• db-izbjeglica
    15.3k
    ne znam zbog čega je, ali dresovi nisu isti i to se jasno vidi na slikama, a uživo pogotovo, čim priđeš malo bliže.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ha sinovci moji, ima razlike, kako nema? Jedan je prozracan, u drugom se kuhas. Dobro, ne trcis ti na terenu, al ono..
  • Bosskovitz
    11.7k
    doslovno na stranici HNS-a imaš fotografiju iz bliza gdje se vide različlite teksture.db-izbjeglica

    Kaj sam ja krivo napisao? Doslovno to: 150€ i 100€ su dizajnom isti, razlika je u materijalima dresa i grba, a onaj od 70€ je razlicit i dizajnom i teksturom od ova dva i taj je onaj u kojem se skuhaš.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Kaj sam ja krivo napisao? Doslovno to: 150€ i 100€ su dizajnom isti, razlika je u materijalima dresa i grba, a onaj od 70€ je razlicit i dizajnom i teksturom od ova dva i taj je onaj u kojem se skuhaš.Bosskovitz

    napisao si da su dresovi izgledom identični, a jednostavno nisu...
    da su identični, na prvi pogled se ne bi mogla skužiti razlika, a činjenica je da se razlika itekako vidi.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ok grammar nazi, nije “identičan izgledom” nego je “identičan dizajnom”. Ali od početka uz to pišem isto, točno objašnjenje: razlika između 150€ i 100€ je u materijalima dresa i grba, razlika između njih i 70€ je i u dizajnu i u materijalima.
  • Kreten
    114
    losiji dres od kopije iz Kine s placa za 35 eura.Efes Pilsen

    Netko te dere ti dresovi dođu po 13€ sa poštarinom, prije blokade pandabuya su se mogli i za 6€ nabaviti. Po meni obični dresovi bi trebali biti maksimalno 35€ jer se ovak i onak ne proizvode u EU neg u nekoj propizdini gdje im je radna snaga par eura mjesečno i materijali nekoliko centi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ne kupujem fejk hahah al sam naletio na njuskalu na te po 35 sto ukljucuju i bedzeve na rukavima.
    Meni iskreno izazivaju susramlje ljudi koji dan danas nisu u stanju nabavit bar postenu kopiju nego dres vidis po grbu i jos kojecemu da je fejk s mjeseca..
  • Kreten
    114
    Nisu baš tak niske kvalitete, tolko su sitne razlike da nitko nebu skužio. Uzeo sam ja dost tih iz zajebancije razlike su ultra minimalne.
    Evo primjer engleskog dresa nitko ti nebu znao koji je pravi a koji nije: https://youtu.be/4E-FQ6vW67k
  • Mali Zeus
    12.7k
    ovaj od 70 eura je imao nalijepljen grb i imao nižu kvalitetu od sintetičkog dresa iz ecathlona za 5 eura.db-izbjeglica

    DHgate is the place.
  • Eduardo
    20k
    Novi dres Nice za 120. obljetnicu kluba.

  • NKDZ86
    1.4k
    odličan video i dres. S tim dresom ea7 možeš i van i na posao haha
  • Peškaman
    4.2k
    Werder Bremen

    FB-IMG-1720605100357.jpg

    FB-IMG-1720605124885.jpg
  • nemapredaje
    3.2k


    Kada se sjetim onih legendarnih Kappa dresova od ovog mi se bljuje
  • Oluja
    4.3k
    Mogli su grb kluba do pupka spustiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.