• Mr Anderson
    7.9k
    Jedva. Sutra što Bog da. Male su nam šanse, Grci su doma. Slučajno da nešto zašteka, pogurat će ih suci.
  • Kreten
    114
    hrvatska reprezentacija, kaj očekivati svaki sport je takav
  • Zagreb1992
    1.7k


    Zubac i Branković skupa na terenu nikako..imao bi nepokretljivu obranu

    Dario Drežnjak nije prosječni aba ligaš ..Po meni igrač za eurocup ekipe ..Ono što mi imamo u budućnosti i 2 igrača koje možemo skupa staviti na parket na poziciji 4 i 5 su Matković - Zubac ...Karlo pokreljiv igrač u oba smjera i s njim bi dobili top zamjenu za Šarića ..Kad bi Luka pregrizao svoj ego i došao u repku imao bi i još jednog igrača koji je sposoban sa posta kreirati za vanjske igrače šut

    Kako god prođe sutra finale možemo biti sretni jer ono što je godinama hrv košarka trpila sad se lagano diže..Ligu dizati na veći nivo i jačati klubove pa ćemo imati i veći protok igrača i bolje rezultate
  • ZgBlue
    566


    U svakom slučaju poanta priče je da nam kritično fali euroligaških igrača i to već godinama.
    Svake godine imaš 1,2,3 NBA igrača, ali tim igračima treba potpora u vidu euroligaških, a ne ABA liga igrača.

    Zubac koji igra pick sa PG13 ovdje igra sa Filipovićem za kojeg velika većina ovog foruma ni ne zna gdje igra, ako su uopće čuli za njega.
  • ZgBlue
    566
    Kako god prođe sutra finale možemo biti sretni jer ono što je godinama hrv košarka trpila sad se lagano diže..Ligu dizati na veći nivo i jačati klubove pa ćemo imati i veći protok igrača i bolje rezultateZagreb1992

    To kaj je ovo uspjeh više govori o tome na kolko smo niske grane spali nego to kolko se dižemo..
    Čak upravo suprotno, dojma sam da nam je liga svake godine sve lošija.

    A upravo nam treba jedan klub koji bi bio kao Dinamo u nogometu, financijski stabilan sa nekoliko reprezentativaca koje će razvijat kroz EL ili EC.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ne treba nam jedan klub kao Dinamo..treba nam cijela liga kao Dinamo ..i onda ćeš imat rezultate
  • ZgBlue
    566
    Pa dobro naravno haha, treba nam cijela liga na razini NBA pa ćeš sigurno imat rezultate :nerd:
    Ali realnije je da to za početak bude jedan klub pa zato kažem "samo" jedan. Od nekud moraš krenut!
  • Zagreb1992
    1.7k


    Eh da je lako to .Kad je Sanjim gostovao u emisiji timeout rekao je jednu dobru stvar ..Ti danas imaš u ligi klubove koji lovu od grada koju dobiju kao poticaj za vrhunski sport ulažu u seniore kako bi isplatili plaće seniorima umjesto da ulažu u omladinski pogon i stvaraju igrače..Nedavno je Cedevitu jr napustio Bogdanović i otišao u SC Derby..jednostavno tamo mu osim ok plaće nude i bolje uvjete treninga i ostalih stvari
  • ZgBlue
    566
    Ma sve znam, većini klubova je jedina ambicija preživljavanje u ligi i lagano sisanje para od grada/države.

    U načelu se nas dvojica slažemo, samo se nismo najbolje shvatili.
    Pisac je htio reći da se ne treba očekivat bilo kakav uspjeh dok nam je liga na koljenima i dok nemamo malo veći broj igrača po ozbiljnijim ligama u europi!

    I da ne bude nesporazuma, ajmo nabit Grke sutra :strong:
  • Twisted1
    537
    Pa jel moguce da se s njima mucimo.Kruno

    Reci mi da ne pratiš košarku bez da mi kažeš da ne pratiš košarku.
  • Kreten
    114
    To kaj je ovo uspjeh više govori o tome na kolko smo niske grane spali nego to kolko se dižemoZgBlue

    Ovo se ne bi složio, na olimpijadu se nije lako kvalificirati. 8 od 12 mjesta je garantirano za prvake i hosta, tak da se svi bore za te četiri pozicije i mi smo uspjeli ući među tih 8 momčadi. Ne kvalificirati se na olimpijske nije tolko užasno kao kaj svi prikazuju da je.
  • miro
    4.4k
    Da smo kompletni, mogli bi se potuć s Grcima, ovako jako teško, baš bi trebala neka herojska partija, tipa Hezonja ode preko 30, a Zubo i Šarić odrade double-double. Po meni su ulazak u ovo finale i pobjede protiv Slovenije i Turske (prošle godine) dokaz da nam košarka nije mrtva
  • Zagreb1992
    1.7k
    Nego grupa u koji bi mogli ući je Kanada , Australija , Španjolska/ Bahami , Hrvatska / Grčka

    Daleko najjača grupa haha ..rađe ajmo mi graditi kako treba
  • Zagreb1992
    1.7k
    https://www.youtube.com/watch?v=ePk9tDIoKLs

    Isplati se ovo pogledati ..Ukić je dao svoj pogled i na raspored FIBE koji smo imali
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kanada , Australija , Španjolska/ Bahami ,Zagreb1992

    Bome ozbiljna grupa. Kanadi ce sad igra Murray, mislim da svi najjaci ce igrat(on,Shai,Dort, Neidmhart...)osim Eigginsa jer ima neke ptivatne(obiteljske) probleme.

    Australci prije su bili oke, imali Inglesa, Simmomsa, Patty Mills, pa Bogut jos par solidnih nba role igrača. A sad kakav je roster, pojma nemam osim Giddyja pretpostavljam.

    Španjolci europski prvaci, braća Hernangomez, Brown, pa onda vjerovatno zadnje prvenstvo za Llula, Rodrigueza, Garuba itd itd.

    Za Bahame znam da igraju Buddy Hield i Ayton, navodno je i Klay Thompson imao neku shemu da je mogo nastupat za njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.