• Klenx
    5.6k
    Strašan video predstavljanja.
    Dinamo ja volim u ovoj orkestar verziji, ne možeš se ne naježiti.

    Moćan i gospodski video. Kako i dolikuje Dinamu.
    Bravo marketing.
  • dodo992
    26
    u vezi promotivnog videa povodom novih dresova, dovoljno je napisat da imam novi zvuk zvona na mobitelu. cudo
  • Majki2111
    3.1k
    Da i moja majka oduševljena. Ovo treba nekako objaviti. MP3 ili nekako. Pun pogodak.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Bravo za video, vidim pozitivne reakcije ljudi koji su bili u Maksimiru :ok:

    Mala konstruktivna kritika, igrači su na naslovnici web stranice još u Adidasu, a na izborniku "Momčad" nema slike, samo logo Castorea i grb. Bilo bi lijepo da je u paketu s prezentacijom prebačeno na Castore.
  • javolimtebejako
    1.5k
    dobra ideja, moglo bi za budilicu :lol:
  • Brusa
    1.5k
    Uffff stvarno video odličan! A glazba....prepredobro. svaka čast!
    Baš kako je @Klenx rekao, ne možeš ne naježiti se
  • veselko tenžera
    2.1k
    dobra ideja, moglo bi za budilicujavolimtebejako

    Neloša ideja, prijatelj je jednom davno kao zvuk budilice imao pjeamu Krist na žalu. Kad sam ga pitao o čemu se radi, odgovor je bio: "Morao sam naći pjesmu koja će me spriječiti da krenem psovati kad me mobitel probudi." :smile:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Previše ćemo se razmazit sa ovakvim videima, predstavljanjima, spotovima.
    Očekivat čemo više i više, a ove stvari što se rade zadnjih mjeseci su već vrh, Trebat će marktetinški genijalci da nadmaše ovakve stvari, jer ne možemo ovo isfuravati za svaku godinu, svake dresove, svaka pojačanja itd :cool:

    Svaka čast svima koji su radili na svemu tome zadnjih mjeseci :cheer:
  • dodo992
    26
    evo ga, pa ko voli neka izvoli. izrezano je prvih par sekundi uvoda gdje se cuju koraci.
    nadam se da ne krsi nikakva prava ili nesto slicno, ako se protivi slobodno obrisite.

    https://files.fm/u/37235bwp52
  • Pop corn
    8.1k
    Da i moja majka oduševljena. Ovo treba nekako objaviti. MP3 ili nekako. Pun pogodak.Majki2111

    Ići će mp3 online tijekom tjedna....
  • Gelipter
    3.7k
    Zagreb je najljepši grad, Dinamo najveći klub u Hrvatskoj, a marketing napokon sustiže korak i ističe te spaja te dvije činjenice na fantastičan način. Video Iz HNK za naježiti se, Dinamo ja volim u orkestralnoj verziji fantastična ideja i pun pogodak.

    Jučer na nastupu Pipsa, također pozitiva, taj purgerski urbani duh koji se definitivno ponovno probudio i kulminacija na kraju s Dinamo ja volim. Baklje, ludnica, pozitiva, isticanje Dinama, na potpuno spontan i prirodan način. Mlado, staro, muško, žensko... Puno je još posla da bi se do kraja Dinamo vratio među ljude, na ulice, kvartove, obitelji, ali ovakve su situacije, koje su sve češće, pokazatelj da se fakat promijenila paradigma i da se radi u dobrom smjeru. Samo tako nastaviti i još jače. Ponosan sam kaj sam purger i Dinamovac. Dinamo neka svud odjekuje!
  • Mali Zeus
    12.6k
    Jučer na nastupu Pipsa, također pozitiva, taj purgerski urbani duh koji se definitivno ponovno probudio i kulminacija na kraju s Dinamo ja volim. Baklje, ludnica, pozitiva, isticanje Dinama, na potpuno spontan i prirodan način. Mlado, staro, muško, žensko... Puno je još posla da bi se do kraja Dinamo vratio među ljude, na ulice, kvartove, obitelji, ali ovakve su situacije, koje su sve češće, pokazatelj da se fakat promijenila paradigma i da se radi u dobrom smjeru. Samo tako nastaviti i još jače. Ponosan sam kaj sam purger i Dinamovac. Dinamo neka svud odjekuje!Gelipter

    Znači sad je himna na svakom nastupu Pipsa. :heart:
  • Mali Zeus
    12.6k
    Odlično. :up:
    Znači mijenjam ton zvona.
  • Gelipter
    3.7k
    to je bilo na drugom bisu, ali bilo je jasno odmah da će ići. Djelovao je i Ripper kao da je jedva dočekao. :sweat:
    S novim vjetrovima koji su zapuhali na Maksimiru i Pipsi su se vratili izvođenju Dinamo ja volim, barem na nastupima u kontinentalnom dijelu Hrvatske.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Al ekipa nije mogla izdržati, pol baklji je izgorilo prije himne :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.