• Tongo Doumbia
    4k
    Činjenica je da je austrijska liga jako dobra za takve igrače jer se igra i gaji stil kao u Bundesligi.

    Nek se nazabija golova i vrati sa stilom u reprezentaciju, nitko sretniji od mene.
  • Danko
    1k
    Još kad je odlazio u njemačku, čuo sam da ne voli trenirati i da nema šanse da tamo uspije.
  • blubach
    233
    Inače piše da je posudba s mogućnošću otkupa između 7-9m eura (nisam našao još službenu informaciju).
    I da smo htjeli, nismo si ga mogli priuštiti ako je ovo istina.
  • scooniepenn
    3.3k
    To Rapid moze otkupiti jedino da tamo eksplodira pa da ga preprodaju za par milja razlike.
  • Patrick1996
    61
    Ko jebe Belju, on nije vise opcija i nebi trebao bit tema
  • keppi
    208
    Beljo = Brekalo....slični menađeri, slični likovi koji uglavnom misle samo na sebe i svoje karijere..klubovi im nikad nisu u prvom planu.
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Daleko su jedan od drugoga, po meni je sasvim oke da Beljo misli da uz Petkovica nece imat neku minutažu koja ce mu omogucit povratak u neku formu i da se nametne opet u Bundesligi.

    Bolje i to nego da Srđan Lakić daje neke izjave u medije i da traži određenu minutažu za svog igrača kao sto je radio i tražio Andy Bara.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Beljo = Brekalokeppi

    Brekalo je dečko iz Zagreba, bivši igrač Dinama koji se nadurio i iz inata prešao u Hajduk, Beljo je lik koji nema nikakve veze s nama osim kaj je umjesto k nama odlucio otici u slabiji klub u kojem ce vise igrati nego kod nas jer je konkurencija manja. Ne da mi nisu isti nego me ovo Beljino cak niti ne dira.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Općenito mi je drago da nije došao jer nema mentalni sklop velikog igrača. Zamisli da Baturina npr. odbije Inter i prijeđe u Union Berlin jer tamo nije siguran da bi igrao. Takvi papci nam ne trebaju
  • Robi T
    243
    Modrić u Dinamu?
    Luka je na odmoru,objave Reala nema,na TMu stoji da je bez kluba...
  • skener
    884

    bas zato sto nema objave reala sve je jasno.
    da odlazi od njih vec bi oni objavili zahvalu i sl
  • NKDZ86
    1.4k
    Na transfermaktu se povećavaju šanse da će Petković u olympiacos...
  • badjibadara
    3.1k
    Nikad prežaljeni Ojeda bio je po TM 126% u Dinamu.
  • Šteco
    680
    I De Gea u hajduku...Taj postotak nema nikakve veze sa stvarnim stanjem na tržištu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions