• Svi na Sjever
    2.2k
    Ja sam ispucavanja iz topa ulovil, pa idem kući pjevajući.

    Sve pohvale za dogadjaj,mjesto radnje savršeno.
  • gledatelj
    550
    Domaći mi je dobar, taj gostujući i dalje ne sjeda.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nisam zadovoljan sveukupno ako ćemo gledati dresove Seville, Leverkusena, Rangersa i ostalih naš je teški pobačaj, kad smo prešli na Castore očekivao sam veći izbor dizajna od ovih "basic" linija. Da je ove dresove radio Adidas razumio bih jer smo njima zadnja rupa na svirali. Valjda će nagodinu biti bolje.
  • vjeko1701
    8k
    Domaći mi je odličan, gostujući u najbolju ruku...osrednji, golmanski jako dobri. Isčekuje se treći koji će po najavama biti bomba.

    Ne znam dal je nepopularno, al ako se već zbilja nema ideje kaj sa gostujućim, zašto ne uzeti inspiraciju ovdje

    2dinamo_dresovi5-230421copy_b5868024-1dad-436e-9afd-9bd0880961f5_1200x799.jpg
  • Nevo7
    770
    Nisam zadovoljan sveukupno ako ćemo gledati dresove Seville, Leverkusena, Rangersa i ostalih naš je teški pobačaj, kad smo prešli na Castore očekivao sam veći izbor dizajna od ovih "basic" linija. Da je ove dresove radio Adidas razumio bih jer smo njima zadnja rupa na svirali. Valjda će nagodinu biti bolje.Mihaljević

    Upravo to
  • nemapredaje
    3.2k
    Al pozadinska glazba u videu

    :heart:
  • Ivan0302
    464
    Meni je domaći dobar, možda bi bio i bolji da ima malo bijele boje na rukavu na krajevima, a gostujući okej sasvim.
  • NitkoBitan
    17k
    Ekipa po internetu kaze da su ovo najgori dresovi Dinama do sad. Koliko dugo prate ti ljudi Dinamo?
  • SAS1987
    14.7k
    Al pozadinska glazba u videunemapredaje

    Građanski :love:
  • Peškaman
    4.2k
    Crveni dres golmana s tamnoplavom linijom na kraju rukava je bomba.
    Šteta što se nisu odlučili da na domaći plavi ide bijela linija na kraju rukava,a na gostujući žuti crna linija na kraju rukava.
    Mislim da bi top bilo,'srednji dio' dres mi je okej ali fali nekakvog dizajna po rukavima i kod domaćeg i gostujućeg.
  • Captain America
    17.6k
    Pohvala marketingu za predstavljanje.

    Crveni dres krasan (nisam komunjara), žuti simpatičan, plavi okej.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Imam osjećaj da ovi dresovi nagovještavaju nešto veliko i ozbiljno! Ajmo Dinamo!
  • Boysica
    498
    Svida mi se plavi a zuti tak tak , nije da cu trcat na web kupit al dobro ....
  • Noel
    6k
    Prvi dres i uživo loš. Te kose crte nemrem probavit. Rezervni dobar a golmanska oba dva bomba.
  • Dino
    2.6k
    Oce klasicna obrada himne biti dostupna na youtubu? :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.