• Omake
    2.6k


    Ogiwara ušao u delinkventsku fazu haha
  • blubach
    241
    Bio sam dosta zabrinut kad sam vidio sliku dresova, al na igračima izgleda i više nego korektno, palac gore.
  • Crni86
    3.7k
    Dresovi izgledaju dobro. Bezveze se dizala panika i histerija cijeli dan.

    Video isto bomba.
  • The Undertaker
    5.3k
    Meni su dresovi sasvim pristojni. Jasno, treba ih viditi uživo. Zna li se tko je složio ovaj opis i simboliku 36 linija? Upisao majstor i novu titulu na dres a prvenstvo nije ni počelo. Zabranite mu pristup tipkovnici.
  • Eduardo
    20.1k
    Bez sumnje bolje izgledaju nego na slikama upitne kvalitete, ali za potpuni sud pričekat ćemo 'susret' uživo. Kako god, dojam je puno pozitivniji nego što je bio onaj jutrašnji.
  • Paggini
    20.1k
    Ovaj Kruno Simon je fkt ogromni dinamovac, čak se ponudio i bas svirati za video
  • javolimtebejako
    1.5k
    dobro RPG-u stoji dres :strong:
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Nema sumnje da je dres bolji na ovom videu i na "živim" igračima, pogotovo u top rezolucijama i kvalitetnim kadrovima.

    Ali dugo, baš dugo nisam čuo jebeniju verziju himne od ove s videa. Hvala mu, tko je god ovo skladao!
  • Jurki
    11.7k
    Ali dugo, baš dugo nisam čuo jebeniju verziju himne od ove s videa. Hvala mu, tko je god ovo skladaoTongo Doumbia

    Ovo sam bas ja htel napisati.
    Zvuci bolesno dobro.
  • Paggini
    20.1k
    Meni ovo jako dobro izgleda na videu, treba uzeti u obzir da se poigralo i sa koloritom radi efekta. Ovi žuti na videu izgledaju jako, jako dobro, nadam se da su tako prigušeni i uživo, a rezervni golmanski ide sigurno, ide ide

    Jako sam zadovoljan

    I tko god je radio video - APSOLUTNO SVAKA POHVALA od scena, glazbe, ideje, ma sve vrhunski
  • javolimtebejako
    1.5k
    oke sad kad smo zadovoljni dresom, svi natrag u temu transfera, navodno šaljemo 6 milijuna za Pašalića
  • SAS1987
    14.7k
    Prvi dres not great, not terrible. Drugi dres mi je bolji od prvog, posjeca na dres Penarola :smile:
  • Tongo Doumbia
    4.1k


    Ma da, pogotovo jer sam neki dan prijatelju prigovarao da nam ona predstavljanja igrača i nedefinirana muzika u njima djeluju previše generički.

    Ovo je baš bila bečka škola, ovo je već Dinamo. :starstruck:
  • GOAT
    1.2k
    Dresovi su mi puno puno bolji nego na onim "leaked" slikama. 4/5 ukupna ocjena kad dodamo onih 10mil
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.