• Doktor Kunić
    3.4k
    Fali tu još kvalitete ili širine. Barem 1 ili 2 igrača uz prvu petorku. Ne pratim košarku inače, koja je priča iza odbijanja igranja za repku Božića?
  • Time
    855
    Dobar turnir,Hezonja razocarenje za ovo finale
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ja sam zadovoljan sa obzirom na ekipu i sve opce stanje Hrvatske košarke.

    Skraćena klupa nam došla plasmana na OI, al dobro je dok se čovjek ima na što i veselit, i to protiv realno jako dobre i kvalitetne Grčke koja može svima osim Avengersima pomrsit planove.
  • Jaro
    7.3k
    yep, fali jos sirine... cim je jedan od trojca Saric-Hezonja-Zubac vani isjetan pad - cak je na cijelom turniru Zubac imao najbolju zamjenu. Uglavnom, aj, pomaknuli smo se naprijed malo...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jbg, grci bolji, al fino su se držali, fale tu još par kvalitetnijih igrača. Mislim, nije tragedija... šokirao sam se kada sam čuo da su grci zadnji put na OI bili 2008.!?
  • Dinamosaur
    1.5k
    A di cemo mi nac te igrace da imamo sirinu?!?
    Zgleda da se nasi ljudi u njemackoj samo nogometom bave..
  • Zagreb1992
    1.7k


    Uvjeti u kojima naši klubovi rade su sve samo ne kvalitetni za stvaranje igrača ..Pa pogledaj glavne igrače svih klubova pa će ti sve biti jasno
  • Dinamosaur
    1.5k
    jasno mi je to
    Al ne znam kak ce nam repka proširiti kadar sa kvalitetnim igracima u skoro vrijeme
    Pogotovo do eurobasketa, BiH ce valjda i ovako proci
    Narativ je da ce nakon ovih kvala za OI biti bolje, da se nesto pokrenulo. Je, bolje izgleda trenutno.
    Al kak ce biti do iduce olimpijade, to je vec druga prica
  • Georg Koch
    4.5k
    Bravo i za Donnu Vekic koja je usla u 1/4 finala Wimbledona.
    Lijepa prilika joj se otvorila, ide na L.Sun koja je 123.na ljestvici, a inace je kvalifikantica ovaj turnir.
    Dakle Donna ima top sansu, ova je i umornija ( prosla 3 kola kvalifikacija, plus na terenu je provela cca pola sata vise od Donne, naravno ne racunajuci kvale) i neiskusnija.
    Ajde Donna!
  • Zagreb1992
    1.7k


    Božić , Ramljak , Žižić

    Sa Lukom imaš igrača koji u postu može kreirati..Ramljaka da smo imali na ovom turniru danas bi mi imao ulogu samo ganjaj Calathesa i budi uz njega ..Ja se dam kladiti da čovjek ne bi mu dao disati ..Žižić protiv BIH mora biti u rosteru jer će biti idealna zamjena za Zubca kojeg nećemo imati ..I ono što bi volio vidjeti je da se odlučimo zvati Aranitovića ..Dečko ima našu putovnicu i imali bi kvalitetnog igrača koji zna stvoriti poene iz ničega

    Samo HKS i još pojedinci trebaju zajebati svoj ego
  • LovroZG
    1.3k
    Ne pratim košarku inače, koja je priča iza odbijanja igranja za repku Božića?Doktor Kunić
    Aco ga nije zvao za jedno okupljanje kad je žario i palio ABA-om i bio MVP. Kad se javnost zgrozila tim popisom, brže-bolje je "uvidio da je pogriješio" i isti dan zvao Božića, a on je poslo takav poziv i sprdanje s repkom u kurac i više se ne odaziva.
  • Captain America
    17.6k
    Možda i na Bendera možemo računati za susrete s BiH.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Nećeš vjerovati ali to nije bio okidač

    Što se tiče Bendera treba vidjeti kakav će biti sa zdravljem ..Ali da takav igrač bi nam dobr došao
  • Đeki Ćen
    37
    Nasa realnost, decki su izvukli maksimum i ne treba im nis zamjerit. Za Francuzima, Nijemcima, Srbima, Spanjolcima, te Grcima dosta zaostajemo, a te nacije ce igrat u Parisu. Nije poanta u jos jednomu ili dva igraca klase Zupca, Sarica, Hezonje koje trenutacno nemamo u rosteru, vec u bazi koja nam nedostaje. Ove gore navedene europske momcadi imaju minimalno po 15-20 dobrih igraca koji igraju NBA i Euroligu, sto Hrvatska nema. Iz baze se crpi kvaliteta i sirina u kvaliteti. Pojedinac ne donosi sam prevagu, cak ni prva petorka, usprkos brojkama i statistikama, a to su posebice Slovenci spoznali u Ateni.
    U biti padamo u momcdskim sportovima, u krizi smo. Nogomet je krenuo na dolje i to znamo svi, biologija radi svoje kod generacije na zalasku.
    Drzava nema strategiju, prepustila je i sportase i saveze same sebima. U Parisu ce se opet svest sve na individualne sportase i njihovu trenutacnu formu, inspiraciju, ulozen trud i iskustvo. Vaterpolisti mogu jedino ic na zlato od momcadskih sportova. No pitanje je mogu li ponovit Dohu.
    U regiji zaostajemo za susjedima kao nikad.
    Srbi ce imat 5 momcadi u Parisu (kosarkasi, kosarkasice, odbojkasi, odbojkasice, vaterpolisti)
    Slovenci ce imat 3 (odbojkasi, rukometasi, rukometasice)
    Hrvatska ce imat samo rukometase i vaterpoliste, no u Tokiju je bilo i gore sa vaterpolistima samo,
    dok ce Crnogorci imat samo vaterpoliste.
    Drzava i HOO moraju mijenjat sto u sustavu. Muska i zenska kosarka, zenska odbojka i zenski rukomet lutaju i to prelazi u desetljetno tumaranje u bespucima prosjecnosti i ispodprosjecnosti. Muski rukomet takodjer nije na negdasnjoj razini. Muska odbojka se malo popravila, ali to su unatoc dugoj krizi samo sitni koraci.
    Da skratim, nema nas na velikoj pozornici, izcezavamo.

    O kosarci, posle Latvije, evo raspada se i Litva. Propast nekoc jake balticke kosarke.
  • Patak
    2.9k
    A kaj bi Aranitović htio igrati za Hrvatsku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.