• Jurki
    11.7k
    koga boli kurac kakve mu bu Como dal uvjete i ko ga bu treniral?
    Nema logike da ti drugog najpotentnijeg igraca u momcadi prodas za čik i to sigurno na 500 000 rata kak žabari obicno placaju.
    Mi smo dvije utakmice udaljeni od lige prvaka.
    Ajmo si pucat u nogu i porinuti kolec vrit.
    Jeben posel koji nemre nitko s nicim opravdati.
    Da je Perasica u klubu kojim slucajem.. jebalo bi joj se majku sto na vuru s razlogom.
    Sad se isto sranje opravdava s floskulama.
    Mater mu svake godine igramo ligu prvaka, proda se i vise nego kaj treba.. dopeljaju se igraci na free transferu i opet nema para.
  • Dudu9
    812
    Dinamo ni ulaskom u LP nema dovoljno novaca za pokriti proračun a di još da kupuje pojačanja, svi bi mi volili da samo pojačavamo a ne prodajemo ali ne stoji niko iza kluba da pokriva minute u proračunu
  • Captain America
    17.6k
    Nema logike da ti drugog najpotentnijeg igraca u momcadi prodas za čik i to sigurno na 500 000 rata kak žabari obicno placaju.Jurki

    Ima logike. Zadužio je klub!
  • Brusa
    1.5k
    mislim da @Facke ne opravdava, čovjek je napisao da je klub prihvatio uvjete, a sada je na igraču....s ostalime se tvojim slažem
  • Tongo Doumbia
    4k

    Kad sam ja govorio da je jaaako tanka granica između "bez Zdravka čete ispast u petu ligu" i "vjerujem da buju novi ljudi sve to super sredili i ovo je super transfer", prozivalo me se mrziteljem.

    Ja samo pozivam na realnost i demokraciju, ako se nje latimo svaki malo i ako ju želimo.
  • GaijiZG
    1.3k


    Dinamo ni ulaskom u LP nema dovoljno novaca za pokriti proračun a di još da kupuje pojačanja, svi bi mi volili da samo pojačavamo a ne prodajemo ali ne stoji niko iza kluba da pokriva minute u proračunu

    Ali Dinamo je bar 25% slabiji u play offu LP koji nam može donijeti dodatnih 20 milijuna eura. Znači pošto ćemo ionako prodavati, ajmo što lošije prodati? Ne kužim logiku.
  • Daliban
    1.6k
    Dobro, pa koji je ovo k s Dinamom i ovim Slovencima? Bez uvrede Slovencima kao narodu, Bog ih blagoslovio, ali puna mi je više kapa.
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamo ni ulaskom u LP nema dovoljno novaca za pokriti proračun a di još da kupuje pojačanjaDudu9

    Kako to ljudima objasnit...

    Ulazak u LP nije unosan koliko je bilo najavljivano. Dinamu bi od cijelokupne LP zaradio oko 35 milijuna eura (tu racunam i rezultatski uspjeh). Na to trebamo nekako smislit oko 20 milijuna eura. Od marketinga, ulaznica i clanarina je upitno ocemo li imat i 10. Znaci nesto se prodat mora.
  • skener
    873
    Mozda bi bilo najbolje da @Miro Vugrinec javi kako je sve propalo pa da se vrati mir
  • GaijiZG
    1.3k


    Novo vodstvo se jednostavno usralo. Niko im ne bi zamjerio preuzimanje rizika, dapače, to bi bio populistički potez i prošao bi dobro kod prosječnog navijača, ovako si samo kopaju grob. Ovo jednostavno ne miriši na dobro.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ajmo ne mistificirati koliki je naš planirani proračun. S obzirom na rješavanje popriličnog broja ugovora, a po principu raskida ili miminalnih odšteta će ih se riješiti očito još određeni broj, mi ćemo sigurno spustiti proračun na 50 milja. Uistinu ne vidim kako to ne bismo mogli zatvoriti za slučaj da ne uđemo u Ligu prvaka transferom pred kraj prijelaznog roka ili u zimu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ako moramo već prodavat Sučića, ako mu se ide naravno, i potrebna je lova za daljne ulazne transfere i održivost kluba, onda neka ide, ali onda nek se i na vrijeme poduzme nešto sa zamjenom. Da se novi igrač onda priključi klubu, ode na pripreme i bude u kakvom takvom igračkom ambijentu i pogonu treneru.

    Ako ćemo čekat kraj osmog mjeseca, ne dovest ništa, i dovest nekakvo vatrogasno riješenje i onda očekivat automatsku prilagosbu u ekipi i napad na ulazak u LP, e onda smo se u startu precijenili i dobrano zajebali, pogotovo ako u naoad na LP u startnoj postavi bude Ademi/Rog sa većom mimutažom od pola sata.

    A ovaj iz Slovenije moze biti oke za rotacije igrač, takav nam ne treba ako već ide Sučić, al onda nemknte sketaški govorit kako Jakirovic ne moze proc Galatu ili tko bude vec protivnik, a doveden mu igrač sa oke Eurom u sistemskoj reprezentaciji iz mrtve Olimpije Ljubljanje.
  • GaijiZG
    1.3k
    @deda

    Dignite kredu.
  • Ivanmtk
    1k
    Kako je ova tema bolesna. Neki nisu još ni Bulata oplakali, a sad već je Sučić, uz Petkovića i Baturinu, najbolji igrač Dinama. Najbolje da svi ostanu i da još dovedemo deset igrača, ali da su reprezentativci iz liga petice. A dobro, vjerojatno ni onda neki ne bi bili zadovoljni. Psihijatrija
  • Dudu9
    812
    Teško će skresat za 10mil, pa Pjaca i Španjolac imaju više od 1mil plaće i još planiraju nove igrače neće sigurno igrat za 1euro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions