• Đeki Ćen
    30
    "Ps: Iznenadio bi se kolko ljudi u hrvatskoj navija za Partizan, posebice u Zagrebu"

    Kao i koliko ima u Srbiji dinamovaca i tovara. Znam Srbe koji navijaju za Dinamo jos od vremena Zambate, Skorica, Rore, Stefa Lamze... Je, nepopularno je to danas izjavit, ali klub koji se voli od malih nogu, voli se zauvijek
  • Kreten
    103
    sam kažem, ljudi briju da nitko ne navija za klubove iz Srbije u Hrvatskoj il ak navijaju da je Srbin. Nisam mislio niš negativno.
  • Zagreb1992
    1.5k


    Upravo to ..Modus operandi je isti kao i kod prijatelja im južnije ...Eto za primjer imaš Zadar diže kredit kako bi podmirio dugove prema igračima ( nakon finala kupa prošle godine ) ...U ugovoru je bila stavka da će sa tm novcima klub riješiti dug iz predstečajne nagodbe i završiti je ..Nakon isplate kredita dugovanja prema tada pojedincima zatvorili i umjesto da se plati predstečajna klub novce drži na računu i povisuje svima značajno ugovore na kraju sezone ...Nedavno im došla tužba za predstečajnu i čekali su da se izglasa rebalans proračuna koji bi im donio dodatnih 400 000 eura ..Rebalans proračuna pao i ostali bez bitnih para.
  • Zagreb1992
    1.5k
    Grčka Slovenija subota 16:30
    Hrvatska- Dominikanska Reupblika u 20 00

    Subota termini za polufinala
  • Đeki Ćen
    30
    Ni ja. Imam frenda u Wisconsinu, Srbina, velikog dinamovca, do danas, nije bio zaguljen da ratuje za Milosevica i ludjaka Martica, kao ni ja sto nikad nisam mirisao korumpirane hadezenjare kod nas. Sport je iznad toga.
    Odlicni Poljaci veceras, nas Milicic ih vodi u polufinale na Spanjolce.
  • andrejcoske
    10
    Ja zivim u Beogradu i od rodjenja sam Dinamovac, ali nazalost ne poznajem nikoga ko jos navija za Dinamo, znam par Hajdukovaca, ali Dinamovca u Beogradu jos nisam pronasao, a bas bih voleo.
  • andrejcoske
    10
    Kao sto sam rekao rodjen sam u Beogradu.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Jesu na vlasti u Parizu možemoidi? Možda.su niškoristi kao naši ili je to dio nerasta ili tako neke sulude agende? Ono, klima šteti "klimi".Patak

    :lol:

    Genijalan si i uporan. Svaka čast.
  • Kreten
    103
    Jel itko gleda? Jel Slovenija tolko loša il su ovi tolko dobri?
  • Twisted1
    229
    Jel itko gleda? Jel Slovenija tolko loša il su ovi tolko dobri?Kreten

    I jedno i drugo
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Rukometaši dobili Egipat u prijateljskoj 36 29
  • Dinamosaur
    1.1k
    Uopce ne znam kaj ocekivat veceras od nasih.
    Vidim na Sofi da je 1.30 na nas, a 5.50 na Dominikance
    Valjda bu onda proslo bez prevelikog zivciranja i potrosnje
  • flexXy
    2k
    Valjda bu onda proslo bez prevelikog zivciranja i potrosnjeDinamosaur

    Izgleda da ne pratis cesto nase kosarkase :smile:
  • Dinamosaur
    1.1k
    uff bolna tema
    Najbolje odmah zastitit prste ko George Costanza iz manekenskih dana

    77debc5e4d146036451e0257cea2beeb.jpg
    math numbers and symbols
  • Captain America
    15.4k
    Dominikanska Republika nema KATa i Horforda. Od NBA igrača je tamo samo Duarte.

    Vjerujem da ćemo bez većih problema njih riješiti i odmorni dočekati Grke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.