• Lynx17
    4.1k
    A uz te brojke/statistike, jasno se vidjelo da smo u vecinom ti utakmice igrali bolje kada je on bio unutra nego kada ne. Igrali smo brze, uvijek se nudio, cesto je prekidao linije. Itekako vazan i vrijedan igrac.
  • Brusa
    1.5k
    dakle, prodajemo: mlađeg igrača, igrača sa boljim potencijalom, za manje novaca....
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne znam po cemu je sucic igrac s boljim potencijalom od nikole more u tom trenutku, za franjica cu se slozit al to je svakako bio transfer koji je 100/100 navijaca dinama podrzalo
  • miro
    4.4k
    Po meni je Sučić veći potencijal od More (kakva je Nikolina karijera poslije Dinama?), a Franjić je cijenu postigao zbog svoje polivalentnosti
  • veselko tenžera
    2.1k
    i Nike Kovača kao kupca :smile:
  • Livi
    55
    Sučića ne bih dao sada, nema šanse. Vjerujem da je on budućnost i Dinama i repke, pogotovo ako odigra dobro ovu sezonu di smo u europskim natjecanjima, cijena će porasti duplo, a mi ćemo imati bar još ovu sezonu igrača na kojeg možemo računati i za koga već znamo kakve igre je sposoban pružiti.
  • nemapredaje
    3.2k
    Vrlo jednostavno:

    Ako je pametan neće nigdje ići, jer bolje opcije za napredovanje i reprezentaciju od Dinama nema.

    A ako ode (i to u jebeni Como), onda očito u glavi nije kapacitet za vrhunskog nogometaša.
  • Ali
    2.1k
    Mora ostati, jer sa Misicem i njegovom black-outu poput Broza cemo se lose provesti igrajuci na dva fronta.
  • Crusades1986
    11.9k
    Iz Germanijakovog članka sa priprema:

    "No, jedan se igrač, takav je dojam, nije niti oznojio. Petar Sučić, o njemu je riječ, svaku je trkačku dionicu završavao bez grča na licu, na čelu kolone, kao da je mogao još toliko, a da se ne umori. Doista Sučić po tom pitanju podsjeća na Marcela Brozovića, doznali smo da ima najbolje rezultate u gotovo svim kategorijama na testiranjima. Nije čudno da Como za njega nudi osam milijuna eura, možda bi Talijani, da su ga uživo gledali, odmah podebljali ponudu. Nakon svih tih vježbi, Sučić je i u zadnjoj vježbi s loptom, u međusobnoj utakmici, ponudio nekoliko sjajnih poteza, prolazio kraj suigrača, pretrčavao ih lakoćom."
  • sport
    3.3k
    Petar Sučić je pokazao da je top igrač a još zapravo nije ni počeo igrati u punoj minutaži.Nije Fabregas blesav a sva sreća da nisu neki i u Dinamu.
  • Lynx17
    4.1k
    Da stavim i ovdje, da poslije mozemo vidjeti koliko su CIES bili blizu u procjenu:


  • veselko tenžera
    2.1k
    očito nisu čuli za Pavića :wink:
    Izvrsno da ovakve stvari objavljuju stranci, raste ugled, samopouzdanje, cijena...
  • OsamŠest
    3.3k
    Jedan od inteligentnijih veznjaka koje sam gledao u Dinamu. Strašan je..
  • Paggini
    19.7k
    Ne znam jeste li primjetili, ali Sučić ima jednu strašnu kvalitetu koja se jako rijetko primjeti, ali je ekstremno deficitarna i tražena.

    Naš Petar ne razmišlja uopće kojom nogom odigrava pasove, ambidekstrozan je što čini SVU razliku. Nema kod njega namještanja noge i tijela na dodavanje, nego jednostavno nekim instiktom i bogomdanom vještinom šalje vrhunske lopte i lijevom i desnom.

    Najbolji primjer je ovaj magičan pas Ogiwari, lijevom nogom, bez oklijevanja.

    NEMA PRODAJE!
  • Jaro
    7.3k
    Bome fina rola za decka kojem je "glava u Comu"...
    4 kljucna dodavanja
    3 velike sanse kreirane
    23/24 dodavanja

    A od brojki je dojam jos i bolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.