• Efes Pilsen
    8.3k
    Ti navijacki dresovi su najlon obicni, usmrdis se dok si rekao keks. Za 90 eura dobijes losiji dres od kopije iz Kine s placa za 35 eura.
  • xavier
    12k


    Ima tema o dresovima Dinama.
  • ZgDLions
    395


    Ovi što imam od NFL-a nisu toliko loši, a ovi od klubova kako koji, iako mislim da su prije bili nekako kvalitetniji, puno novih mi fakat liče na najlon vrećice.
    Sramota je da igrači imaju jedne kvalitete, a ti za sto ojra lošu repliku ak je istina.
  • Oluja
    4.3k
    Ne vidim niti jedan razlog da bilo koji dres kosta vise od 50 €, a za reklamu na dresu bi kupci trebali dobivati popust, a ne da jos nadoplacujemo.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    pa dres naše reprezentacije, onakav kakav nose igrači na utakmicama, košta 150 eura!
    sto pedeset eura!

    što je samo po sebi bolesno. ali je još bolesnije što vidim da ljudi to kupuju!
    pa neću ti ga iz principa uzet...
  • Mrvica
    3.9k
    Slažem se, 150€ svaka čast svakome al ne hvala. Imam ovakav dres repke i mislim da će mi poslužit još jako puno godina.

    cd0694-060-nike-croatia-away-jsy-2020-sm-01-510x510.jpg
  • Bosskovitz
    11.7k
    Za repku recimo postoje i i navijačke i igračke verzije. Sad ne znam da li i za klubove daju isto tako. I razlika je u cijeni naravno.gledatelj

    Ne samo u cijeni.

    Skuplja, igračka verzija je ciljano napravljena za najbolje performanse igrača, odnosno da bude sto laksi i sto prozracniji. Navijačka verzija je identičan dizajn, ali prilagođen navijačima: kroj je malo širi i prihvatljiviji za one kojo nisu savešeno građeni, nema kompliciranih mikroperforacija za performanse jer nisu potrebne, ima ušiveni grb umjesto nalijepljenog jer će se više prati pa da se ne desi odlijepljivanje.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne vidim niti jedan razlog da bilo koji dres kosta vise od 50 €Oluja

    Marža na dresovima je uvijek bila veća nego na bilo koju drugu odjeću jer osim što uključuje dva jaka brenda (proizvođač i klub/repka), generalno ima puno veću simboliku od recimo trening majice koja je isti materijal i isti simboli.

    Ali u zadnje vrijeme su te cijene zaista suludo otišle gore, a što je najgore - kvaliteta pada. Kupio sam original dres repke s prošlog svjetskog i kad ga staviš pored fejk dresa kojeg je frend naručio s neke kineske stranice vjerojatno bi rekao da je moj fejk jer ni u teksturi, ni u oznakama nema apsolutno nikakve razlike - jedino na mom grb nije precizno centriran, nego je nagnut na stranu. Ne vidi se to dok se nosi, ali kad poravnas i trazis manu, nadjes ju. A kostao je 80€ vise.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    za ovaj euro nike je imao 3 dresa

    150 eura
    100 eura
    70 eura

    ovaj od 70 eura je imao nalijepljen grb i imao nižu kvalitetu od sintetičkog dresa iz ecathlona za 5 eura.
  • Bosskovitz
    11.7k
    ovaj od 70 eura je imao nalijepljen grb i imao nižu kvalitetu od sintetičkog dresa iz ecathlona za 5 eura.db-izbjeglica

    I nije izgledao kao prva dva, ima je drugačiju kragnu i još par sitnica.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    I nije izgledao kao prva dva, ima je drugačiju kragnu i još par sitnica.Bosskovitz

    pa ne izgleda ni ovaj od 100 eura kao ovaj od 150 eura.

    ovom od 150 eura je površina reljefna, ima teksturu i stvarno izgleda bolje od ovo koji košta 100 eura.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Identičan je izgledom, razlika je u materijalima. Ovaj od 150€ ima perforirani poliester i nalijepljeni grb, onaj od 100€ ima klasični poliester i ušiveni grb. I drugačiji su krojevi.

    Onaj od 70€ nije ni izgledom identičan.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Identičan je izgledom, razlika je u materijalima. Ovaj od 150€ ima perforirani poliester i nalijepljeni grb, onaj od 100€ ima klasični poliester i ušiveni grb. I drugačiji su krojevi.

    Onaj od 70€ nije ni izgledom identičan.
    Bosskovitz

    doslovno na stranici HNS-a imaš fotografiju iz bliza gdje se vide različlite teksture.
    dres za utakmice je reljefan i to se uživo jako dobro vidi i razlikuje ga se od ova dva...

    dres za utakmice (150 eura)

    slika.png

    stadionska verzija (100 eura)

    slika.png

    socijalna varijanta (70 eura)

    slika.png
  • Daliban
    1.6k
    Boss je u pravu. Fan replike su dizajnom identične, ali razlika je u materijalu i prišivenom grbu. Casual verzija koja je prikladnija svakodnevnom nošenju. U biti nema smisla uzimati match dresove osim ako netko baš želi imati totalno identičan dres kao igrači na terenu.

    Ova reljefnost koja se spominje vjerojatno nije stvar samog dizajna kao dizajna nego je najrecentnija Nikeova tehnologija ili nešto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.