• scooniepenn
    3.2k
    Mislio sam da su prošla vremena kad smo najpotentnije igrače početkom prijelaznog roka prodavali nakon jedne prave sezone. Stvarno ne želim vjerovati u takav scenarij.
  • Olmic
    3.6k
    ocito nama gori pod nogama i u financijskoj smo banani
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Transfer Sucica koji nije ni dozivio potpunu afirmaciju u Dinamu je teski promasaj. Ja se nadam da nije Sucic jer od njega imam stvarno visoka ocekivanja ove sezone.
  • austrijanac
    4k
    Haza nisam te htio do sad poklapatMiro Vugrinec

    Moram stat u obranu Haze ovdje, jer je čovjek rekao da nema nikakav info, ali da se nebi iznenadio da je Špikić taj.

    Tako da nigdje nije reko da je Špikić sigurno.

    Vas dvojica ste nam blago ovdje i glavni animatori, moramo odrzat dobre odnose.
  • Georg Koch
    4.5k
    Nadam se da Sucic nije taj, jer od "skoro dvoznamenkastog iznosa" ima puno veci potencijal pa i za 1 godinu.
    Mlad je, u konstantnom rastu, u krugu je repke, igrati ce Europu ponovo...
    Brate mili mi smo prije 2 sezone Franjica prodali za cini mi se 7.
    Gdje cijene prije 2 godinu, gdje sada.
    A ovaj na pragu repke.
    Necu puno negative unaprijed, znao sam za Sucicevu ponudu prije par dana kao sto sam maloprije napisao, ali sam si mislio nisu si ludi prodati ga za toliko.............
  • Str1nger Bell
    1.3k
    riječ je o jednom prvotimcu i mogu reci da je transfer skoro dvoznamenkast.Miro Vugrinec

    Po ovome može biti jedino Sučić za nekih 8-9 milijuna.

    Ako je tako šteta jer njegovo vrijeme tek dolazi, uskoro ce biti u krugu reprezentacije i cijena ce mu samo ici gore.

    Jedino ako netko nije RPG-a prepoznao, pa poslao neku ludu ponudu.
  • javolimtebejako
    1.5k
    da nam Rodri dolazi, opet ne bi prodao Sučića. prije bi Mišića prodao

    takvog talentiranog mladog hrvatskog reprezentativca pustit nakon jedne sezone je teški kiks, nadam se da nije istina
  • Twisted1
    537
    Jedino ako netko nije RPG-a prepoznao pa poslao neku ludu ponudu.Str1nger Bell

    To je i meni palo na pamet...
  • građanin
    18
    Više boli prerani odlazak Bulata, nego Sučića. Forsirate Sučića ko da je reinkarnacija Inieste, Ballacka & Cambiassa u jednom. :lol:

    Prodaj ga slobodno za 9-10 miljki i sutra su ti za iste te pare tu:

    Fruk + Pašalić + Selahi i voila. Ide polufinale lige prvaka :naughty:
  • Zagi
    7.6k
    Potpuno sam ok sa prodajom Sučića.
    Dobar je ali ga brate precijenjujete da to nisu istine.
  • Sunja86
    1.2k
    Ogroman minus, Zajecu i Mariću ako prodaju Sučića.
  • scooniepenn
    3.2k

    Hvala, ali ne bih za 9 milja njih trojicu.
  • Paggini
    19.6k
    Sučić, ma za koliko novaca u Italiju, je loše za Dinamo, a i općenito za hrvatsku reprezentaciju. Iskreno, nemamo takav dokazani potencijal za zadnjeg veznog ni na vidiku, a dečko će izrasti u kombinaciju Mišića i Brozovića ako ga se nastavi igrački odgajati u Dinamu dvije-tri sezone.

    A i na kraju krajeva, uvijek mi se srce propara kad prodamo Dinamovca koji nije ni imao priliku ostaviti trag u klubu kojeg voli, a Sučić vjerujem stvarno voli Dinamo.

    Ovo bi bio prvi veliki minus novoj upravu ako se dogodi, a naravno, još uvijek nije potvrđeno, pa ajmo uzeti sve sa rezervom.
  • Orc123
    7.8k
    cijela Rijeka i uzeti i Miska a? Jbt strasno...ova Rijeka osvaja Konfederaciju ove sezone.....ima vise dobrih igraca nego mi...ili cemo pokupovat sve ili ce oni osvojit Konfederaciju....jedno od to dvoje sigurno.

    cek ti trolas ili si ozbiljan?
  • građanin
    18

    Ne hvala za miška, ali s tim potezom, koliko god ti glupo i neralno zvuči, miška ćeš ubit jednim potezom, a imaš okosnicu momčadi koja je igrala uvjerljivo najbolji nogomet prošle sezone i to ne dio sezone, već cijelu sezonu.

    Riješio si krila (pašalić + pjaca), dobio si srce momčadi, mali fruk i terijera Selahija koji je 2 koplja iznad Sucica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions