• Ludovic IX
    7.2k
    fala bogu, pa je crna naša glavna boja. Kako ijedan dres koji nije modri može bit ljepši od modrog.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Meni plavi dres čist pristojan, nije spektakl, čak su mi pruge blago osvježenje.

    Lagano do parka na predstavljanje, pa ćemo biti pametniji.
  • Twisted1
    537
    Meni plavi dres čist pristojan, nije spektakl, čak su mi pruge blago osvježenje.Svi na Sjever

    Ma histerija se stvorila bezveze.

    Dresovi čist korektni. Možda se mogu voditi polemike oko drugog dresa, al u globalu je to oke.
  • Facke
    3.6k
    IMG-20240707-175807.jpg

    Same da ne pustaju novi dresu boju na grb. Ove mi se desile na ovogodisnjem adidasovem domacem dresu. Znaci zlatna bija postala plava. Al nez zbog cega. I to same na tomu dresu.
  • Marley
    1.6k
    Zna netko hoce staviti neki stand kod pozornice, da se moze kupit piva :grimace: trenutno nema nista jos
  • dmil
    299
    Imao sam Diadora Dinamo narancaste tenisice, toliko su neunistive bile da sam ih se morao rijesiti tek nakon 3 godine jer se đon izlizao do ulozaka.

    Inace cijeli taj Diadorin set dresova mi je isto bio dobar, jer je bio drugaciji od svega sto smo imali, dok mi ne npr Puma set bio katastrofalan, kao genericke majice je izgledao.

    Sve je to od osobe do osobe, ovogodisnji nisu nesto, ali su daleko od katastrofalnih, nadam se samo sa zuta verzija nije kricava kao na radnim prslucima i bit ce i to okej.
  • Facke
    3.6k


    Imam Diadorin europski dres , neunistiv je. Stvarne top kvaliteta!
  • ZgDLions
    395

    Zašto bi bilo puno manje ljudi, ko je mislio doći, taj bu došao.
    Sezona je kiselih krastavaca pa ljudima bilo kakva aktivnost oko kluba bude zanimljiva.
    Uostalom nije otkrivena formula za coca colu ili pušten virus iz laboratorija, slikan dres par sati prije eventa i još to loše slikan.
    Sad da je bolje da ništa nije procurilo, bilo bi bolje ali ni ovako nije katastrofa.
    Katastrofa će biti ako je od lošeg materijala i koma.
  • ZgDLions
    395

    Kaj si već tamo, meni se žena još nije ni nalarfala.
    :grin:
  • Marley
    1.6k
    a jbt vec sam i u jezero uspjela upast :cry:
    Fakat nisam za nikud vodit :lol:
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Ovo se dogodilo i događati će se sve dok nas roboti potpuno ne zamjene. Nista novo i nista cudno da je slika dresa procurila u javnost…
  • 1986-Pl
    192
    Hoce biti negdje live prijenos?
  • gledatelj
    550
    Ajmo stream negdje
  • Filip 91
    716
    Hoće, kao i proslava naslova na trgu. Šteta da marketing 'kaska' u takvim i sličnim prigodama.
  • gledatelj
    550
    Podcast 8/24 će imati neki live koliko vidim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.