• Gelipter
    3.7k
    lijepo se kuhalo i mariniralo za taj svečani trenutak velikog finala. :ok: :fire:
    Treba istaknuti da je gorilo već i na Juri Stubliću na "Sjećam se prvog poljupca", a i nakon koncerata su baš lijepo pasali i Djerko Ulica, Stoka i Tramovci koji su pušteni u Dinamovom tonu. Nakon Dinamovog proljeća, lijep ulazak u Dinamovo ljeto.
  • Sajla
    5.1k
    Djelovao je i Ripper kao da je jedva dočekao.Gelipter

    vidio sam ga jučer na predstavljanju dresova, redovno ga viđam na utakmicama, tako da koliko god Dudo znao bit ciničan i ovakav i onakav, mislim da mu ova priča ipak puno znači. kao i svima nama, uostalom.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Plava vrpca na zapešću violinistice :love:
  • Mali Zeus
    12.6k
    S novim vjetrovima koji su zapuhali na Maksimiru i Pipsi su se vratili izvođenju Dinamo ja volim, barem na nastupima u kontinentalnom dijelu Hrvatske.Gelipter

    Bio sam prije 2 godine na Šalati kad su ponovno to izveli valjda prvi put nakon devedesetih (2013. u Domu sportova je bilo a capella i ne cijela, a svejedno trnci) i kad je krenulo majko bila. Ludilo teško, sve je grmilo.
  • Gelipter
    3.7k
    ma jasno Ripper je često na tekmama, to se na Zoni već više puta istaknulo. "Problem" je Pipsa možda nekad bio da ih je šira javnost percipirala kroz prizmu Dinamove himne, a to je jedan od naših sigurno najvećih rock bendova s veličanstvenim repertoarom pjesama, gdje Dinamo ja volim svakako ne "strši" već se po mom sudu fantastično uklapa u cjelokupni opus benda. Sve njegove pjesme su Zagreb, ljubav, život, usponi, padovi pa onda i Dinamo. Isprike na možda malom offtopicu i mojoj vlastitoj interpretaciji temeljenoj na dugogodišnjoj i dubokoj privrženosti prema Pipsima. :sweat:

    također bio, taj je koncert po svemu bio za pamćenje s onim pljuskom, munjama i na kraju Dinamom. :cheer:
  • mileni
    97


    na jednom koncertu u Vintage-u prije par godine, na skandiranje iz publike Dinamo, Dinamo...njegov odgovor je bio "sve su Dinamo, buraz!"
  • Gelipter
    3.7k
    sjećam se, a isti je odgovor bio i u Saxu na predstavljaju zadnjeg albuma prije koji mjesec.
    "Dinamo kao filozofija utjehe" kako bi rekao Veselko Tenžera.
  • Lihtmašinac
    173
    Da, baš odlično zvuči obrada. I ovo predstavljanje dresa je i prvoloptaški jasan odmak od one stare primitivne hunte. Građanski nije samo retro dres i priča o povijesti - građanske su i geste kojima se klub iznova pozicionira. Umjesto trubača uz trgače veša na Plesu, sad su tu decentne i njegovane violinistice na pozornici HNK-a. Ide se odličnim stazama, top :up:

    A, evo i mog malog offtopica o Pipsima: Bio sam baš ogroman fan PCVC-a jedno dulje vrijeme (tko ih prati: do Walta) i fakat sam često hodao po koncertima generalno te cijele jabučke ekipe tada (Majke, PCVC, Pivo, Urban... - jedino mi Kojoti nikad nisu sjeli, al kajsad). Uglavnom, u fazi bojkota sviranja himne uživo i generalne javne distance prema DInamu znao je Dudo na ponekom koncertu ipak, ničim izazvan, tu i tamo sebi u brk ili u prolazu na mikrofon promrljati nešto vezano za klub. Ponekad je, ono, jednom u 4-5 koncerata, znao nešto reći o nekom igraču ili nekoj tekmi, valjda jer mu je bilo na duši, a možda i za nas, staru gardu fanova, ne znam. Najbolje se sjećam kad je u klubu (bio je mali prostor, mislim Ribnjak ili KSET), nakon pjesme "Nogomet", još 2-3 puta nakon pjevanja na stejdžu sebi u brk mrmljao "no-no-no" i mrdao glavom lijevo-desno (tipa "frustriran sam, buraz"), a onda čvrstim glasom i ozbiljnim pogledom rekao na mikrofon: "Zdravko, treba znat kad se treba maknut. Vrijeme je da se makneš, Zdravko. Odi iz kluba!" Pa je odmah krenula sljedeća pjesma.
    Nemam pojma više koje je to godine točno bilo, ali znam da je meni to tada puno značilo, jer sam i sam tada bio u nekakvom bojkotu i daleko od kluba, ali sam ipak pratio što se zbiva i znao sam o čemu govori. Možda ih je bilo još, ali to je u to vrijeme bila jedna od njegovih rjeđih efektnih "političkih" izjava tijekom svirki koju sam ja svjesno skužio. Naravno, većina ekipe u dvorani (a to su na Pipsima tada velikovećinski bile cure i studenti politologije, filozofskog, PMF-a ili neke akademije) tu njegovu izjavicu ili nije registrirala ili je samo hladno izignorirala. Meni je pak bilo užasno drago čuti da Dudo još uvijek nije zaboravio Dinamo, iako je po dvoranama godinama pokazivao odmak, pa čak i ljude na koncertima znao drsko otkantavati s baš ružno nadrkanim "Neću pjevat Dinamo, zaboravi i odjebi, goni se". Hebga, sve valjda ima svoj životni put i rijetko stvari idu linearno, ako si malo kompleksnija narav. No, glavno je da na kraju sve dođe na pravo mjesto. Nadajmo se da više neće biti nikakvih bojkota, a ovo da su sve pjesme pipasa istovremeno i Dinamo ima smisla. Fala, Dudo, nema predaje! :halo:

    Eto, iz offtopica natrag, za kraj ću ponoviti: Ovaj komorni aranžman je odličan. A ako je netko iz kluba u kontaktu s bendom, slobodno nek proba isforsati i zborsku verziju pjesme, jazz aranžman i ful orkestraciju. :smile: Realno, veliki orkestar bi fakat mogao grmjeti i rasturati s ovom stvari.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako se ne varam, Zagrebačka filharmonija ima u repertoaru obrade filmske muzike. Ovo nije baš to ali bi im mogao biti dobar dodatak, recimo za ove koncerte na otvorenom.
  • Keyser Soze
    10k
    Ove trening majice na fotkama izgledaju bolesno, bit će posla za fan shop.
  • hardek
    2.8k
    top video, sva oprema od Castorea izgleda odlično isto
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ova tirkizna trening majica ili koja je to boja mi je top.
  • ruicosta
    120
    Može li se kaj učiniti glede nas blokiranih na FB radi izražavanja neslaganja sa glavom i bivšom vrhuškom?

    Blokirali me negdje 2015. valjda i od onda imam silenzio stampa na FB.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.