Elšnika, Šotičeka, Milanovića i nekog žnj stopera i/ili napadača, mislim da ću dobiti živčani slom.
  • Petar86
    884
    Sto smo mi ograniceni samo na igrace s balkana ili bivse igrace Dinama? Za 10 mil € se nade juznoamerikanac da ubija. Nadajmo se da uprava ima nesto spremno ako ode Sucic i to je to. Neka zasluze svoje pozicije u klubu ako su sposobni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions