• Paggini
    10.2k
    Jeste sigurni?Bosskovitz

    Nope, ali je moja pretpostavka po osjecaju nekom. Za treci sam zicer da je crni.
  • mali M
    4k
    Jeste sigurni?
    — Bosskovitz

    Nope, ali je moja pretpostavka po osjecaju nekom. Za treci sam zicer da je crni.
    Paggini

    jednako kao i Pagi, nastavili smo sa zezancijom kad tik tok navijači biraju dresove.. Znam da se je nešto biralo, ali ako nije ovaj losos, onda sam još više razočaran da je netko iz prošle uprave ekšuli to odobrio :lol: samo zekica @Bosskovitz između mene i Pagija, ako smo pogriješili, ispričavam se tik tok navijačima :rofl:
  • Bosskovitz
    8.3k


    Ne branim ja tik tok navijače, više razmišljam na glas. Znam da kad je izabran bijeli dres, bila je na sociosu ponuđena i mint zelena verzija; ali ne sjećam se da se biralo prošlogodišnji gostujući. Prilično sam siguran da se ne bi izabrao rozi da je tako bilo xD
  • mokoxax468
    397
    Da, prošle godine nisu Socios članovi birali, nego sezonu prije, bila je bijela, mint i možda žuta ako me sjećanje služi
  • badjibadara
    1.9k
    Jbt, sve je na dva klika:

    socios_jersey1_af8979e2-7a07-471e-870e-24da630848cb_650.jpg

    Navijači su odlučili da će gostujući dres od sljedeće sezone biti bijeli, uz 40.61% ukupnog broja glasova. U ovoj anketi imali smo ukupno 35 012 glasova, a od toga je 14 219 glasova dobio bijeli dres.

    Podsjetimo, Dinamo je kroz povijest u nekoliko navrata imao gostujući dres bijele boje pa će iz tog razloga biti iznimno zanimljivo vidjeti kakav nas dizajn čeka u idućoj sezoni.

    Pulse mint boja dobila je u anketi 34.39% glasova, dok je narančasta boja osvojila 25% glasova navijača.
  • über alles
    1.5k
    Ovi belgijini su za uhidbeni nalog.
  • mokoxax468
    397
    Belgijini dresovi su posveta Tintinu (njihovom najpoznatijem stripu/crtiću), dosta simpatična ideja
  • Mali Zeus
    10.5k
    Meni su zakon.
  • Cosey
    467
    Belgija ima odlične dresove, i prvi i drugi.
    Odlično su iskoristili Tintina za drugi dres, iako im nije ovo prvi put.
  • Ludovic IX
    6k
    mi bi mogli iskoristiti super hrvoja za dizajn nacionalnog dresa

    http://www.internationalhero.co.uk/s/superhrvoje.htm
  • Sajla
    4.1k
    ili Petricu Kerempuha za prvi, a šegrta Hlapića za drugi dres ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.